Jak na věc


zemní uzávěr plynu

krátkodobý i dlouhodobý pronájem kontejnerů včetně odvozu

    Zemní práce Příbram · Milín nadále pomáhají s výkopovými pracemi u rodinných domů, přípojek inženýrských sítí, plotů i při pokládce kabelů a kanalizačních rozvodů. Zajišťujeme také svahování hydraulickou svahovou lžící.
    Kromě úprav terénu nabízíme i dopravu písku, rozvoz štěrku či betonu. Písek, štěrk, beton a vše potřebné zajišťujeme pro menší stavby i větší developerské projekty. Jsme Vám samozřejmě připraveni pomoci i ve chvíli, kdy potřebujete na stavbu dovézt jakýkoliv jiný stavební materiál nebo naopak odvézt a ekologicky zlikvidovat stavební odpad. Garantujeme včasnou a spolehlivou dopravu.
    Potřebujete vykopat základy rodinného domu, plotu, kanalizační přípojky či jiné výkopové práce? Zemní práce Příbram · Milín jsou nejen v tomto případě zkušeným dodavatelem, který pro vás zajistí na Vaší stavbě zemní práce minibagry.
    Máte-li na stavbě přebytečnou suť v podobě rozbitých cihel, betonu, dlažby, omítky či zeminy, rádi vám pomůžeme s ekologickou likvidací veškerého odpadu, který vám na stavbě vznikl. Disponujeme kontejnery, které vám přistavíme kdekoli budete potřebovat. Naše společnost Vám pomůže také s nakládkou tohoto materiálu.


výkopové práce, úprava terénu či svahování pozemku, drenáže, nakládání suti a odpadu, ...

    Našim stálým zákazníkům či velkoobjemovým zakázkám navíc nabízíme slevy ze standardního ceníku. Naším cílem je Vám vždy usnadnit finální stavební práce okolo Vaší stavby.
    Pro zemní práce používáme minibagry CATERPILLAR a BOBCAT, které disponují širokou škálou výměnných lžic. S těmito minibagry kdykoli přijedeme a realizujeme u Vás na stavbě veškeré zemní práce. Naše minibagry disponují výraznou rypnou hloubkou, vysokým výkonem hydrauliky a širokým pracovním rozsahem. Nejen to z nás dělá ideálního partnera pro kvalitní a rychlou úpravu Vašeho terénu.
    Jako Zemní práce Příbram · Milín nabízíme širokou škálu služeb a veškerý servis pro Vaší stavbu - odvoz stavební suti či zeminy, ekologickou likvidaci odpadu, zemní práci minibagry, úpravu terénu či pronájem kontejnerů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
9207
cache: 0024:00:00