Jak na věc


yutoob vtipy

Psychostick – Obey the Beard

    Jde o zfilmovanou knihu rozhovorů novinářky Renaty Kalenské s členem skupiny Plastic People. Je to Vratislav Brabenec, který vzpomíná a mluví o svých zkušenostech s undergroundové éry. Jsou zde ale také zachyceny zážitky, který pociťuje samotná autorka, při střetnutí s touto osobností.
    Má svobodnou matku Laru, která velmi tvrdě pracuje, ale při výchově se může spolehnout na Hedi. Je to stará a milá paní, která žije v jejich sousedství a je pro Miku jako jeho babička. Mika je pod přísnou kontrolou, jenže jednoho večera se jeho život obrací vzhůru nohama, protože na balkóně uslyší koňské řehtání. Otázkou ale je, jak se ocitl kůň na balkóně? Tuto záhadu mu pomáhá vyřešit temperamentní dívka Dana, která pořád předstírá, že je indickou princeznou. Počátkem celého dobrodružství je vloupání do bytu s balkónem. Po delší době zjišťují, že jejich soused se jmenuje Sascha, který vyhrál koně v loterii a touží po tom, že koně prodá, ale nedaří se mu to.


Benny Benassi – Satisfaction

    Stejně jako v komiksech, tak i ve filmu nebude chybět spousta humoru a vtipů, které dokonale pobaví všechny věkové kategorie. Je možní, že pro spoustu filmových kritiků se bude tento film zdát spíše jako barometr toho, jak moc za tu dobu člověk vyrostl z určitých věcí. Ale pro mladší kategorii může představovat skvělou komedii, která bude mít šmrnc a originální humor.
    A stejně jako ve většině komiksů, tak i v tomhle animovaném filmu bude spoustu humoru a vtipů, které pobaví širokou diváckou škálu. Pokud máte rádi španělský humor, který je velmi specifický, tak si určitě přijdete na své a shlédnutím tohoto snímku jistě chybu neuděláte.
    Na všech těchto zážitcích a pocitech staví tento dokumentární film, kde jsou zachyceny i další rozhovory Kalenské a Brabence. Jsou stvořeny v podobě improvizovaného povídání, které se odehrává na místech, která pro Brabence s Kalenskou něco znamenají po citové stránce.
    Často budou muset vydat spoustu úsilí k tomu, aby se jim nic nestalo a dostali se z prekérních situací. Ve filmu uvidíte herce, jako například Fodransperg Ziga, Marko Miladinovic, David Furlan nebo Jana Prepeluh a mnoho dalších.


Doctor P.P. – Bicáky, tricáky, kokosáče

    Příběh tohoto hororu nás zavede za středoškolačkou Laurou Barnsovou, který je obyčejnou studentkou střední školy do doby, než objeví na internetu video, které do hnusných detailů vyprezentovalo, jak se opila na jedné párty. Dříve to byla krásná dívka, kterou všichni obdivovali, jenže tuto potupu neunesla a spáchala sebevraždu.
    Jedná se o počítačově animovaný celovečerní filmy, který velmi intenzivně navazuje na populární série španělských komiksů od autora Francisca Ibáñeze Mortadelo y Filemón, která je světoznámá pod názvem Clever & Smart a do České republiky se dostávala na začátku 90. let minulého století.
    Celovečerní snímek od rakouského režiséra Hüseyin Tabaku, který vypráví pozoruhodný příběh o 10-letém klukovy Mikovy, který trpí Aspergerovým syndromem a mírnou formou autismu. Mika je neobyčejný hoch, protože miluje matematiku, nechápe dětské vtipy a každý den musí mít v přesnou hodinu 14:17.
    V této komedie rozhodně humor a vtipy chybět nebudou. Najdeme je na každém kroku a při každé příležitosti, která se hercům naskytne. V komedie najdete známe staré sexy pohledy, fyzickou komedii, ale i humor, který je občas velmi absurdní, ale originální.


Film Evangelium podle Brabence ke stažení zdarma

    Celý film zrežíroval slovinský režisér Jan Cvitkovič a mohli bychom ho zařadit do žánru hořkosladké komedie, která je plná humoru a menších vtipů. Hlavními postavami zde jsou čtyřicátníci, kteří se jen těžko zařazují do dnešní moderní společnosti. Jde jim to tak těžko, protože byli vychovávání zcela jinak a na starých hodnotách života. Film nás zavede na jedno slovinské předměstí, kde tito lidí žijí své životy. Potká je mnoho různých nových lidí i věcí, protože se snaží co nejlépe zapadnout do tohoto moderního života. Snaží se dělat věci, co dělají mladí. Sprejují, prodávají různé věcí a mnohdy se díky tomu dostanou do problémů.
    Vedle známého Bena Stillera a Owena Wilsona, se vrací i Will Ferrel, který se hodně rozparádil. Ve filmu je také spoustu nových a mladých tváří, jako například Justin Bieber, který konečně začal dělat to, co po něm již dlouho lidé chtěli. Avšak, aby zde nebylo nadbytek mužské krásy, tak jsou zde i dvě krásné herečky Penélope Cruz a Kristen Wiig, které si ze sebe umí udělat pořádně srandu a zajistí tak další dávku kvalitního ženského humoru, který se sem náramně hodí a zapadá.
    Když je den výročí její smrti, tak parta mladých lidí probírá na videochatu jejich klasické teenegerovské problémy do doby, než se k nim nenabourá neznámý uživat s přezdívkou Billie227. Na tomto uživateli je zvláštní, že ho nejde z videochatu odebrat a ještě ho zajímá, který člověk nahrál na internet video o Lauře.


Červený traktůrek (Little Red Tractor) CZ Znělka

    Jedná se o specifický animovaný film, který navazuje na masivní populární sérii španělských komiksů. Tyto komiksy napsal Francisco Ibáñez a jmenuje se Mortadelo y Filemón. V celém světě je známa pod názvem Clever  & Smart. Do České republiky se dostala poprvé v 90. letech minulého století a získala si velký ohlas.
    Spoustu z nás může zaujmout specifičnost španělského humoru, kterého je v celém filmu dostatek. A pokud k tomu máte rádi Clevera & Smarta, tak si jistě přijdete na své a touto komedií neuděláte chybu.


Film Kůň na balkóně ke stažení zdarma

    Dobrodružný scifi thriller, S Chrisem Prattem v jedné z hlavních rolí, volně navazující a odkazující k předchozím třem dobrodružstvím o světě dinosaurů. V zábavním parku, kde jsou všemožní ještěři a další prehistorická fauna k vidění, je radost užít si dovolenou s celou rodinou. Park praská ve švech, děti i dospělí jsou nadšení a nové technologie zajišťující komfort i bezpečnost se tu prolínají s fantastickou prehistorií. Vše funguje dokonale, a dechberoucí zážitky ohromí každého návštěvníka. Ovšem jen do chvíle, než idylu něco pokazí… Ambice nabídnout dosud neviděnou, ještě úchvatnější podívanou, ženou vedení parku ke genetickým manipulacím, které jsou začátkem potíží a jde přitom o holé životy nejen dvou puberťáků ztracených v parku, ale všech, kteří nestačili utéct. Když mají hlad, jsou nemilosrdní, ale když se jim zachce, zabíjí pro zábavu ! Kdo to přežije a kdo to nezváldne, když kulky nejsou nic platné a pomoc je daleko ? Vtip, akce, napětí a příběh Vás nadchnou a nedovolí
    Do diskuze se zapojí poté i jejich mrtvá spolužačka Laura a nějakou dobu si všichni myslí, že jde jen o blbý vtip. Tyto jejich pocity se změní v době, kdy si uživatel nedělá jen srandu a pro pravdu si jde doslova přes jejich mrtvoly.
    Ale jistě se najde mnoho filmových kritiků a lidí, který se film líbit nebude a připomene jim, jak moc člověk z některých věcí za tuto dlouho dobu, kdy byly komiksy napsané, vyrostl a jak moc mu připomíná mládí, které trávil u komiksů.
    Tento film bychom mohli zařadit do žánru hořkosladké komedie, která je nabytá zajímavým humorem a vtipy. Hlavními postavami jsou současní čtyřicátníci. Tedy lidé, kteří často velmi těžko zapadají do moderní společnosti, protože vyrůstali na starých hodnotách a byli zcela jinak vychováváni. Příběh nás zavede na jedno slovinské předměstí, kde tito čtyřicátníci žijí své životy. Potká je zde spoustu trapných situací, ale také spoustu dobrodružství a nebezpečí.


Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář

    Snaží se dělat to, co dělá dnešní mládež a co nejlépe mezi ně zapadnout. Sprejují, prodávají různé věci a chovají se doslova jako „puberťáci“. Celý film je natočen zajímavým způsobem a hlavní postavy se velmi dobře chopili svých rolí.
    Díky těmto rozhovorům vzniká jakési filozofické pásmo nezávazné konverzace a výměny názorů, sebeironických vtipů a poznámek o životě a přírodě jako takové. Většina takovýchto záběrů je snímána pouze ruční kamerou a jsou prokládány poetickými vsuvkami, které spolu výborně ladí a dodávají na atmosféře celému snímku.
    Celý dokument je zajímavě pojat a díky němu se dozvíme mnoho nových věcí o svérázném Vlastimilu Brabencovi, který je zajímavým a trošku zvláštním člověkem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00