Jak na věc


zásobník na kapsle nespresso

Ukázky smaltovaných zásobníků najdete ve fotogalerii:

    Kovové smaltované zásobníky určené pro uskladňování sypkých hmot bývají opatřeny kuželovou výsypkou a tyto jsou určeny pro sypké materiály o max. objemové hmotnosti 1.600 kg/m3. Jsou složeny z pláště, celokovové střechy, nosného, kovového prstence s podpěrami, kuželové výsypky 40°, výstupního žebříku s plošinami a plnícího potrubí. V prvním lubu je revizní vstup. Součástí zásobníku je i provzdušňovací zařízení ve výsypce. Plnění zásobníků je buď plně pneumatické nebo mechanické. Vyprazdňování zásobníků je tedy prováděno gravitačně přes uzávěr v kuželové výsypce do silničních přepravníků.
    Firma Morkus Morava s.r.o. již několik let dodává svým zákazníkům zásobníky a technologická zařízení pro skladování sypkých materiálů a směsí. Jedná se zejména o skladování, dopravu, manipulaci a dávkování materiálů, tedy dodávku strojních zařízení, jako jsou sila a zásobníky, šnekové dopravníky, míchače, dávkovače, uzavírací komponenty, zařízení pro vzduchovou dopravu materiálu, výtlačné pumpy a mnoho dalších.
    Ocelové zásobníky jsou určeny ke krátkodobému skladování sypkých materiálů. Všechy součásti zásobníku jsou vyrobeny z ocelových plechů a opatřeny kvalitním nátěrem. Tyto zásobníky se výrábějí s konusem s výpadovým úhlem 45° a 60°. Zásobníky mohou být podjezdné a nepodjezdné a jsou vybaveny výsypkou a střechou.


Ukázky pozinkovaných zásobníků najdete ve fotogalerii:

    Airsoftové zbraně jsou většinou vyráběny jako modely skutečných zbraní v měřítku 1:1, takže jsou od skutečných zbraní obtížně rozeznatelné. Pokročilejší hráči si zbraně dovybavují rozličným vybavením (optiky či kolimátory, svítilny, lasery, ...) po vzoru jejich skutečných obdob.
    Bronie gazowe z większości przeznaczone są do samoobrony. Podzielone są według rodzaju na pistolety, rewolwery i długie bronie. Niektóre rodzaje pistoletów lub rewolwerów gazowych wykorzystywane są do rozpoczynania zawodów i również do wystrzeliwania szrapneli pirotechnicznych.
    Uspokojíme potřeby našich zákazníků jak v oblasti dodávek moderních pozinkovaných zásobníků, tak v oblasti dodávek klasických ocelových zásobníků či dodávek zásobníků s využitím renovovaných smaltovaných plechů typu Vítkovice. Nabízíme řešení pro vstupní zásobníky, výrobní zásobníky a expediční zásobníky. Neustále hledáme nové možnosti a způsoby, jak řešit standardní i specifické potřeby našich zákazníků v oblasti zásobníků. Naše řešení vždy vycházejí z individuálního přístupu ke každému zákazníkovi.


Pozinkované zásobníky a smaltované zásobníky

    Pozinkované zásobníky jsou určeny ke krátkodobému skladování různých sypkých materiálů. Všechy součásti zásobníku jsou vyráběny z galvanizované oceli nebo jsou zinkově galvanizované. Tyto zásobníky se výrábějí s konusem s výpadovým úhlem 45° a 60°. Zásobníky jsou vyrobeny z vlnitých pozinkovaných plechů, s výsypkou a střechou.
    Nabízíme například kyvná vratová křídla, která se samočinně zavírají a jsou transparentní nebo k dostání také s barevnými pruhy (dveřní výplně). Velkou výhodou je konstrukce rámu z žárově pozinkovaných profilů. A mnohem více produktů naleznete tady.


Strojní zařízení pro skladování, manipulaci a dopravu sypkých hmot

    Zbraně používají jako munici plastovo-keramické kuličky o průměru 6 nebo 8 mm a různých hmotnostech. Například pro pistole se používají nejčastěji kuličky s hmotností 0,20 g, ale i 0,25 g nebo lehké 0,12 g. Pro pušky nebo samopaly jsou nejpoužívanější kuličky s hmotností okolo 0,25 g. Jelikož po bitvě vystřílená munice zůstává na hřišti (přičemž boj často probíhá ve volné přírodě), lze mluvit o neekologičnosti airsoftu; z toho důvodu se však vyrábějí i náboje s kratší dobou rozkladu. Dále se vyrábějí těžší kuličky až do váhy 0,43g (čím těžší tím větší setrvačnost a tím pádem větší dostřel). Tyto kuličky vás však příjdou dřáž - např.: 4000kusů 0,25 vás přijde na cca 380kč a za přibližně stejnou cenu pořídíte 500kusů 0,43. Tyto kuličky se nejčastěji používají do manuálních odstřelovacích pušek s velikou úsťovou rychlostí sniper ale tyto pušky se ovšem používají na velké vzdálenosti.
    Nepodjezdné zásobníky s úhlem výsypky 40°/57° dodáváme i z renovovaných smaltovaných plechů typu Vítkovice. Toto řešení je vhodné pro vstupní zásobníky, výrobní zásobníky, skladovací zásobníky a expediční zásobníky. Ocelová válcová skořepina nádrže je sestavena z oboustranně smaltovaných plechů které jsou spojeny speciálními šrouby a utěsněny.
    Prohlédněte si vzduchové pistole od firmy BULLET PROJECT s.r.o., která je obchodním partnerem několika významných českých, tak i světových výrobců vzduchovek a střeliva.
    Nabízíme komplexní služby v oblasti krátkodobého skladování materiálů v zásobnících. Zásobníky jsou tradičním způsobem řešení krátkodobých skladovacích potřeb pro mnoho oborů. Naše služby pokrývají celý proces realizace, od projekčních prací až po dodávku a montáž zásobníků.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
12486
cache: 0024:00:00