Jak na věc


zpracování tv signálu modulace

Drtič větví a zahradního odpadu DV 70 pro stroj Panter

    Účtování mě baví, problémy řeším ihned, jelikož nemám ráda nejasnosti. Díky správnému vedení se dá z rozvahy i výsledovky vyčíst mnoho důležitých údajů. Třeba taková výsledovka neslouží jen k tomu, aby se zjistil výsledek hospodaření. Z výkazů lze také řešit zvýšení ziskovosti, ale také případné uzavírání obchodních spoluprací s novými zájemci.
    Pro zpracování účetnictví, popř. daňové evidence, používám ekonomický systém Pohoda. V případě, že ji používáte pro svůj obchod či služby, je to další výhoda pro Vás.
    Podílela jsem se na implementaci kontrolního hlášení do programu, který jsme využívali ve společnosti, kde jsem působila a který byl na míru. Také na aplikaci novinek do systému a dolaďování, aby nevznikaly chyby v přiznáních.
    Dle dohody s klientem si přebírám doklady v sídle klienta, na místě dohodnutím s klientem nebo je klient sám dodává v dohodnutých termínech, ať už osobně, elektronicky nebo poštou.
    Svým klientům nabízím vysoký standard služeb s ohledem na individuální přístup k potřebám klienta a jednání v souladu s jeho zájmy. Samozřejmostí je i diskrétnost, mlčenlivost včetně ochrany firemních i osobních údajů klientů.


Účetnictví to je moje – aneb něco o mně

    Mám zkušenosti i se spoluprací pro auditory, pro které jsem připravovala podklady za jednotlivé společnosti, pro které jsem pracovala – např. Deloitte, BDO Audit a další. Též jsem se podílela na jednotlivých reportech posílaných do zahraničí včetně konsolidací a různých balíčků pro mateřské společnosti a vlastníky společností.
    Jmenuji se Simona Ryklová, studovala jsem obchodní akademii, kterou jsem ukončila v roce 2008 úspěšně složenou maturitou (maturitní zkouška obsahovala zkoušku z účetnictví a též i praktická maturitní zkouška), nastoupila na Vysokou školu ekonomickou – obor Zdanění a daňová politika (jako oborově volitelné jsem měla předměty s účetnictvím), kde jsem složila úspěšně státní zkoušky na bakalářském studiu.
    Účetnictví se věnuji již od roku 2007. Účetní praxi jsem získávala k účetní teorii na střední škole od daňového poradce, od kterého jsem přejímala účetnictví jedné společnosti. Od té doby jsem získala již 10letou praxi v různých soukromých firmách od pozice junior účetní až po hlavní účetní, zkusila jsem si i práci ve společnosti zabývající se účtováním externě několika firmám najednou.


POWACG4242 - Pilový řetěz 18 (450) - 61T - ORE

    V případě, že máte doma studenta SŠ nebo VŠ, který by potřeboval doučování z účetnictví (účetnictví jako takové), je možné se domluvit. Jestliže máte zájem, kontaktujte mě e-mailem s tím, v čem je největší potíž a jak se Vám to časově hodí.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00