Jak na věc


zařazení výrobku do kategorie

Žádost o zařazení prací do kategorie

    Zaměstnavatelem podle § 37 zákona č. 258/2000 Sb. o ochraně veřejného zdraví, ve znění pozdějších předpisů a vydává pro rizikové práce rozhodnutí, ve kterém jsou stanoveny lhůty a náplně preventivních prohlídek a lhůty ověření rizikových faktorů měřením.
    Zarážení nerezových desek patří mezi přímé mechanické metody sanace vlhkého zdiva a používá se pro provedení dodatečné izolace cihelného, kamenného i smíšeného zdiva, ale pouze s průběžnou ložnou maltovou spárou. Hlavními výhodami této metody je možnost provedení prací z venkovní strany objektu pod úroveň podlah (bez narušení provozu budovy) a garance na statiku objektu (nemůže dojít k sedání zdiva).
    Nerezový plech vyrábí firma ThyssenKrupp Nirosta GmbH a jsou profilovány firmou Georg Baumann GmbH v SRN. Podélný ohyb desek, tzv. zámek, zlepšuje jejich tuhost při zarážení a zajišťuje kapilárně nepropustnou uzávěru proti vzlínající vlhkosti.


→ Podívejte se na proběhlé akce

    dovoluji si obrátit se na Vás s následujícím dotazem. V rámci rekonstrukce budovy restaurace na místním koupališti byla tato restaurace vybavena DDHM i DHM /samostatné movité věci/  např. mikrovlnka, ohřívače párků apod. Předpis faktury na celé toto plnění je zaúčtován ke dni 31.5.2018. Účtovala jsem DDHM 558, DHM 042. Stavba restaurace bude kolaudována pravděpodobně v 7/2018, poté provedu zařazení na majetkové účty 021,022. Je možné i DDHM zařadit na 028 až ke dni kolaudace spolu se stavbou  nebo musí být zařazeno ke dni předpisu faktury při zaúčtování na účet 558, tzn. v 5/2018?
    V případě dotazů se na nás obraťte, rádi Vám poskytneme zdarma konzultaci u Vás na firmě v rámci celé ČR. Naše pobočky najdete v každém krajském městě. více zde v odkazu pobočky EXTÉRIA.
    Zaměstnavatel je povinen neprodleně oznámit příslušnému orgánu ochrany veřejného zdraví práce, které zařadil do druhé kategorie, a údaje rozhodné pro toto zařazení, a současně předložit protokoly o měření nebo vyšetření faktorů pracovních podmínek provedeném podle § 38. Tuto povinnost musí učinit ihned při zahájení podnikatelské činnosti a přijetím min. 1 zaměstnance do pracovního poměru.
    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    Výstražná signalizace pro informaci o couvání nákladních nebo dodávkových automobilů, pohybu stavebních strojů, vysokozdvižných plošin, skladových zakladačů a podobně.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00