Jak na věc


zpověď bratra haluina ellis petersová

Jste neplodný, řekli otci tří synů. Jeden mu poslal drsný vzkaz

    V posledním dílu populárního magazínu Život ve hvězdách otevřeně o svém vztahu promluvili Felix Slováček a jeho mladá přítelkyně Lucie Gelemová. Malířka mimojiné mluvila i o dítěti a nenechala nit suchou ani na Dádě Patrasové, stále ještě zákonné manželce Felixe Slováčka.
    Konec zpovědního tajemství? Australská katolická církev odmítá doporučení australské Královské komise ohledně zavedení zákonů, které kněžím přikazují hlásit případy zneužívání dětí, o kterých se dozví při zpovědi.
    Už několik hodin jsou uvěznění lyžaři na poškozené lanovce ve ski areálu Buková hora. Jedním z nich je i Pavel Mráček, který čeká na záchranu v dolní polovině lanové dráhy. "Už jsem docela prochladlý," řekl exkluzivně pro TN.cz
    Emmě-Louise bylo pouhých 11 let, když jí její vlastní děda poprvé znásilnil. Následně ji prodával místním pedofilům. Strašné útoky buď sám sledoval, nebo se připojil. Dnes už dospělá dívka konečně prolomila mlčení.
    Vandalové se nezastaví před ničím. Hrob Martiny Kušnírové, kterou zavraždili spolu s novinářem Jánem Kuciakem, už popáté někdo zneuctil. Ukradli nejméně pět váz, květiny nechali pohozené nedaleko. Nejhůře to prožívá maminka Martiny Zlatica.


Zvyšují se úroky hypoték i půjček, na běžném účtu v bance je ale úrok nula.

    Archeologové objevili při záchranném výzkumu a geofyzikálního průzkumu kláštera na českobudějovickém Piaristickém náměstí dřevěnou schránu, v níž jsou podle dochovaných zpráv uloženy ostatky Jindřicha Libraria OP (Ordo Praedicatorum, Řád bratří kazatelů).
    Mužů, kteří na internetu vyhledávají mladé dívky, jsou na Slovensku stovky. A nejednomu se podaří docílit toho, co zamýšleli. Po každém takovém zážitku zůstává obrovské trauma, které si dívky nesou až do konce života. O svých zážitcích promluvily na kameru!
    Vyšetřování vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky nabírá na obrátkách. Policie si došla pro čtyři podezřelé, jednou z nich je i Alena Zsuzsová (44), která měla podle policie vraždu objednat. Její bývalý přítel, který s ní má patnáctiletou dceru prý ale o žádném napojení na podnikatele Mariana Kočnera nic neví, s jedním z obviněných se ale v minulosti již setkal.
    Když se milionář Richard Mason dozvěděl, že je neplodný, zhroutil se mu svět. Doma totiž měl tři syny, o kterých si až doposud myslel, že jsou jeho. Jeden z chlapců teď konečně prolomil mlčení. A všechno možná nebylo tak, jak Richard popisoval.


Zpovědní tajemství? Kněží nechtějí hlásit zneužívání dětí policii

    Na Rokycansku včera večer havarovalo ultralehké letadlo. Zdravotníci na místě ošetřili pilota a do nemocnice s lehkým zraněním převezli i dalšího člena posádky. Pilot dnes popsal okamžiky, kdy se snažil dostat letadlo bezpečně na zem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00