Jak na věc


zateplení fasády minerální vatou

Technické důvody - vysoká ochrana stavby

    ETICS (External Thermal Isulation Composite Systems) je vnější, tepelně izolační, kompozitní systém, který řeší komplexně zateplení a ochranu budovy a splňuje nejpřísnější požadavky technické specifikace Evropského technického schválení ETA.
    Izolace CLIMATIZER PLUS® je na dotyk příjemná, ekologická a zdravotně nezávadná, celulózová vlna, vyráběná primárně z výběrového recyklovaného novinového papíru, v průběhu výroby je následně celulózové vlákno unikátní technologií obohaceno o další zdravotně nezávadné látky, tak aby splňovalo veškeré technické požadavky
    Dohodneme-li se na všech náležitostech, je uzavřena smlouva o dílo. V tomto okamžiku začínáme s přípravou realizace zateplení domu - zajištění materiálu, konečný výběr vzhledu vrchní omítky. Zpracujeme pro vás grafický návrh barevného řešení fasády.
    Nyní už vás čeká jen tepelná pohoda a úspora nákladů na energie díky snížení tepelných ztrát, které můžete kromě zateplení fasády domu podpořit i výměnou oken, zateplením střechy apod. Na veškeré práce máte záruku 5 let.


Více v Nabídce -> Hydroizolace základů

    Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti HONTER Company s.r.o. Tyto údaje poskytuji společnosti HONTER Company s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na 10 let od jejich zaslání.
    Chystáte se na zateplení domu? Ať jde o Váš rodinný dům, chatu, panelový dům nebo administrativní budovu, nejdůležitějším předpokladem úspěchu je výběr vhodné kvalitní izolace. Izolační materiály od společnosti HONTER nabízí ověřenou kvalitu a širokou paletu použití od zateplení základů, fasád až po střechu různých typů staveb.
    - instalace topného zdroje a topné soustavy s nižším výkonem - za nižší cenu - zateplením můžeme zmenšit tloušťku konstrukce a získat prostor navíc- zateplení je návratná investice
    Ke každému projektu přistupujeme individuálně. Pro lepší představu o tom, jak zateplení domu probíhá si přečtěte jak s námi pomocí 11 kroků dosáhnete zateplení domu.
    Zateplováním domů se zabýváme od doby vzniku naší firmy. Během dvou desítek let jsme se stali jedním z lídrů v oboru nejen na západě Čech. Pracujeme se zateplovacími systémy CAPAROL, TERRANOVA, STOMIX, CEMIX, BAUMIT a dalšími.


Vítáme Vás na stránkách naší firmy Faresta izolace s.r.o ,které se věnují

    Na základě zjištěných skutečností vám na míru vypracujeme nabídku, jejíž součástí je i rozpočet, předběžný plán prací, specifikace materiálu apod. Obvykle se cena realizace zateplení domu pohybuje od 700 do 1000 Kč za m2 (není započítána výměna klempířských prvků, hromosvodů a náklady na lešení).
    Pokud máte zájem o spolupráci s naší firmou, nebo máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Můžete také využít on-line poptávkového formuláře.
    - zvýšení povrchové teploty vnitřní strany obvodové konstrukce - zvýšení tepelné pohody - snížení rizika kondenzace- omezení vzniku plísní- eliminace tepelných mostů - vyšší akumulace obvodové konstrukce- možnost instalace solárních kolektorů a tepelných čerpadel- zateplená konstrukce lépe odolává vlivům povětrnosti- zateplení má kladný vliv na celou stavbu
    Pokud si nemůžete dovolit financování projektu z vlastních zdrojů, nebo chcete-li využít dotace, rádi vám pomůžeme. Pomůžeme vám se získáním dotace „Zelená úsporám“ a s podáním žádosti o dotaci „Nový panel“. Dále vám pomůžeme zajistit úvěr od některé z českých stavebních spořitelen nebo tuzemských bank.


Zateplovací systémy s polystyrénovoutepelnou izolací (50/160mm)

    Výraz "zateplení fasád" v současném stavebnictví již zcela zdomácnělo. Pro majitele rodinného domu je zateplení fasády téměř nutností vzhledem k úsporám energií. Veškeré novostavby se dnes bez zateplené fasády snad ani nerealizují.
    Naše společnost morez stavební s.r.o. se přímo specializuje na revitalizaci staveb a svým vysoce profesionálním přístupem k realizaci systémového zateplení umožní investorům (zadavatelům) snížit tepelné ztráty budovy o více než 50 %, a tím podstatně snížit náklady na energie (vytápění).
    Online obchod VaseStavebniny.cz Vám nabízí stavebniny a stavební materiály nejvyšší kvality za příznivé ceny. V naší nabídce naleznete jeden z nejširších sortimentů stavebnin na českém internetu. Veškerý stavební materiál rozvážíme vlastními auty z našich vlastních skladů.Díky dlouholetým zkušenostem v oboru stavebnictví Vám nabídneme přesně ten stavební produkt či materiál, který je pro Vaší stavbu nejvhodnější. Profesionální přístup při vyřizování Vašich objednávek a dotazů je samozřejmostí, stejně jako zázemí vlastního kamenného obchodu se stavebninami.


Více v Nabídce -> Zateplení fasád

    Naše izolační materiály mají nejnovější atestace a podléhají aktuálním normám vydaným Evropskou unií. Nabízené izolace na zateplení domu jsou testované v předních laboratořích v Evropě, Kanadě a USA, takže vlastní certifikáty potvrzující prvotřídní kvalitu pro aplikaci kdekoliv na světě. Produkty mají unikátní složení, které nabízíme jako jediná společnost v Evropě. Mnoho let je dodáváme do severských zemi, kde jsou velice populární a mají vynikající výsledky doložené certifikací.
    Dříve než začneme dům zateplovat, je třeba upravit (dle předem připraveného plánu prací) podklad, na který se aplikuje izolační vrstva. Jedná se především o srovnání nerovností, odstranění nesoudržných vrstev, apod.
    Šíření plamene po povrchu ČSN 73 0863. Z provedených zkoušek vyplývá, že index šíření po povrchu samotného pěnového polystyrenu je větší než 0. Z tohoto důvodu se doporučuje jeho zakrytí nehořlavým materiálem tak, aby povrchovou úpravou bylo možno hodnotit jako nehořlavou
    A pak už to jde ráz na ráz: montáž soklových lišt, lepení izolačních desek, upevnění desek hmoždinkami, broušení, nanesení armovací vrstvy (tmel, tkanina), penetrační nátěr, vrchní omítka.
    Pro minimalizaci tepelných ztrát domu pomocí zateplení je nezbytné použít kvalitní materiál. Ani ten však není 100%ní zárukou perfektního výsledku. Stejně důležitým faktorem při zateplování domů je kvalitně odvedená práce, která bývá výsledkem dlouholetých zkušeností.


Zateplení fasád a hydroizolace Praha | hydroizolace, zateplení fasády, zateplení domů

    Hydroizolace základů je velice důležitou součástí stavby. Hydroizolací základů zabráníme korozním vlivům a pronikání vlhkosti a vody do pozemních částí objektu. V neposlední řadě také radonu.
    Pokud u nás poptáte zateplení domu, přijedou naši zaměstnanci k vám. Na základě průzkumu stanoví optimální řešení zateplení vašeho domu (druh a síla izolantu, druh a strukturu povrchové úpravy).
    Takhle vypadá řez zateplovacím systémem - ETICS (External Thermal Isulation Composite Systems). Základem každého zateplovacího systému jsou tepelně izolační desky (EPS nebo MW). Desky jsou přilepeny na obvodovou stěnu lepicí a stěrkovou hmotou a mechanicky kotveny plastovými, talířovými hmoždinkami. Na takto připravenou plochu se vytváří základní vrstva, která je kombinací lepicí a stěrkové hmoty, vyztužené skleněnou síťovinou - proti vzniku prasklin. Jako finální vrstva celého souvrství je omítka.
    - během aplikace materiálu není nijak narušen chod domácnosti - aplikace izolace CLIMATIZER PLUS je cenově výhodná s návratností investice již od 3 let! - tepelně akustická izolace CLIMATIZER PLUS je registrována v systému Zelená úsporám


Můžete se také podívat na -> Reference-izolace základů

    Při výstavbě bytových staveb, staveb občanské vybavenosti, ale i některých zemědělských a průmyslových staveb je již mnoho let výrazným trendem revitalizace staveb, v rámci které se kromě zajištění základních statických funkcí provádí zateplení fasády a soklu, a dále odvodnění a hydroizolace spodní části stavby.
    Izolace,hydroizolace i zateplení fasády patří v dnešní době již ke standartním prvkům úsporných opatření, díky kterým nejen ušetříte, ale zároveń zvýšíte komfort svého bydlení.
    Průběh prací samozřejmě můžete kontrolovat pravidelně během kontrolních dnů stavby (zpravidla 1x za 7 - 14 dní). Po dokončení veškerých prací vás přizveme na závěrečnou kontrolu celého díla. Projdeme s vámi podrobně postup prací, který porovnáme s původním plánem prací, který byl součástí smlouvy.
    Často se zapomíná na fakt, že kvalitně zateplená fasáda také ochrání základní nosnou konstrukci proti povětrnostním vlivům a nezanedbatelně zamezuje pronikání hluku z okolního prostředí.
    - možnost úspor 30 – 60 % nákladů na vytápění - nižší provozní výkon topné soustavy = delší životnost - eliminace negativních vlivů teplotních změn v konstrukci - prodloužení životnosti fasády

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
17740
cache: 0024:00:00