Jak na věc


yutoob pleteni

Vítáme tě na stránkách Czporadna.cz

    Dlouho jsme již nic na našich stránkách nepsali. Jeden z Vás by si až řekl, že na to kašleme a stránky budou upadat. Nic nového se zde již neobjeví a pomalu jste nás přestali navštěvovat. Poslouchejte pečlivě! Měli jsme teď spoustu starostí s přesouváním stránek na nový hosting a tak času na obsah moc nezbylo. To se od dnešního dne mění a můžete čekat zase každo- měsíční příval několik článku. Dnes začínáme.
    Doufáme, že se Vám dnešní článek líbil a budete se těšit, zase na nějaký další. Pokud ne – furt je možnost zůstat u seznamování nebo milostných SMS.
    Mnozí z Vás si jistě pokládají otázku, co to ten Youtube je. Bylo by na místě si stránky v krátkosti představit. Jedná se o největší videoportál na internetu, kde naleznete nejrůznější typy videí.
    No český uživatel klasicky hledá českou tvorbu. Většina z Vás si jistě vybavuje ty úžasné písničky z mládí – například od Pavla Bobka – Veď mě dál cesto má. Pamatujete si určitě na ty nezapomenutelné momenty u táboráku, kdy jste si to pouštěli. No to byli časy. Víte, že k této písničce a mnoha dalším českým klasikám jsou nahrané videoklipy? Ne tak pozor! Měli byste si je všechny prohlédnout. Uvedeme pár příkladů.
    A spoustu dalších věcí. Věřte, že probrat se veškerým obsahem portálu by Vám zabralo hned několik let života – nikdy se na Youtube nebudete nudit.


Yutoob.com hudba české písničky

    Jelikož jsme Vám vždy psali o lásce, seznamkách, vztazích, tak nás napadlo, že bychom to tentokrát mohli změnit a představit Vám jednu zábavní stránku. Jedná se samozřejmě o velice populární portál mnozí z Vás ho jistě znají. Řeč bude dnes o Youtube.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
8429
cache: 0024:00:00