Jak na věc


základy veřejného zdravotnictv ppt svobodová

Prvky pro základy - kalichy

    Kvalitní základní směs je hlavním předpokladem pro výrobu skvělé zmrzliny. Optimální složení všech komponentů v základní směsi dává zmrzlině dokonalou kvalitu, lahodnou chuť a správnou konzistenci. Základní směsi je možné použít k výrobě za studena nebo za tepla pasterizací.
    Prvky pro základy pro další použití, jiných rozměrů či požadavků vyrobíme na zakázku. Prvky pro základy vyrobíme dle konkrétních podmínek, možností přepravy či požadavků zákazníka.
    Prvky pro základy – kalichy slouží k vytvoření horního stupně základové patky pro založení sloupů.
    Prvky pro základy - patky jsou prvky sloužící k založení sloupů, stojin a jiných konstrukcí s bodovým zatížením základu.
    Námi vyráběné prvky pro základy najdou využití při zakládání bytových, občanských, sportovních, průmyslových i dopravních staveb, při zakládání rodinných domků. Prefabrikované prvky pro základy umožňuji zkrátit lhůty výstavby základových konstrukcí, umožňují vyloučit složité bednící práce ve výkopech a zajistit přesný tvar a vysokou kvalitu zhotovovaných základů. Prvky pro základy představují patky, kalichy, pasy a trámy.
    Prvky pro základy – trámy nebo také prahy slouží k vytvoření základového nosníku pro vynesení zatížení zdiva do základových patek.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00