Jak na věc


zabezpečení domu drátové nebo bezdrátové

Jablotron JA-63ST detektor kouře a teploty

    Dozvíte se, jak můžete zkontrolovat svůj počítač na výskyt škodlivého softwaru, jak postupovat při odstraňování škodlivých programů a dále pak jaký antivirový program použít.
    Antivirová ochrana je základní způsob boje proti nežádoucímu softwaru. Nepodceňujte ji a chraňte svůj počítač a data v něm uložená od prvního okamžiku a dodržujte několik základních zásad.
    Aktualizace operačního systému a programů je stejně nutná jako údržba auta nebo jiných zařízení. Nepodceňujte tedy tyto činnosti a dodržujte několik základních zásad nebo dostupných funkcí.
    Brána Windows Firewall pomáhá zabránit škodlivému softwaru a útočníkům v přístupu k počítači prostřednictvím sítě. Poznejte, jaké možnosti nastavení brány firewall jsou k dispozici.
    Stejně jako si chráníte své domovy pomocí dveří a zámků, je nutné chránit i svůj počítač a data v něm uložená. Podcenit zabezpečení počítače může vést ke ztrátě citlivých dat, ztrátě přihlašovacích jmen a hesel a jejich následné zneužití k nedovolenému obohacení nebo páchání trestné činnosti vaším jménem. Osvojte si základní pravidla pro zabezpečení vašeho počítače.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00