Jak na věc


změny dopravních předpisů v evropě v roce 2018

Náhrady / odškodnění za zpožděný let

    V případě, že na ukončení odběru zemního plynu původním zákazníkem bezprostředně navazuje další odběr zemního plynu novým zákazníkem, je vhodná osobní návštěva stávajícího i nového zákazníka v zákaznickém centru. Stávající zákazník musí vyplnit Žádost o ukončení smlouvy o prodeji a nákupu zemního plynu.Pokud se stávající zákazník nemůže dostavit z vážného důvodu, předloží nový zákazník vpylněnou Plnou moc k ukončení smlouvy o prodeji a nákupu zemního plynu.Při změně zákazníka na odběrném místě je nezbytné, aby si stávající i nový zákazník odsouhlasil číslo a aktuální stav plynoměru ke dni změny. Pro uzavření smlouvy musí mít nový zákazník tyto doklady:
    V podstatě jakoukoliv změnu v s. r. o. dokážeme zařídit za vás! Od běžné změny názvu či sídla, přes různé zápisy do OR či změny v OR až po mimořádné valné hromady. Všechno zajistíme rychle a spolehlivě. Náš tým zkušených specialistů se postará o každou vaši potřebu. Vy si tak nemusíte nastudovat předpisy a zákony k valným hromadám či přeměnám společnosti, nemusíte hledat vzory tiskopisů. Woolfeholding.cz si s tím poradí.
    Před opětovným připojením je nutné uhradit veškeré dlužné částky vůči společnosti Quantum, a.s., připojovací poplatek dle platného ceníku služeb a předložit platnou revizní zprávu plynového zařízení včetně protokolu o provedení tlakové zkoušky (tlaková zkouška musí být provedena v době odpojení).Uzavření splátkového kalendáře není důvodem k obnovení dodávky zemního plynu!


Změna zákazníka na odběrném místě

    V případě zájme můžeme také svolat a uspořádat valnou hromadu, připravit rozhodnutí jediného společníka/akcionáře nebo rozhodnutí statutárních orgánů. Tyto kroky vám zajistí dosažení požadovaných změn ve vaší firmě.
    V případě, že zákazník žádá úplné ukončení odběru zemního plynu, pak je nutné vyplnit a doručit formulář Žádost o ukončení smlouvy o prodeji a nákupu zemního plynu do zákaznického centra a domluvit si termín demontáže plynoměru.
    V případě úmrtí původního zákazníka je nutné, aby oprávněná osoba k ukončení smlouvy vyplnila Žádost o ukončení smlouvy o prodeji a nákupu zemního plynu a Čestné prohlášení.K žádosti o ukončení smlouvy je nutné doložit:
    Jednou z nejčastějších změn je změna sídla spol. s r. o. nebo změna jednatele spol. s r. o. Často je využívána naše služba "zápis z valné hromady". Zatímco pro nás jde doslova o "denní chleba", tedy o činnosti, které provádíme každý den, bez zkušeností může jít o časově náročné procesy. Nechcete-li ztrácet čas, síly a finance, obraťte se na odborníky z Woolfeholding.cz.


Zpracování Daně z příjmu fyzické osoby jen za 1499Kč

    - Vyberte kraj (CZ/SK) -PrahaStředočeský krajJihočeský krajPlzeňský krajKarlovarský krajÚstecký krajLiberecký krajKrálovéhradecký krajPardubický krajKraj VysočinaJihomoravský krajOlomoucký krajMoravskoslezský krajZlínský krajBanskobystrický krajBratislavský krajKošický krajNitranský krajPrešovský krajTrenčínský krajTrnavský krajŽilinský kraj
    Téměř každá firma zažije v době své existence potřebu změny, kterou je nutné zapsat do OR. Každá taková změna s sebou pochopitelně přináší spoustu administrativních úkonů a povinností. Pokud jste ještě změny neprováděli a nezapisovali, může vás to stát nejen spoustu času, ale i peněz.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00