Jak na věc


zjistit rychlost připojení internetu

Pokud tě to zaujalo, ta co tomhle?

    Mně to tam teda ukázalo i lidi co nemám v přátelích, ani jsem se na ně nekoukala, ale určitě se známe přes nějaký společný přátele. No a hlavně...najednou mi přestalo fungovat pravý tlačítko na tom profilu...klikám a nic to nedělá, takže už se na ten zdrojový kod asi nedostanu.
    Taky mi to nesedí, hlavně od kdy do kdy...Když se přihlásím z jiné sítě, cache atd. čisté, tak se mi stále všude zobrazují ta samá čísla a také 60% těch čísel nelze zobrazit a ty co ano, tak to skutečně spíše odpovídá tomu co zmiňuje pán výše, tedy chatu...Zajímavé zjištění, ale jaksi takřka k ničemu.:-)
    Dobrý večer, je to tak....pokud někoho nesleduji, nejsou vidět jeho příspevky, pouze v případě, že se podíváte na jeho profil. Nevidíte také jeho v postranním panelu, kdo komentuje jeho odkazy. Pokud chce, aby Vám nebylo vidět do profili, prostě ho přidejte na seznam Omezeno v levém sloupci. Neuvidí nic, pouze změny profilové fotky a či úvodní fotky.
    první tři čísla co jsem zkusil = poslední 3 lidé se kterými jsem chatoval = už podle názvu InitialChatFriendsList mi to přišlo divné, takže řekl bych, že na 100% to je jen Chat list seznam, nic víc, nic míň


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00