Jak na věc


známe genetické vady u psů

Právě chystáme doplnění sortimentu o nové obrazy. Co by vám udělalo radost?

    Známého českého herce si většina z nás vybaví jako vodníka, přičemž právě tato pohádková bytost se mu stala několikrát osudnou. Po osmnácti letech účinková...
    Abychom uspokojili zájem dětí a mohli dobře plnit naše poslání, potřebujeme k tomu i zázemí a odborníky. 22 zaměstnanců ústředí dělá servis celé organizaci. Děkujeme, že nám s tím chcete pomoci!
    Jsem Tereza Čtesyrádová. Jsem sice kočka a oháknutá vždycky trendy, ale nedejte na předsudky: hloupá nejsem a baví mě číst. Ráda si nechám doporučit knihu těmi, se kterými sdílím názory na hudbu, filmy, módu. Máme prostě podobné chutě.
    Pokud právě podobiznu nějaké populární osobnosti hledáte, nacházíte se na správném místě. V této sekci e-shopu Dejtonazeď.cz jsme pro vás totiž připravili nabídku obrazů, které mají společnou jednu věc – jsou na nich zobrazeny celebrity. Mezi nejpopulárnější dekorace tohoto typu patří třeba obrazy s motivem krásné Marilyn Monroe, s božským Elvisem Presleym či geniálním Charliem Chaplinem.
    "Pěší turistika s batohem, kajaky, kanoe i rafting, horská turistika, běžky – na tohle vše do dnešního dnes s láskou vzpomínám, byly to ty nejkrásnější okamžiky."


Náhodný tip ze známých osobností

    Každý máme ve svém srdci nějakou tu známou osobnost, na niž prostě nedáme dopustit. Milujeme ji, obdivujeme a chceme být jako ona. A i když se s naší oblíbenou celebritou nejspíš nikdy nesetkáme, chceme ji mít neustále nablízku. A vlastně proč ne? Není přece nic jednoduššího, než si doma pověsit na zeď obraz, na němž je naše nejoblíbenější známá osobnost zachycena.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00