Jak na věc


zajíček v své jamce

Komentáře k práci "Velikonoční zajíček"

    Sešijeme tělo. Na polovinu těla s přišitými tlapkami položíme druhou polovinu lícem k sobě. Vyrovnáme záševky na sebe a v kraji sešijeme. Nerada to píšu, ale nejlepší je tělo sešít v ruce – hustým, krátkým stehem. Je to možné i strojem, ale musíme silou stlačit tlapky, aby se nám to vešlo pod stroj.
    Materiál: kvalitní bavlněné látky, plněné - PES výplňové kuličkové vlákno, vhodné i pro alergiky,nejvyšší možné kvalityÚdržba: pratelná na 30°C - jemné (ruční) praní.
    Máme doma Boba a Bobka jen v květinovém provedení a bez klobouku. Tvořila jsem je jako dekoraci pro velikonoční atmosféru, ale mají úspěch u dětí.  Po focení se oba odstěhovali do pokojíčku k Vandě a na to, že by seděli u dveří jako dekorace mohu zapomenout. Záměrně jsem vybrala látku s drobnými květy, aby zajíčci nevypadali jako plyšáci a měli jarní atmosféru. Jistě jim bude slušet i plyš a fleece.
    Po sešití protočíme lícem ven. Já jsem nyní k tělu přišila ocásek, bohužel nemám fotku. Je pohodlné, že je možné ještě dát ruku dovnitř, ale je možné ocásek přišít až nakonec.
    Podle střihu si připravíme všechny díly zajíce. Pro rozmístění střihu se můžete inspirovat polohovým plánem níže. Stříháme z dvojité látky, líc látky je uvnitř. Pouze ocas stříháme pouze jednou.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00