Jak na věc


zastavárna veselí nad moravou

Zatím zde nejsou komentáře. Buďte první!

    Klienti s více jak 5 zástavami ročně získávají V.I.P. kartu, se kterou mají tyto výhody: - na gram zlata až 450 Kč - slevu na nákup zlata 10% - 2,7% úrok na zástavy
    A co se stane, pokud nebudete splácet přesně v čas? Začnou vám naskakovat neuvěřitelné penále, vymáhači vás budou pronásledovat všude a jen tak se jich nezbavíte. Co si budeme vykládat, často jsou obchodní podmínky natolik rozsáhlé, že ani pořádně nevíte, co podepisujete…
    Pokud si například půjčíte tisíc korun a nepodaří se vám je vrátit, nezvládnete to, příjdete třeba o svůj telefon, ale nikdo vám nebude za půl roku bouchat na dvěře a vymáhat po vás své peníze, zabavovat vám televizi, sedačku, mikrovlnku a podobně.
    A tito poskytovatelé vám budou peníze cpát všude, kde budou mít možnost. Idýlka toho, že si okamžitě můžete koupit cokoli chcete, splácet můžete začít až za bůhví jak dlouhou dobu a všechno je dostupné. Dovolit si můžete cokoli…


Zastavárna bazar Praha - inzeráty

    Pokud potřebujete půjčit peníze, protože vám zrovna teď trochu teče do bot (to se může stát opravdu každému), je pro vás mnohem lepší využít služeb lokální zastavárny a ručit svou věcí. Jakmile budete mít penízky, vrátíte částku s úrokem a věc si vyzvednete. Pokud se něco stane a vy nebudete schopni dluh splatit, příjdete pouze o danou věc, ale jste v bezpečí.
    Tolik, kolik je alespoň trochu reálné, čím více peněz vám půjčí, tím více z vás dostanou na úrocích (pokutách, poplatcích apod.) a pokud nebudete platit, prodají pohledávku nějaké vymahačské firmě.
    Vykupujeme a zastavujeme zlato ZA NEJVYŠŠÍ CENYaž 800 Kč za 1/gram zlata 999/1000585/1000 - 14 karátů - běžné šperky - vykupujeme za 400,-KčVykupujeme vše - šperky, zlomky, čištěné dentální náhrady.
    Díky nejnižším úrokům se Vám vyplatí přijet i z okolí Kroměříže -  Chropyně, Holešova, Hulína ,Bystřice pod Hostýnem ,Kojetína, Otrokovic, Uherského Hradiště
    Na Vaše zlato Vám také kdykoliv poskytneme půjčku za výhodných podmínek, takže je nemusíte rovnou prodávat a přitom můžete mít jejich finanční hodnotu k dispozici.


Kolik peněz vám nabídne rychlá půjčka?

    U nás nakoupíte levné zlato s velkým výběrem. Naše nabídka zlatých šperků je v okolí jedinečná. Oproti nákupu nových šperků ve zlatnictví ušetříte až 60% z ceny. U nás navíc mají šperky svoji duši a příběhy. Můžete si u nás vybrat starožitné šperky, dámské a pánské prsteny, dámské a dětské náušnice, pánské a dámské náramky, řetízky a přívěsky i zakázkové výrobky brože, spony atd. Veškeré šperky prochází chemickým a mechanickým čištěním a také vizuální a chemickou kontrolou pravosti ryzosti .Všechny šperky jsou opuncovány platným puncem.
    Pokud si s prodejem zlata zároveň vyberete něco nového pro radost nebo dárek pro blízké -  zvýšíme výkupní cenu šperku protihodnotou o 10% oproti standartním podmínkám.
    Často se lidé ptají, co vede naše zákazníky k tomu, že využívají služeb zastavárny. Vždyť je přeci mnohem jednodušší získat peníze od jakéhokoli poskytovatele běžných spotřebních půjček. A člověk nemusí dávat žádné své věci. Postě… jen dostane peníze.
    Tolik, kolik je možné vzhledem k věci, kterou zastavujete. V případě, že nezaplatíte svůj dluh, zastavárna prodá věc, kterou jste zastavili, aby se její investice vrátila zpět.
    A naopak u nás lze i půjčku splácet-přijdete-li kdykoli během splatnosti smlouvy, můžete zaplatit část půjčky+úroky (spočítány ke dni snížení půjčky) a smlouvu Vám dále prodloužíme.


BAZAR PC, notebooku, tabletu, netbooku, monitoru

    Zlato , zlaté šperky, zlomkové zlato, poškozené šperky, dentální zubní zlato, zlaté a stříbrné mince, mobilní telefony, notebooky, tablety, fotoaparáty, LCD nebo LED TV, kamery, konzole, X BOX, PSP, PS3, PS4, Playstation HRY, elektroniku, hudební nástroje, kytary, housle, harmoniky, klávesy, starožitnosti mince, šperky, hodinky a další zboží běžné v domácnosti.
    Navštivte zastavárnu a bazar EMPIRE v Kroměříži . Zastavujeme a vykupujeme zlato, zlaté šperky i zlomkové, zubní dentální náhrady, zlaté mince, elektroniku, mobilní telefony, notebooky, tablety, fotoaparáty, LCD LED TV, kamery, konzole, X-box, PSP, PS 3,4, PS HRY, hudební nástroje a další to vše můžete dát do zástavy nebo prodat.Aktivně hlídáme výkupní ceny abyste od Nás dostali vždy nejlepší nabídku !
    Denně vykupujeme nové kousky – zaregistrujte se na našich stránkách www.zastavarnabazarkm.cz, ať vám něco výjimečného z nově vystaveného zboží  neuteče
    Například : Při půjčce 1000,- Kč na zlatý prsten o váze 2,5 gramu zaplatíte za týden 27Kč poplatek, žádné další poplatky nejsou na zástavní smlouvu účtovány.
    U nás dostanete nejvyšší možné ocenění Vaší zástavy, peníze ihned po sepsání smlouvy, bezkonkurenční podmínky, seriózní jednání, to vše v naší zastavárně Casper v Havířově.


Slevy a "žhavé" kousky rovnou do vaší e-mailové schránky

    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00