Jak na věc


zlaté šperky výprodej

Zlatá mince Rok psa 1 Oz (Velká Británie)

    Diamanty mají trvale rostoucí cenu a za posledních 50 let nezažily cenový ani hodnotový propad. Darovat diamant je krásné a zároveň chytré. Šperkem Gems darujete krásu, energii, sílu a také jistotu trvalého zhodnocení.
    Na dnešním slavnostním předávání cen, které uzavřelo pětapadesátý ročník Zlaté Prahy, udělila odborná mezinárodní porota složená ze zástupců z Německa, České republiky, Estonska, Walesu a Rakouska nejvyšší ocenění Grand Prix Golden Prague, filmu Leonard Bernstein - Rozpolcený génius.
    Zlatá Praha se bude opět konat na půdě Nové scény Národního divadla a na dalších místech v Praze, letos od 25. do 28. září 2019. Rezervujte si tato data v kalendářích!
    Těšíme se s vámi na viděnou na 56. ročníku jednoho z nejstarších a nejrenomovanějších televizních festivalů, unikátního svým zaměřením na snímky z oblasti hudby, tance a divadla z celého světa.


10 Euro Gold Säerin 2016 - Der Testone PP

    Zlaté šperky LUXUR gold se vyznačují nezaměnitelným designem a kvalitním zpracováním detailu. Tyto šperky nezapřou osobnost. Prsteny, náušnice, závěsy žluté, bílé nebo červené zlato jsou osazeny syntetickými kameny (Zirkony). Zirkony vybíráme pouze s brilantní kvalitou brusu. Řetízky a náhrdelníky se speciální povrchovou diamantovou úpravou. Tato technologie dodává šperku větší třpyt a lesk. Část kolekce je obohacena o šperky renomovaných německých a italských firem s dlouholetou tradicí.
    Adam Plachetka, Eva Pilarová, Dasha, Štefan Margita, Jan Smigmator, ale i Leoš Mareš. Čtyřiapadesátý ročník festivalu České televize Zlatá Praha odstartuje ve velkém stylu.
    Celkem 39 dokumentů o tanci, hudbě a divadle a 48 snímků v kategorii Performing Arts se letos pokusí probojovat do TOP 20 a následně získat titul GRAND PRIX GOLDEN PRAGUE včetně šeku na 10 000 EUR!
    Nebojíte se konkurence? Věříte v sebe a své schopnosti a toužíte překonat hranice Vaší tvorby? Pokud jste v posledním roce natočili snímek s hudební, taneční nebo divadelní tematikou, který má více než pět minut, pak byste neměli déle váhat.
    Diamanty které zasazujeme do našich šperků vybíráme podle nejpřísnějších mezinárodních standardů. Vyznačují se skvělými optickými vlastnostmi – brilancí, ohněm a jiskrou. Diamanty hodnotíme podle čtyř kritérií: Carát-váha, Color-barva, Clarity-čistota a Cut-brus.


Zlatá mince Klokan 1/2 Oz - 2019

    We hope that you will kindly accept our invitation again this year for September 25 – 28, 2019. The 56th edition of the Golden Prague International Television Festival will take place at the beautiful New Stage of the Prague National Theatre. Don‘t forget to save the date!
    Zaregistrujte se na našich stránkách www.luxurgold.cz a vytvoříme Vám vlastní účet. Jedině takto získáte přístup k celé nabídce šperků na našich stránkách. Při každém dalším nákupu ušetříte. V okamžiku kdy nakoupíte nad 3 000,- Kč, 20 000,- Kč, 50 000,- Kč se Vám automaticky po přihlášení vypočítá sleva 5%, 10%, 15% . Slevy se nedají sčítat. Slevy se pro Vás budou vstahovat i pro akční zboží. Při objednání šperků nad 1 000,- Kč neplatíte poštovné. Neúčtujeme balné ani žádné další poplatky.
    Jak vzniká nový cyklus České televize s naší přední primabalerínou v hlavní roli? Podívejte se na fotografie. Premiérově se na jeden z dílů v režii Martina Kubaly můžete těšit 30. září 2016 na Zlaté Praze.


Zlatá mince Rok vepře 2019 1/2 Oz

    Máte představu, jaký šperk byste chtěli. Chcete mít originální zásnubní prsten nebo Vám schází šperk do soupravy. Naši designéři jsou Vám k dispozici. Nabízíme Vám exkluzivní službu. Šperk podle vašich představ. Po odsouhlasení grafického návrhu a kalkulace Vám v naši klenotnické dílně vyrobíme šperk přesně na míru z materiálu a kamenů, které si vyberete.
    Kombinujte naše vzory s vaší představou a my jsme schopni splnit Vaše přání. Záleží pouze na Vás zda si zvolíte jinou velikost diamantu, jinou barvu drahokamu, dáte přednost žlutému, bílému nebo červenému zlatu. Můžeme Vám nabídnout výrobu šperku v ryzost 14 karátového (585/000) nebo 18 karátového zlata (750/000).
    Edice: 800, Ryzost: 999,9/1000, Ochrana: PP, Materiál: Zlato, Celková hmotnost (g): 7,800000, Hmotnost (g): 7.8000, Průměr (mm): 22, Nominální hodnota: GBP 25, Vydání: 2019, Datum vydání: 03.12.2018, Země: Velká Británie, Ražba: Royal Mint, Dodání: v kapsli s certifikátem, etuje, Poznámka: uvedené fotografie jsou pouze ilustrativní, Steuer: Steuerfrei
    Internetový obchod www.luxurgold.cz provozuje společnost PRETIS s.r.o. Ke každému diamantu šperku GEMS DIAMONDS obdržíte certifikát potvrzující jeho pravost. Na každém originálním šperku GEMS diamonds je vyražena korunka, punc pravosti. Zakoupený šperk v našem obchodě je zabalen v originální dřevěné krabičce.


Zlatá mince Krugerrand 1/2 Oz-r. 2019

    Jste milovníky opery? Komorní opera Bohuslava Martinů Čím lidé žijí ozdobí páteční večer Zlaté Prahy a vy můžete být u toho. Zarezervujte si své místo! Vstup zdarma.
    Naše diamantové šperky jsou dostupné všem. Splňte si svůj sen a udělejte radost svým blízkým. S ohledem na množství zpracovaných diamantů a pravých kamenů v našich špercích, jsme pro Vás schopni nabídnout přijatelnou cenu. V naši kolekci nabízíme velké množství šperků v kombinaci s barevnými kameny, kde je možno měnit barvu pravého kamenu podle Vašeho přání.
    Naše historie firmy sahá do roku 1992. Za toto období jsme získali dostatek zkušeností a můžete se spolehnout, že v nadcházejících letech jsme tu pro Vás a připraveni poskytnou veškerou odbornou službu.
    Naše dlouholeté zkušenosti jsou zárukou dokonalého, čistého, módního zpracování. Věříme, že námi s láskou navržené a zhotovené šperky si získají Vaši přízeň. Stanou se rodinným klenotem a uchovají nejvzácnější momenty.


Zlatá mince Maple Leaf 1/2 Oz 2019

    Nechte na sebe upozornit v podobě krásného diamantového šperku s pravými kameny, perly v kombinaci ze žlutého, bílého nebo červeného zlata. Originální diamantové šperky v jedinečném pojetí a prvotřídním propracováním detailu. To jsou šperky GEMS diamonds. Zlaté šperky kolekce LUXUR gold je dokonalé spojení něžného, ale i výrazného designu, který zaujme již na první pohled. Hravé barvy syntetických kamenů, v unikátním vzhledu s jedinečným designem. Stačí si pořídit jeden z originálních kousků a zazářit elegancí kamkoliv přijdete.
    Teprve čtvrté v historii a zatím i na plných jedenačtyřicet let poslední. To je filmové zpracování opery Rusalky z roku 1977 v režii Petra Weigla. A to je rovněž unikátní nabídka letošního ročníku Zlaté Prahy.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00