Jak na věc


zš příplatek za vedení zástupce ředitele školy

Základní škola a Mateřská škola Školská, Karviná, p.o.

    Do krajského kola, které se konalo 22. 5. v Táboře  postoupil Šimon Havner, který ve své kategorii z celkového počtu 19 závodníků obsadil po velmi kvalitních výkonech krásné 4. místo.
    15. března 2017 zazpíval školní pěvecký sbor pro klienty českobudějovického Alzheimercentra. Děkujeme za krásnou reprezentaci školy a smysluplnou aktivitu pro nemocné spoluobčany. 
    Dne 16.11. navštívili žáci 9. ročníku Národní památník hrdinů Heydrichiády a Národní památník na Vítkově, kde se zúčastnili výukového programu o událostech Pražského jara, okupace 1968 a o Janu Palachovi.
    V týdnu od 4.3. do 8.3. odjížděli žáci na výjezdový lyžařský kurz do Ski areálu Kempaland v Bukovci. Tento lyžařský kurz je každoročně realizován za podpory statutárního města Karviné a Nadace OKD. Žáci si užili horské prostředí s čerstvým vzduchem a lyžováním pod dohledem kvalifikovaných instruktorů.
    Tradičně v listopadu se na naší škole koná školní kolo Recitační soutěže. Žáci jsou rozděleni do čtyř kategorií. Do první kategorie jsou zařazeni žáci prvních tříd, kteří mají svou recitační soutěž zvlášť.


Fotogalerie ZŠ | Základní škola a Mateřská škola Dubné

    Dnes 25. 3. 2019 jsme měli trochu jiný tělocvik. V rámci projektu "Škola v pohybu" k nám přišel trenér p. Ondřej Hanzel. Hráli jsme různé hry, běhali jsme, přebíhali pod točícím lanem, přetahovali jsme se. Tato hodina se nám moc líbila. Děkujeme p. učiteli Czyžovi, že k nám pána trenéra pozval.
    Žáci 5.A ukončili projekt Abeceda peněz s Českou spořitelnou a.s. Nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek poslali 3 000 Kč a navíc ještě za žáky a učitele naší školy balík s dětskými časopisy a nafukovacími balónky, které se nasbírali během sbírky, kterou ve škole pořádali. A protože se nasbíralo i mnoho lízátek, poslali ještě jeden balík společnosti Život dětem o.p.s., která je předá opuštěným dětem.
    V  Českých Budějovicích  se dne 26. 9. konalo okresní kolo v přespolním běhu družstev. Naše škola vyslala na tento závod tým starších žáků. Náš tým skončil na skvělém druhém místě.
    26. 2. v rámci volby povolání se žáci 8. ročníku zúčastnili exkurze do automobilní školy, kde viděli velmi moderní vybavení školy, naše bývalé žáky při opravě aut a sami si mohli z drátků vyrobit hlavolam.
    30.11. navštívili žáci 6.A a 6.B Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích, kde si pro ně pracovníci muzea připravili dva programy: Život v době kamenné a Letem včelím světem.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
9587
cache: 0024:00:00