Jak na věc


zastavárna veselí nad moravou

Vánoční soutěž EmpirePři nákupu u nás na webu budete automaticky zařazeniv případě nákupu na prodejně prosím oznamte že soutěžíte(losování proběhne po ukončení soutěže)Zastavárna a bazar EMPIRE v Kroměříž

    Tolik, kolik je alespoň trochu reálné, čím více peněz vám půjčí, tím více z vás dostanou na úrocích (pokutách, poplatcích apod.) a pokud nebudete platit, prodají pohledávku nějaké vymahačské firmě.
    Často se lidé ptají, co vede naše zákazníky k tomu, že využívají služeb zastavárny. Vždyť je přeci mnohem jednodušší získat peníze od jakéhokoli poskytovatele běžných spotřebních půjček. A člověk nemusí dávat žádné své věci. Postě… jen dostane peníze.
    Zlato , zlaté šperky, zlomkové zlato, poškozené šperky, dentální zubní zlato, zlaté a stříbrné mince, mobilní telefony, notebooky, tablety, fotoaparáty, LCD nebo LED TV, kamery, konzole, X BOX, PSP, PS3, PS4, Playstation HRY, elektroniku, hudební nástroje, kytary, housle, harmoniky, klávesy, starožitnosti mince, šperky, hodinky a další zboží běžné v domácnosti.
    U nás dostanete nejvyšší možné ocenění Vaší zástavy, peníze ihned po sepsání smlouvy, bezkonkurenční podmínky, seriózní jednání, to vše v naší zastavárně Casper v Havířově.
    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zastavárna bazar Praha - inzeráty

    Pokud si například půjčíte tisíc korun a nepodaří se vám je vrátit, nezvládnete to, příjdete třeba o svůj telefon, ale nikdo vám nebude za půl roku bouchat na dvěře a vymáhat po vás své peníze, zabavovat vám televizi, sedačku, mikrovlnku a podobně.
    Pokud si s prodejem zlata zároveň vyberete něco nového pro radost nebo dárek pro blízké -  zvýšíme výkupní cenu šperku protihodnotou o 10% oproti standartním podmínkám.
    A tito poskytovatelé vám budou peníze cpát všude, kde budou mít možnost. Idýlka toho, že si okamžitě můžete koupit cokoli chcete, splácet můžete začít až za bůhví jak dlouhou dobu a všechno je dostupné. Dovolit si můžete cokoli…
    Navštivte zastavárnu a bazar EMPIRE v Kroměříži . Zastavujeme a vykupujeme zlato, zlaté šperky i zlomkové, zubní dentální náhrady, zlaté mince, elektroniku, mobilní telefony, notebooky, tablety, fotoaparáty, LCD LED TV, kamery, konzole, X-box, PSP, PS 3,4, PS HRY, hudební nástroje a další to vše můžete dát do zástavy nebo prodat.Aktivně hlídáme výkupní ceny abyste od Nás dostali vždy nejlepší nabídku !
    Denně vykupujeme nové kousky – zaregistrujte se na našich stránkách www.zastavarnabazarkm.cz, ať vám něco výjimečného z nově vystaveného zboží  neuteče


Slevy a "žhavé" kousky rovnou do vaší e-mailové schránky

    Klienti s více jak 5 zástavami ročně získávají V.I.P. kartu, se kterou mají tyto výhody: - na gram zlata až 450 Kč - slevu na nákup zlata 10% - 2,7% úrok na zástavy
    U nás nakoupíte levné zlato s velkým výběrem. Naše nabídka zlatých šperků je v okolí jedinečná. Oproti nákupu nových šperků ve zlatnictví ušetříte až 60% z ceny. U nás navíc mají šperky svoji duši a příběhy. Můžete si u nás vybrat starožitné šperky, dámské a pánské prsteny, dámské a dětské náušnice, pánské a dámské náramky, řetízky a přívěsky i zakázkové výrobky brože, spony atd. Veškeré šperky prochází chemickým a mechanickým čištěním a také vizuální a chemickou kontrolou pravosti ryzosti .Všechny šperky jsou opuncovány platným puncem.
    A naopak u nás lze i půjčku splácet-přijdete-li kdykoli během splatnosti smlouvy, můžete zaplatit část půjčky+úroky (spočítány ke dni snížení půjčky) a smlouvu Vám dále prodloužíme.


Kolik peněz vám nabídne rychlá půjčka?

    A co se stane, pokud nebudete splácet přesně v čas? Začnou vám naskakovat neuvěřitelné penále, vymáhači vás budou pronásledovat všude a jen tak se jich nezbavíte. Co si budeme vykládat, často jsou obchodní podmínky natolik rozsáhlé, že ani pořádně nevíte, co podepisujete…
    Pokud potřebujete půjčit peníze, protože vám zrovna teď trochu teče do bot (to se může stát opravdu každému), je pro vás mnohem lepší využít služeb lokální zastavárny a ručit svou věcí. Jakmile budete mít penízky, vrátíte částku s úrokem a věc si vyzvednete. Pokud se něco stane a vy nebudete schopni dluh splatit, příjdete pouze o danou věc, ale jste v bezpečí.
    Tolik, kolik je možné vzhledem k věci, kterou zastavujete. V případě, že nezaplatíte svůj dluh, zastavárna prodá věc, kterou jste zastavili, aby se její investice vrátila zpět.
    Vykupujeme a zastavujeme zlato ZA NEJVYŠŠÍ CENYaž 800 Kč za 1/gram zlata 999/1000585/1000 - 14 karátů - běžné šperky - vykupujeme za 400,-KčVykupujeme vše - šperky, zlomky, čištěné dentální náhrady.
    Například : Při půjčce 1000,- Kč na zlatý prsten o váze 2,5 gramu zaplatíte za týden 27Kč poplatek, žádné další poplatky nejsou na zástavní smlouvu účtovány.


Kolik peněz dostanete v zastavárně?

    Na Vaše zlato Vám také kdykoliv poskytneme půjčku za výhodných podmínek, takže je nemusíte rovnou prodávat a přitom můžete mít jejich finanční hodnotu k dispozici.
    Díky nejnižším úrokům se Vám vyplatí přijet i z okolí Kroměříže -  Chropyně, Holešova, Hulína ,Bystřice pod Hostýnem ,Kojetína, Otrokovic, Uherského Hradiště

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
13282
cache: 0024:00:00