Jak na věc


zážitkové dárky pro muže

18. Counter-Strike na vlastní kůži

    V autoškole se naučíme ovládat vůz za optimálních podmínek, co se ale stane v případně krizové situace? Tento zážitek připraví vašeho muže i na to nejhorší, co se může na silnicích stát. Nejenže si bude moci vyzkoušet rychlou jízdu ve smyku, ale naučí se, jak auto bezpečně ovládat.
    Jak neztratit kontrolu při smyku přední či zadní nápravy? Jak rychle reagovat na nebezpečí na silnici, brzdit s co nejkratší brzdnou dráhou? To vše a ještě mnohem více na vás čeká ve škole smyku.
    Nemohlo to být jinde než na drsném severu, kde se zrodila nejlepší whisky na světě. Dopřejte svému partnerovi pravý chuťový zážitek ze skotské, s možností ochutnat až osm druhů whisky z různých regionů, zrajících 10-12 let.
    TIP: Counter-Strike se hraje za pomocí airsoftové munice. Kdyby vašeho muže ale spíše lákalo zastřílet si z opravdové zbraně s ostrými náboji, tady je skvělý tip na zážitek.
    Vybírat můžete nejen z těch vysoce adrenalinových, jako je tandemový seskok, ale i ty pohodovější, jako je pilotování na zkoušku, nebo takové, které si užijete v páru – vyhlídkový let.
    Nedílnou součástí akce je prezentace s popisem jednotlivých whisky a skotských palíren. Gurmánský zážitek probíhá v neformálním duchu formou přátelských diskuzí o chutích a vůních jednotlivých degustovaných vzorků.


8.  Dovolená v zahraničí nebo eurovíkend pro dva

    Čeká vás jedinečný zážitek, se kterým se jen tak nesetkáte – ledové lezení. Jde o lezení pomocí maček a cepínů po mase ledu. Že je teprve léto? A proč se nezačít těšit na zimu?
    Tento rok udělejte výjimku a opravdu vyrazte. Za dovolenou pro dva nemusíte nutně utratit majlant. A když nákup dovolené spojíte s nákupem dárku třeba k narozeninám, ušetříte za zbytečnosti, které normálně pořizujete. Můžete se s rodinou i složit, nebo vybrat výlet jen na pár dní.
    Čekají na vás různé herní scénáře, jako třeba teamová hra, záchrana rukojmích a mnoho dalších. Legendární zbraně AK-47, odstřelovací puška M24, Glock 17 jsou jen výčet toho, na co se může váš muž těšit.
    Slavíte s partnerem výročí a chcete něco opravdu luxusního, jedinečného, nezapomenutelného? Vydejte se do světa relaxace a golfových zážitků – na pravý víkend plný golfu, wellness a samozřejmě romantiky.
    Obdarujte ho možností stát se sushi mistrem. Ovládne pěstování wasabi a odhalí, která část ryby fugu je jedovatá. Zaposlouchejte se společně do japonských zážitků a vyzkoušejte si, jaké to je připravovat sushi, japonskou polévku misoširu nebo sorbet z wasabi.


13. Víkend plný golfu, romantiky a relaxace

    Přežít v divočině, postavit si příbytek, rozdělat oheň jen pomocí křesadla, najít a vyčistit pitnou vodu, naučit se orientaci v terénu ve dne i v noci.
    Nejprve si vyberete, jaký druh piva budete vařit, a následně se zapojíte do všech fází výroby od šrotování, rmutování, scezování, přes chmelovar až po spilkování. V průběhu kurzu je zajištěno bohaté občerstvení a ochutnávka místních piv.
    Tento 5 tun vážící kolos se poprvé objevil v operaci Pouštní bouře v Perském zálivu. Od té doby nebylo vyrobeno žádné sériové auto s takovými vlastnostmi a průchodností terénem. Hummer H1 je legenda, která vašeho muže dostane do kolen. Během jízdy si vyzkouší limity nejen terénního auta, ale také své.
    Brutálnímu burácení motoru a nespoutanému výkonu vozu s býkem v logu odolá jen málokdo. Aerodynamický tvar a nejvyspělejší technologie dělají z tohoto italského vozu nekorunovaného krále dálnic.
    Buďte s vaším mužem „na jedné vlně“ a užijte si tento adrenalinový zážitek ve dvou! Už nemusíte cestovat za oceánem a kupovat drahé vybavení. Skutečný surfing můžete zažít i u nás.


15. Luxusní pobyt v lázních, na zámku, s wellness, nebo v 4* hotelu s all inclusive

    Nově si to pravé adrenalinové surfování na divoké vlně můžete vyzkoušet  na Labi, nebo indoor ve speciálním trenažéru, který najdete v Praze. Dostanete odbornou instruktáž a zapůjčení všeho potřebného.
    Karlovy Vary jsou známy svými kolonádami, léčebnými prameny, ale také golfovými hřišti. Čeká vás luxusní ubytování, snídaně do postele, 60minutová thajská masáž, vstup do Health & Spa (sauna, vířivka, pára, fitness, odpočívárna) a to nejlepší nakonec – golfové fee na 18 jamek.
    Vždycky vás lákalo zahraničí? Pořád to je ale jen do práce z práce, žádné volno, možnost si oddychnout? Odkládáte dovolenou už třetím rokem, že na to prostě není čas ani peníze?
    Víkend jenom pro chlapy? A proč ne! Ukažte svému muži, že znáte jeho koníčky a touhy. Dopřejte mu dva dny v divočině, kde se bude muset postarat jen sám o sebe. Dokázat si, že se o sebe zvládne postarat i v těch nejnáročnějších podmínkách.
    Sháníte nějaký originální dárek pro svého přítele nebo manžela? Chcete tentokrát něco opravdu jedinečného? Nejlepším dárkem, který můžete svému muži dát, je den plný zážitků. Něco, na co bude dlouho vzpomínat.


19 tipů na zážitkové dárky pro muže

    Chcete pořídit opravdu ten nejlepší zážitek, a nevíte, který vybrat? Tak to sáhněte po certifikátu, díky kterému si váš muž vybere sám, co se mu nejvíce líbí. Poukaz můžete pořídit v různé finanční hodnotě a dá se za něj pořídit i více zážitků najednou.
    Poukaz je platný 12 měsíců, takže se nemusíte bát, že nebude dostatečná zima.  Čeká vás skálolezení na zmrzlém vodopádu z přírodního ledu, seznámíte se s potřebnou horolezeckou výstrojí a naučíte se ji správně používat.
    Máte doma nadšence do adrenalinových sportů? Dejte svému muži jedinečný zážitek, který se nebude odehrávat na zemi, ale ve vzduchu. Prohlížet si svět z ptačí perspektivy je nezapomenutelným okamžikem, zážitkem na celý život.
    TIP: Některé zážitky probíhají pouze v určených lokalitách, které nebudete mít blízko domova. Spojte zážitkový poukaz s víkendovým výletem a udělejte si malou společnou dovolenou. Levné ubytování spojené s wellness nebo vynikající polopenzí najdete třeba na portálu Klido.cz
    A teď tady máme parádní dárek pro všechny milovníky piva: jedinečnou možnost pivo nejen ochutnávat, ale zároveň si svůj oblíbený mok pod dohledem zkušeného sládka uvařit.


13 nejlepších dárků pro přítelkyni k Valentýnu

    Nejen ženy se nechávají rády opečovávat. Dopřejte svému muži víkend plný relaxace a vyrazte společně za romantikou, ale hlavně luxusem. Vybírejte s velké škály zážitkových pobytů v luxusních resortech – s wellness, na zámku, v 4* hotelu s all inclusive, nebo rovnou v lázních.
    Slavná počítačová hra dostala novou podobu – airsoftovou podobu! Zapojte svého muže do protiteroristické jednotky, která vede nelítostný boj s teroristy.
    V rámci kurzu i instruktáže před plavbou se dozvíte jak teoretické základy, tak si vyzkoušíte, jaké to je vyplouvat, přistávat, křižovat a mnoho dalších úkonů.
    Po absolvování tohoto kurzu můžete obdivovat podmořský svět všech oceánů a moří a nemusíte za to platit přemrštěné peníze, které diver centra chtějí. Vše už budete umět – stačí si pak jen půjčit, nebo pořídit vlastní vybavení.
    Bungee jumping je jeden z nejznámějších adrenalinových sportů a zcela jistě patří mezi nejoblíbenější adrenalinové zážitky. Stačí se jen postavit na okraj, nechat si odstartovat skok a užít si volný pád.
    Vždycky si chtěl váš muž zkusit plachtění, a nejlépe se tomuto nádhernému sportu naučit? Udělejte mu radost a pořiďte mu zážitkový kurz jachtingu, nebo se spolu rovnou vydejte na romantickou víkendovou plavbu.


18 tipů na jedinečný dárek pro každého myslivce

    Adrenalinové zážitky, gurmánské večeře a ochutnávky koňaků, povolání na zkoušku, vojenské zážitky, sportovní i relaxační pobyty – to vše, a ještě mnohem více. My jsme pro vás připravili tipy na 19 těch nejlepších zážitkových dárků pro muže, které lze v ČR zakoupit. Stačí si jen vybrat.
    Široké terénní pneumatiky a to nejlepší z motocyklu a automobilu, to je čtyřkolka. Dejte svému partnerovi nezapomenutelný výlet na čtyřech kolech. Posaďte ho do sedadla jedné z terénních čtyřkolek, a vyjeďte si na netradiční výlet po Vysočině.
    Během tohoto kurzu poznáte spousty pro Japonsko typických kulinářských triků, které si samozřejmě osvojíte. Pak už stačí jen nakoupit suroviny a trénovat. A samozřejmě degustovat!
    Milujete pozorování podmořského světa, ale zatím jste se vydali s mužem jen šnorchlovat? Tak to je ideální čas postoupit na další level a naučit se potápět tak, abyste se mohli na dovolené podívat do tajuplných hlubin.
    Během tohoto vícedenního kurzu potápění absolvujete ponory v bazénu i v otevřené vodě – užijte si zkušební ponor v jezeře. Zážitek je vhodný pro začátečníky a pro ty, co se ještě nikdy nepotápěli.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00