Jak na věc


zajištění posuvných dveří

Zajištění 7E5843613 9B9, Transportér T5

    Nabízíme Vám posuvné dveře do vestavěné skříně, posuvné dveře na stěnu či jako celoskleněné dveře do Vašeho šatníku, komory, k oddělení kuchyňského prostoru od obývacího apod. Všechny naše posuvné dveře dodáváme s grafickými skly FotoGlass v nejvyšší kvalitě, širokém sortimentu výplní i rámů, garantované dodací lhůtě.
    Pohony GEZE umožňují i potřebnou funkci na únikových a záchranných cestách v případě nebezpečí. Systémy GEZE automatických posuvných pohonů jsou ideálním řešením vstupů všech budov.
    Potřebujete poradit nebo odbornou konzultaci ohledně grafického skla? Obraťte se na nás a do 48 hodin Vám vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku na produkt FotoGlass.
    Nejsme pouze prodejci, u nás můžete počítat jak s odbornou pomocí, tak s konzultací ohledně použití grafických skel ve Vašem interiéru. Pomůžeme vám vybrat vhodná skla a zajistíme dopravu a montáž po celé České republice.
    Systémy automatických posuvných dveří GEZE samočinně otevírají a zavírají dveře. Nadčasová automatika je dána „inteligentním” ovládáním, které zaručuje plnou bezpečnost a komfort používaných dveří.
    Jednou z největších předností grafického skla FotoGlass je prakticky neomezený výběr motivů v internetových databázích, případně možnost dodání vlastních fotografií. Všechny motivy jsou ve stejné ceně a jsou již obsaženy v ceně skla.


3 důvody proč si vybrat grafická skla FotoGlass

    Dveřní křídla posuvných dveří dodáváme kompletně smontovaná včetně výplní, kolejnic a kování potřebného pro montáž. Možností je i zajištění montáže u zákazníka.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
8563
cache: 0024:00:00