Jak na věc


yutoob písničky ke stažení

Počasí Verona, předpověď počasí ve Veroně, Itálie

    Jednou z nejslavnějších hudebních skupin je bezpochyby The Who a právě tento snímek zaznamenává jejich koncert, při kterém oslavili své 50. výročí od založení skupiny. Koncert se odehrával v londýnském Hyde Parku a vidělo ho přes 70 000 fanoušků, kteří doslova ovládli celý Hyde Park.
    Jejich nové album, kterému je oddaný celé tour, se jmenuje Smoke + Mirrors a umístilo se na první příčce žebříčků, jako například US Billboard nebo UK Official Album Charts. V jeho obsahu jsou hity jako I Bet My Life nebo Golds a Shots. Všechny tyto písne zazní ve velkolepém záznamu, který zrežíroval Dick Carrutherss poctou a pokorou k této exkluzivní kapele.
    Datum 13. října 2015, které bylo zvoleno pro tento koncert, nebylo zvoleno náhodou, protože v tento den uplyne přesně 50 let od nahrání hitu My Generation, který byl hymnou své doby a který zde samozřejmě také zazněl. Vystoupili Roger Daltrey a Pete Townshend, kteří byly u zrodu kapely a přidal se k nim i syn Ringa Starra, bubeník Zak Starkey a baskytarista Pino Palladino.


Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář

    Byly to tři dokonalé hudební noci v jeho podání. Celkový dav fanoušků dal v součtu 240 000 nadšených fanoušků a pouze on sám stál na jevišti a zpíval svoje písničky. Zazněly také hity jako například „The A Team“ a „Thinking Out Loud“. Velkým překvapením pro jeho fanoušky byl duet s Eltonem Johnem, který všechny fanoušky velmi potěšil a sklidil velký ohlas.
    Díky tomuto filmu si užijete atmosféru, která na tomto koncertu panovala a poslechnete si hity jako Pinball Wizard, Baba O’Riley nebo Won’t Get Fooled Again a mnoho dalších známých písniček od této světoznámé skupiny.
    Záznam z koncertu slavného zpěváka Ed Sheerana, který je velkou hvězdou současné hudební scény. V červnu 2015 se stal historicky prvním zpěvákem, který sám vystoupil na stadiónu ve Wembley a hned třikrát po sobě.
    Všichni diváci a fanoušci budou moci poprvé v historii vidět na velkém filmovém plátně jednu z nejžhavějších a nejznámějších kapel současnosti. Není to nikdo jiný než Imagine Dragons. Jedná se o celovečerní hudební zážitek v perfektní zvukové kvalitě, který nabídne písničky jako Demons, It’s Time nebo pecku Radioactive z jejich platinové desky Night Vision, díky které tato kapela vyhrála i cenu Grammy.


Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář

    Záznam z koncertu Jumpers for Goalposts spojuje největší koncerty Eda Sheerana z června letošního roku na Wembley. Bonus je pohled do zákulisí celého turné a vyprávění lidí, kteří Eda dobře znají. Veškerý obraz je v obrazové kvalitě 4K Ultra HD, což divákům umožňuje dokonalé vychutnání si celého koncertu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00