Jak na věc


zábradlí na balkóny

Hliníková zábradlí pro zasklené balkóny a lodžie

    Na systém je vystaven platný certifikát. Jsou provedeny akustické a tepelné zkoušky, statický výpočet, posouzení zdravotní nezávadnosti a požární bezpečnosti. Na všechny druhy materiálu jsou vydány prohlášení o shodě.
    Jedná se o bezrámový systém bez horní výhybky na stropě. Díky mechanismu uvnitř kolejnice se skla dají posouvat a otočit na stranu lodžie. Skla je možné posunout i přes rohy. Je možné zasklívat lodžie, balkony a terasy do oblouku a do stran. Systém je tvořen horní i spodní hliníkovou kolejnicí a 8mm tvrzeného skla. Vhodný pro zasklení od podlahy ke stropu.Řešení pro zasklení teras a přístřešků.
    Toto zábradlí je obdobou standardního balkónového zábradlí s tím, že orientace hliníkových profilů se podřizuje systému zasklívání a používá se jiný způsob kotvení. Tvary a členění se navrhuje tak, aby výsledkem bylo harmonické navázání zábradlí a zasklívacího systému. Při revitalizaci panelových a bytových domů je zasklení balkónové lodžie promyšleným krokem k ucelení zateplování obvodového pláště domu a s možností variability tvaru hliníkové konstrukce s lamelovými doplňky typu slunolamu dotvářejí estetickou změnu při rekonstrukcích a narušují uniformitu celku.


Zábradlí, které splňuje ty nejvyšší estetické požadavky za neuvěřitelně nízkou cenu!

    Jedná se o přídavný systém zasklení lodžií pro bytové domy všech typů. Instalace na jiné než bytové domy není možná. Mezi výhody patří snadné a bezpečné mytí skel, neovlivňuje architektonický vzhled budovy, krátká doba montáže, dlouhá životnost.
     Disponujeme stavebně technickým osvědčením, průrazovými zkouškami - kalené sklo, conex nad rámec normy. Tyto zkoušky jsou základem bezproblémového předání díla.
    Rolety venkovní    Interiérové a venkovní žaluzie    Garážová vrata   Markýzy    Hliníkové parapety    Slunolamy a hliníkové okenice    AL brány a ploty    Hliníkové zábradlí    Hliníkové fasády    Hliníková okna a dveře Heroal    Hliníkové lišty, interiérové obložení    Interiérové doplňky a obrazy    Květináče a zahradní nábytek    Hliníkové plechy, lišty a profily    Ostatní hliníkové výrobky    Prášková lakovna


Balkónové zábradlí kované 1001

    Hliníkové balkónové a schodišťové zábradlí poskytne mnoho zajímavých výhod. Nejen že se o něj nemusíte nijak významně starat a designově se hodí ke všemu, garantuje vám navíc barevnou stálost a dlouhou životnost. Konstrukce hliníkového zábradlí na balkonu slouží nejen jako bezpečnostní prvek, nýbrž je také důležitým prvkem architektonického vzhledu každého objektu. Uplatnění nachází všude tam, kde je potřeba kvalitní hliníkové zábradlí – nejčastěji je toto hliníkové zábradlí montováno na balkóny a lodžie panelových domů, ale také novostaveb. Hliníkové balkónové zábradlí vyrábíme nejen ve standardních rozměrech, ale na základě přání zákazníka jsme schopni vyrobit i jakékoliv atypické balkónové hliníkové zábradlí – toto hliníkové balkónové zábradlí tak může najít uplatnění například i na různých terasách, plochých střechách či podobných prostorách. Konstrukce hliníkového balkónového zábradlí umožňuje provedení většiny technologických operací už při jeho výrobě. Díky tomu je pak samotná m
    Zábradlí má atest Technického a zkušebního ústavu a zábradlí a výplně byly podrobeny průrazovým zkouškám.
    Jedná se o bezrámový systém bez horní výhybky na stropě. Díky mechanismu uvnitř kolejnice se skla dají posunout a otočit na stranu lodžie. Skla je možné posunout i přes rohy. Je možné zasklívat lodžie a balkony do oblouku a do stran. Skla se dají posouvat a otvírat na boční stranu lodžie. Je možné i oboustranné otvírání. Systém je tvořen horní i spodní hliníkovou kolejnicí a 6mm tvrzeného skla. Systém se dá zajistit proti vniknutí.
    Balkon system,s.r.o. představuje bezúdržbový systém s dlouhou životností v široké škále barevných odstínů a dekorů.
    Systém je tvořen hliníkovými profily spodní a horní vodící kolejnice. Skla jsou uchycena v rámu a posouvají se za sebe. Systém je možné mít od zábradlí ke stropu nebo od podlahy ke stropu. Výhodný pro zasklení teras, lodžií,zimních zahrad.


Nerezové květináče - nové modely v nabídce

    Systém lze použít pro lodžie rovné, rohové a lodžie jednostranně či oboustranně částečně předsunuté. Nevhodné pro zasklívání klasických balkonů zcela předsunutých, kde není možné uchytit horní pojezdovou kolejnici ve stropním panelu.
    Mezi výhody patří snadné a bezpečné mytí skel, neovlivňuje architektonický vzhled budovy, krátká doba montáže, dlouhá životnost.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Jedná se o bezrámový zasklívací system s horní výhybkou u stropu. Skla se dají posouvat a otvírat na boční stranu lodžie. Je možné i oboustranné otvírání. System je tvořen horní a spodní hliníkovou kolejnicí a 6mm tvrzeného skla. Výhodný do panelových domů a instalaci na zábradlí. Horní profil je nosný a spodní vodící. Systém se dá zajistit proti otevření.
    Zasklívací systém z bezpečnostního tvrzeného skla tloušťky 6 mm, a hliníkových profilů pro zasklení lodžií domů všech typů. Působí jako další překážka proti vniknutí.


Hliníkové zábradlí – atypické tvary

    Systém je tvořen hliníkovými profily spodní a horní vodící kolejnice. Skla jsou uchycena v rámu a posouvají se za sebe. Systém je možné mít od zábradlí ke stopu-4mm skla nebo od podlahy ke stropu. Vhodný pro zasklení teras, lodžií, zimních zahrad.
    Hliníková zábradlí hlavně pro rekonstrukce balkónů panelových domů jsou moderní náhradou dosavadních ocelových, které již dosluhují a nesplňují požadavky bezpečnosti a estetiky a navíc jejich koroze, která je ve většině případu neodvratná, esteticky znehodnocuje někdy i opravenou fasádu. Hlavními přednostmi hliníkových balkónů oproti ocelovým jsou ve spojení s povrchovou úpravou v jejich dlouhé životnosti, v podstatně nižší hmotnosti a odstranění opakovaných ochranných nátěrů. Zábradlí lze vyrobit v téměř shodných kopiích s původním provedením. Pro výplně lze použít podobný materiál jako původní, např. drátosklo, makrolon, cetris nebo hliníkové duté profily.


ZASKLÍVÁNÍ LODŽIÍ A BALKONŮVÝROBA A MONTÁŽ ZÁBRADLÍ

    Další výhodou je finanční úspora v případě, že jste schopni zajistit montáž svépomocí. Kvalitní stavebnicový systém je konstrukčně natolik propracovaný, že jeho montáž nevyžaduje žádnou zvláštní odbornost ani praxi. Vše je připraveno tak, abyste za pomoci běžného nářadí jako je vrtačka, flexa a úhlová pila, sestavili zábradlí dle Vašich představ. V každém případě je nutné zdůraznit, že naše firma montáž zajišťuje.
    zábradlí, nerezové zábradlí, zábradlí na schodiště, schodišťové zábradlí, zabradlí na galerii, zabradlí na balkon, zabradlí na terasu, zábradlí na francouzská okna, zábradlí k francouzským oknům, nerezové zábradlí balkon, nerezové zábradlí schodiště, nerez zábradlí, madla na zábradli, madla na schodiště, schodišťové madlo, madlo zábradlí,skleněná výplň zábradlí,skleněné zábradlí,zábradlí sklo, zábradlí Chrudim, nerezové zábradlí Chrudim, zábradlí Pardubice, nerezové zábradlí Pardubice, zábradlí Hradec Králové, nerezové zábradlí Hradec Králové
     Nabízíme hliníkové zábradlí, panelákové zábradlí.Od roku 2000 působíme na trhu.
    Zábradlí je označení pro architektonický prvek vyrobený z různých materiálů jehož účelem je vymezení určitého prostoru a ochrana člověka před pádem či vstupem do hlubiny nebo do jiného nebezpečného prostoru. Prvek bývá nejčastěji používán v interiérech a exteriérech budov (schodištní zábradlí) nebo jako součást dopravních a jiných staveb.


zábradlí, na, balkon, schodiště, terasu, francouzská okna, nerezové, samozavlažovací, květináče, lechuza, obrazy, do, bytu, nerezové, poštovní, schránky | Design4home.cz

    Ozdobou každého domu jsou detaily, které jej dotvářejí esteticky jako jeden kompaktní celek. Mezi ty, na které jsou kladeny velké nároky, patří zábradlí. Je jedno, zda jde o interiérové, například ke schodišti do patra rodinného domu, či exteriérové na terasu či k balkónu. Hlavními požadavky zákazníků je především kromě příjemného vzhledu také odolnost konstrukce.
    Předností stavebnicového systému je jeho variabilita – pokrývá řešení zábradlí v interiéru, exteriéru, balkonů, teras, lodžií, různých balustrád a francouzských oken, venkovních přístupů a chodníků.
    Můžete si najít garáž - výrobce, ale nebude mít zkoušky a namontujete zábradlí a náslendně zjistíte, že nemá STO , průrazové zkoušky. Pak vás čeká výměna a dohady odpovědnosti mezi subdodavatelem, generálním dodavetelem, investorem, projektantem.
    Systém je tvořen hliníkovými profily spodní a horní vodící kolejnice. Skla jsou uchycena v rámu a posouvají se za sebe. Systém je možné mít od zábradlí ke stropu-6mm skla nebo od podlahy ke stropu. Vhodný pro zasklení teras, lodžií, zimních zahrad.
    Zámečnická firma Vladimír Kroutil se zabývá výrobou schodišťového a balkonového nerezového zábradlí a interierových i exterierových doplňků pro budovy a rodinné domy působící převážně v regionech:


Zábradlí pod systémy zasklení balónových lodžií

    Praktické využití balkónu nebo lodžie. Jednoduché zavírání (úplné nebo částečné) lodžií a balkonu. Tepelná, zvuková a protiprašná izolace. Je to rovněž i další překážka proti vniknutí. Balkon nebo lodžie lze využívat celoročně.
    HLINÍKOVÉ BIOKLIMATICKÉ PERGOLY - nově v nabídce za ZAVÁDĚCÍ CENY - akce!Hliníkové bioklimatické zahradní pergoly - zahradní přístřešek pro náročné. Tento druh speciálních hliníkových pergol je ideáln...
    Nabízíme zasklení balkonů, lodžií a teras v 6 systémech zasklení. /čtěte více/ Navrhneme Vám cenu, která bude vždy pod cenou konkurence.Informujte se na naší modré lince. Propagační leták
    Jsme výrobci rámového zasklívacího systému pro lodžie panelových domů i zasklívání teras.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00