Jak na věc


zakonceni odsáváni spalin nad strechu

Technický popis produktu BUZON PB-END zakončení pro keramickou dlažbu

    Provádíme i zednické práce včetně zateplování, např. u lodžiových stěn, kde některé již dožívající celodřevěné typy lodžií nahrazujeme vyzděným a zatepleným systémem.
    Vybouraná okna, suť, popřípadě i jiný materiál, který vznikl vybouráním původních oken, odneseme z místa montáže a ekologicky zlikvidujeme u odborných a způsobilých likvidačních firem.
    U všech okenních výplní, jež jsou námi montovány, poskytujeme záruku ve výši 60 měsíců. I po uplynutí této záruční lhůty poskytujeme dále pozáruční servis všech takto instalovaných výrobků.
    PB zakončení je určeno pro použití na rektifikačních terčích pod dlažbu BUZON z PB série. Vrchní část se vkládá na hlavu terče, spodní část pod základu podstavce. 
    Nákladními vozy dopravíme výrobky až na místo samotné výměny oken, postaráme se i o donesení oken ke stavebním otvorům – tuto činnost již provádějí montážní pracovníci.
    Široký sortiment vnitřních (dřevotřískové, plastové, dřevěné) i vnějších (hliníkové tažené, ohýbané, TiZn,) parapetů umožní zákazníkovi vybrat si pouze typ. Všechny následující činnosti počínaje zaměřením, dopravou a usazením již řešíme my.


Dekorativní osvětlení Cariitti - Toive Clear LED

    Výměna oken je celkem rychlý proces. Za předpokladu, že se jedná o menší byt, může být demontáž starých a montáž nových oken otázkou jednoho dne. U většího bytu, rodinného domu nebo při složitějších zednických pracích se může výměna protáhnout, ale maximálně na několik málo dnů. Staré okno je demontováno, nové se osadí, utěsní a proces zakončují začišťovací zednické práce.
    Pokud Vás nezaujalo ani jedno ze zakončení uvedených výše, je toto další možné řešení. Tyto okované konce vznikají poctivou kovářskou ruční prací v kovárně, roztlučením rozžhaveného konce tyčky. Nevíce se toto zakončení hodí pro oklepáváné ploty.
    Doporučované provedení připojovací spáry, kdy za použití speciálních pásek a fólií je zabráněno v přístupu vlhkosti do spáry a z toho plynoucímu možnému vlhnutí zdiva včetně zhoršení tepelněizolačních vlastností PUR pěny.
    Pro okna, která se montují na těžko přístupných místech, nabízíme zajištění lešení nebo mobilní manipulační techniky, jež nám vždy umožní osadit výrobek na příslušné místo.
    Toto zakončení plotových tyčí se bude nejspíše líbit lidem, kteří mají rádi originalitu a ruční práce. Tyto šipky i přes svou malou velikost dokáží z jednoduchého kovového plotu udělat pěkné a elegantní oplocení. Kromě toho také slouží jako ochrana pozemku před zloději.


Ozdobné zakončení fitinka CR - 02 pro závit M8 - bílá

    Jedná se o zakončení, které se hodí k oplocení moderních budov s rovnou střechou. Pro svou bezpečnost je vhodné pro oplocení míst, kde se vyskytují děti. Hrany jsou lehce zahlazeny. Pokud máte rádi rovné plochy, toto zakončení je pro Vás jasná volba.
    Nové PB zakončení vhodné pro BUZON terče pod dlažbu PB série, umožňuje vytvoření čela terasy z keramické dlažby, které je kolmé na pochůzí plochu. PB-zakončení je vhodné pro dlažbu o maximální tloušťce 20 mm.
    Zákazníkům nabízíme i výměnu meziokenních izolačních vložek (MIV), které se vyskytují u panelových domů (neprůhledná část mezi dvěma okny). Vložky bývají velmi často v horším technickém stavu než stávající okna, a proto je naprosto nutné při výměně oken provést i výměnu této části fasády.
    Pro zajištění estetického vzhledu nově osazených oken do vybouraných otvorů nabízíme kompletní zednické začištění všech dotčených částí vlastním zednickým materiálem. Materiál je vždy zajištěn přímo na konkrétní typ prováděných zednických prací.
    Části stěny, které jsou dotčeny výměnou oken, můžeme nově vymalovat, a to dohodnutým typem výrobku nebo materiálem, který má k dispozici přímo zákazník.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00