Jak na věc


zásobníky na skládané papírové ručníky

Zařízení pro skladování obilovin

    Ocelové zásobníky jsou určeny ke krátkodobému skladování sypkých materiálů. Všechy součásti zásobníku jsou vyrobeny z ocelových plechů a opatřeny kvalitním nátěrem. Tyto zásobníky se výrábějí s konusem s výpadovým úhlem 45° a 60°. Zásobníky mohou být podjezdné a nepodjezdné a jsou vybaveny výsypkou a střechou.
    Firma Morkus Morava s.r.o. již několik let dodává svým zákazníkům zásobníky a technologická zařízení pro skladování obilovin. Jedná se zejména o skladování, dopravu, manipulaci a dávkování materiálů, tedy dodávku strojních zařízení, jako jsou sila a zásobníky, šnekové dopravníky, míchače, dávkovače, uzavírací komponenty, zařízení pro vzduchovou dopravu materiálu, výtlačné pumpy a mnoho dalších.
    Zásobníky se používají k uchování sypkých produktů při uskladnění nebo v průběhu výrobního procesu. Hranaté zásobníky dodáváme vyrobené z pozinkovaných nebo klasickýc plechů opatřených nátěrem. Zásobníky je možné používat ve venkovním nebo vnitřním prostředí. Instalovat lze jednotlivé zásobníky i celé baterie.


Ukázky zásobníků na obiloviny najdete ve fotogalerii:

    Podjezdné zásobníky s úhlem výsypky 40° montujeme z nových i renovovaných smaltovaných plechů typu Vítkovice. Tyto zásobníky jsou určeny ke krátkodobému i dlouhodobému skladování různých sypkých materiálů. Válcové tělo nádrže je sestaveno z oboustranně smaltovaných plechů a je namontováno na podjezdnou ocelovou konstrukci.
    Čeští zemědělci musejí usilovat o nejvyšší kvalitu své produkce a tím i její prodej za co nejvyšší cenu. Aby výrobce mohl prodávat zrniny v opti- málním čase, kdy jsou ceny nejvyšší, potřebuje vhodné skladovací prostory, zásobníky. Rozhodujícím parametrem pro stavbu skladovacích prostorů je měrný investiční náklad na uskladnění 1 tuny zrna. Aby výroba obilovin v průměrných a lepších podmínkách byla vždy dostatečně rentabilní nesmí výrobce prodávat svou produkci ihned po sklizni.
    Nabízíme dodávky a montáže zásobníků z renovovaných smaltovaných plechů typu Vítkovice. Toto řešení je vhodné jak pro vstupní zásobníky, výrobní zásobníky a expediční zásobníky. Ocelová válcová skořepina nádrže je sestavena z oboustranně smaltovaných plechů které jsou spojeny speciálními šrouby a utěsněny trvale pružným tmelem.


Naskladňování do sil a zásobníků

    Zásobníky jsou určeny především pro venkovní prostředí. Instalovat lze jednotlivé zásobníky i celé baterie. Zásobníky je postaveny na ploché základové desce z armovaného betonu, ve které mohou být integrovány dopravní cesty. Zrniny z dopravních prostředků sklápějí do příjmových košů, ze kterých jsou dopraveny korečkovými elevátory nebo prostřednictvím pásových dopravníků do jednotlivých míst sil a zásobníků. Možné je použití šnekových dopravníků nebo pneumatických dopravníků.
    Pozinkované zásobníky jsou určeny ke krátkodobému skladování různých sypkých materiálů. Všechy součásti zásobníku jsou vyráběny z galvanizované oceli nebo jsou zinkově galvanizované. Tyto zásobníky se výrábějí s konusem s výpadovým úhlem 45° a 60°. Zásobníky jsou vyrobeny z vlnitých pozinkovaných plechů, s výsypkou a střechou.
    Nepodjezdné zásobníky s úhlem výsypky 40°/57° dodáváme i z renovovaných smaltovaných plechů typu Vítkovice. Toto řešení je vhodné pro vstupní zásobníky, výrobní zásobníky, skladovací zásobníky a expediční zásobníky. Ocelová válcová skořepina nádrže je sestavena z oboustranně smaltovaných plechů které jsou spojeny speciálními šrouby a utěsněny.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00