Jak na věc


zelená úsporám

Jak se vaše zpráva dostane do Zelené vlny

    Vyberte si z nabídky našich domů v typové podobě, případně si můžete vybrat z různých alternativ. Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích. Změny dispozic domů jsou možné, pokud nezasáhnete do vnějších rozměrů, počet  a podoba změn nebude mít vliv na základní uspořádání a změna vnitřního uspořádání neovlivní statiku domu. Dům Vám ale můžeme podle dodané předlohy, případně představ vyprojektovat zcela nový – kontaktujte nás.
    Uměleckým způsobem představujemena společenských večerech důležitost rodiny,úcty člověka k člověku, duchovního života a jiná témata,která se týkají každého z nás.
    Se začátkem nového měsíce pokračujeme v naší tradici a odměňujeme tři nejaktivnější Zpravodaje, kteří na naší bezplatné lince nahlásili v září velký počet dopravních událostí.
    Konzumují se mladé listy s vysokým obsahem minerálů a vody. Jsou vhodné do zeleninových salátů, jako koření do polévek nebo k masu.
    Můžeme používat jako špenát. Šrucha má červeně zbarvené lodyhy a dužnaté, šťavnaté lístky, které mají velice dobrou, svěží a trochu kyselejší chuť.
    Naše tvorba je velmi různorodá. Společenské, večerní a svatební šaty, originální halenky jako šperk, veselé obrázkové oblečení pro dětské lékaře a personál, šaty vytvořené z obrázků dětí, liturgické oblečení do kostelů.


Kde a kdy vysíláme Zelenou vlnu?

    Děkujeme všem, kteří během října vytočili naší bezplatnou linku 800 553 553 a pomohli nám hledat lepší cestu. Tentokrát odměňujeme pětici nejaktivnějších registrovaných Zpravodajů Zelené vlny.
    Zelená vlna zná podrobnosti o situaci u nehod a jiných dopravních komplikací obvykle už krátce poté, co nastanou. Na závažná nebezpečí tak můžeme upozornit řidiče co nejdříve. Nezřídka ještě v kritické době, kdy není místo řádně označené. Tedy před příjezdem policistů a záchranářů. Možné to je jedině díky našim spolupracovníkům – dobrovolným dopravním Zpravodajům Zelené vlny. Jsou jich tisíce. Křižují dálnice a silnice po celé České republice. U nehod a dalších problémů bývají často mezi prvními. Ihned nám volají. My pak během krátké chvíle můžeme jejich varování odvysílat.
    Šrucha zelná nazývaná také portulák nebo šrucha obecná je jednoletá rostlina z čeledi šruchovité.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
9399
cache: 0024:00:00