Jak na věc


zvonkové tablo na zeď

Zvonková deska M-e GmbH KT 3-AW, 3...

    • Tlačítkové panely pro zazdění • Zvonková kvalitní nerez anti vandal tlačítka • Podsvícené plastové jmenovky • Odnímatelná čelní deska (pomocí nerez bezpečnostních šroubů) • Dodáváno bez hlasové jednotky • S univerzální přípravou pro osazení hovorového modulu (např. URMET nebo TESLA)• Dodáváno s Al nebo NEREZ čelní deskou - viz varianty produktu
     Toto kvalitní tlačítko zvonku k povrchové montáži zkrášlí každý vchod. Díky velkému světelnému políčku LED diod umožní rychle rozeznat např. adresy, názvy firem, advokátní kancelář
    Zvonková tabla pro zazdění s čelní AL nebo NEREZ čelní deskou  jsou určena pro osazení do zdi . Kvalitní nerezová zvonková tlačítka jsou integrovány v čení odnímatelné desce, která se dá odejmout pomocí  nerez bezpečnostních šroubů. Uspořádání a počty zvonků  vč. děrování je možno vyrobit přesně podle vašich potřeb.( zavolejte nám a nechte si sestavit zvonkový  panel přesně dle vašich požadavků)


Zvonkové tlačítko Heidemann 70083...

    VZORNÍK ZÁKLADNÍCH RAL( KOMPLETNÍ RAL - VIZ ODKAZ V HORNÍ LIŠTĚ E SHOPU)  Tento vzorník  je pouze orientační a barvy se mohou na  vašem počítači zobrazovat jinak než ve skutečnosti, důležité a závazné pro objednávku je proto číslo RAL barvy.Prosíme ověřte ještě barevné provedení z jiného zdroje , doporučujeme návštěvu naší vzorkovny nebo  si zajistit půjčení originál  RAL vzorníku).V PŘÍPADĚ , ŽE SI NEJSTE JISTI S VÝBĚREM NAŠICH PRODUKTŮ ,NEVÁHEJTE NÁS IHNED KONTAKTOVAT  A TO BUĎ TELEFONICKY ( 274774257 , 602341324) NEBO IHNED  PŘES NÁŠ ON-LINE SYSTÉM RYCHLÉ POMOCI  (VPRAVO DOLE) NEBO E MAILEM NA schranky@kovosystem.cz .( JE LEPŠÍ SE VŽDY RADĚJI ZEPTAT, JSME TO VŽDY MY, KDO MÁ LEPŠÍ PŘEHLED O NAŠEM SORTIMENTU A MŮŽEME VÁM DOPORUČIT TŘEBA I LEPŠÍ  VÝROBEK , KTERÝ JSTE V NAŠÍ NABÍDCE NANAŠLI  A ZKONZULTOVAT S VÁMI JESTLI JE VYBRANÝ PRODUKT VHODNÝ PRO VAŠI APLIKACI ). 
    Zvonková tabla pro zazdění s čelní deskou se osazují do zdi např. pomocí montážní pěny. Zvonková tlačítka jsou integrovány v čení odnímatelné desce, pomocí bezpečnostních šroubů. Uspořádání a počty zvonků vč. děrování je možno vyrobit přesně podle vašich potřeb.Vyrábí se v lakované i nerezovém provedení - viz varianty produktu .

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00