Jak na věc


ytd video downloader

Šlo by přidat podporu pro stránky …?

    Ahoj Pepáku, chtěl bych si nastavit konvertování stahovaných souborů. Můžeš mi to prosím nějak polopaticky vysvětlit? Nevím ani jak se dostanu do dokumentace, kde ji najít. Děkuji.H
    Wee: U videí publikovaných legálně je poměrně běžné, že je k dispozici licence jen pro určitý region. Nejjednodušší řešení je, přestěhovat se do toho povoleného regionu… Můžeš taky zkusit proxy nebo VPN umístěnou v tomto regionu.
    Pavel, Jeník: Z hlediska možnosti Ivoše rozumně reagovat by bylo vhodné tyto poznámky psát přímo na jeho GitHub do sekce Issues. Zde trvá, než komentáře schválím, a Ivoš nemá možnost se jednoduše dozvědět, že jsem to udělal.
    Dobrý den
    ad 3) MSDL standardně pro Windows zkompilovat vůbec nejde a nemá pro ně ani žádné oficiální binárky. Pro zkompilování pomocí MINGW by mělo stačit vlézt do adresáře MSDL (nebo možná MSDL/src – to už si nepamatuju) a spustit z příkazové řádky make (taky na to nemám dostatečný skill, tak jsem se to snažil udělat tak, aby to bylo co nejjednodušší, až to budu dělat příště).


Nešlo by přidat podporu pro navazování přerušeného downloadu?

    Tomáš: Protože MEncoder byl v době, kdy jsem příslušnou část psal, jediný program, se kterým jsem jakž takž uměl konvertovat. Obecně však jde použít libovolný konvertor ovladatelný z příkazové řádky, a například v aktuálních verzích YTD už v defaultním konfiguračním souboru je i nastavení pro ffmpeg. Případně jde stažená videa následně zkonvertovat v nějakém specializovaném programu, klidně i s GUI.
    Víc souborů najednou samozřejmě jde stahovat. Z víc serverů automaticky, z jednoho serveru, když si to ručně vyžádáš. Ale opět je to o tom, jestli ti to ten který server dovolí.
    Zkousim poustet GUI pod Wine a taky mi to hazi „Uzavřen Socket EDownloadthreadErorr“. Je divne, ze k tomu dochazi az v prubehu stahovani a jen u casti downloadu. Ostatni se stahnou spravne.
    2) Můžete program zkompilovat ze zdrojových kódů. Tam si můžete prohlédnout, že v něm žádný malware není (uznávám, je to jen teoretická možnost, už kvůli tomu, že nezávadnost kódu jde velmi těžko ověřit i u open-source).


Videa stáhnutá z České televize jsou nekvalitní a trhaná.

    Petr, kubalav, Tomáš, hippik, Jerry, Mylosh B., Dan: Poslední více než rtok jsem nebyl schopen najít chvilku, kdy bych měl čas a chuť se YTD věnovat. Nyní změna streamování z ČT už je jen poslední impuls, který mě nutí akceptovat fakt, že se pravděpodobně YTD už nikdy věnovat nebudu. Pokud někdo chce na vývoj navázat, rád mu pomohu se seznámením s programem a jeho strukturou, ale sám už s vývojem končím. Měl jsem YTD rád a bavilo mě, ale zájem postupně vyprchal a zbyla jen otravná povinnost, která společně s nedostatkem času činí jeho další budoucnost nereálnou. Díky za pochopení.
    Ja bych to s Novou tak hrozně neviděl. Další z mých nejmenovaných softu při pokusu o stažení z Barrandova píše It is illegal to bypass copy protection.
    F.D. V téhle situaci by si YTD mělo vytvořit nový konfigurační soubor. Nechápu, proč se mu to nedaří. Můžeš mu zatím pomoct tak, že v uživatelském profilu smažeš soubor ytd.xml (dej si vyhledávat v AppData).
    Dobrý den, můžu se, prosím, zeptat na ten youtube-dl? Vyzkoušel jsem ho, ale stáhlo se mi zvlášť video a zvlášť zvuk. Dá se ten program nastavit tak, aby se stáhlo ozvučené video? Děkuji.
    pépi: StreamTransport a podobné programy jsou pro inspiraci úplně k ničemu, protože fungují na zásadně odlišném principu – ony prostě nechají browser, ať video přehraje, a při té příležitosti to video zachytí. YTD zná strukturu příslušných webů a video rovnou stáhne, aniž by potřeboval umět ho přehrát.


13 komentářů “YouTube Downloader v Delphi/PHP”

    2) Mnoho videí na YouTube je chráněných maskovacím schématem. S tím bohužel nic dělat nebudu, sice to technicky jde řešit, ale je to příliš úchylné, než abych něco takového v programu chtěl mít. Bohužel.
    Ne, stahování zvuku není podporováno. A než se zeptáš – ani nebude. Šlo by to proti celé filozofii programu, stahovat tu nejkvalitnější možnou verzi.
    Martina: Bohužel je to krajně nepravděpodobné. Zjevně se ve stránce používá šifrování, těžko říct jaké, a to skoro určitě časově nezvládnu. Je mi líto.
    Nešlo: YTD je zamýšlen jako malý a rychlý program, a speciálně to „malý“ je pro mě podstatné. Zabudovat konvertor videa znamená už samo o sobě spoustu kódu navíc, a ještě mnohem větší spoustu kódu pro nějaké pochopitelné nastavení parametrů konverze. Nicméně…
    Myslim, e budu muset rozjet starsi verze PHP downloaderu a upravit ji, pac se nachazim mimo uzemi CR a vtakovem rpipad emi downloader na ceske weby hlasi jen hcybu


YouTube Downloader v Delphi/PHP

    Zdravím a mám prosbu. Po stáhnutí tohoto senzačního prográmku mi jde video stáhnout, ale funguje jenom zvuk. Zkouším to Media Playeru, 321 emplayeru, a v Neru. Jediné Nero mi dá jediný stojící obrázek a k tomu barevný, ostní jen černobílý a taky bez pohybu. Co mám špatně? Jaké ovladače musím mít? Díky za radu
    Lishack: Práce s vlákny je v GUI verzi YTD poněkud divoká a tohle je patrně jeden z projevů. Potíž je v tom, že zrovna tohle se pěkně blbě ladí, proto to v YTD stále je takhle špatně. Ono to až tak moc neškodí, ale samozřejmě bych byl radši, kdybych to v programu neměl…
    YTD používá knihovnu OpenSSL, ve které byla odhalena nebezpečná chyba označovaná jako Heartbleed. Tato chyba může vést k získání dat z postiženého systému útočníkem. Ohroženy jsou nejen servery, ale i klientský software, který OpenSSL používá.
    robert: Pokud používáš BitDefender, tak ho vyhoď a pořiď si něco jiného, protože BD má velkou tendenci k falešným poplachům. Pokud používáš něco jiného, tak napiš co a já nahlásím autorům falešný poplach.


Pokud zadám URL, které vede na HD/HQ video, tak se stáhne méně kvalitní verze. Co s tím?

    Jak vlastně zvenku předat parametry WGETu přes jeho standardní vstup? Nechci volat WGET přímo z mé utility, už proto, že bych pak musel psát rozhraní pro nastavení parametrů, ale preferoval bych „unixový“ zápis ve tvaru wget "video_url" | downloader | wget, resp. možná spíš wget --execute `wget "video_url | downloader`, ale nepodařilo se mi dohledat, jak to udělat.
    Ještě jednou díky za program. Už jsem pochopil (!) princip konverze z „dokumentace“, ale nějak nemohu najít soubor „mencoder.exe“, na který se odvolává dokumentace a který hledá YTD. Nebo je to nějaký externí „libovolný“ kódovací program ? Díky za pomoc při hledání tohoto souboru. EŠ
    Otevřenou otázkou také zůstává, jak moc spolehlivé tohle stahování bude. Už dopředu očekávám potíže s HD videi, bohužel žádné takové neznám, abych ho mohl vyzkoušet. Také je možné, že jsem něco důležitého opomenul – zase tak moc z YouTube nestahuji, abych měl kdovíjak velký vzorek na vyzkoušení. Co jsem zkoušel, to fungovalo, ale klidně můžete narazit na video, které fungovat nebude. Když pošlete link, třeba se na to podívám


Je možné si někde zvolit kvalitu, ve které se bude stahovat?

    To nastavení konfiguračního souboru bych vylepšil do podoby, kdy přímo v programu provedu změny – pak by následoval restart programu. Snad to nebude tak obtížné. Když si zobrazím konfigurační soubor – předtím je mi řečeno, že ho mohu pouze číst a upravovat ho můžu až vypnu program – jenže tento soubor se ve složce programu vůbec nevyskytuje!!! To znamená, že je vygenerován a není vůbec uložen. Použil jsem konfigurák z jiné verze.
    Šlo by zařídit, aby YTD stahoval ze stránek České televize i titulky, pokud jsou k dispozici? Video například zde (Jaroslav Krejčí: Mezi diktaturou a demokracií, 26 min 8 s): http://www.ceskatelevize.cz/porady/10461362051-jaroslav-krejci-mezi-diktaturou-a-demokracii/21238255560 a titulky jsou dostupné, pokud v přehrávači klikneš na ikonu prázdné komiksové bubliny „zobrazit titulky“ a zmizí zase po kliknutí na to samé tlačítko (ikona komiksové bubliny s čárou „skrýt titulky“).
    Pokud chceš přispět na účet, nemám nic proti tomu (jak zvláštní! :-)), ale vřele bych ti doporučil, napiš mi mail (adresa není nikde uvedena, schopnost ji odhadnout beru jako základní antispamový filtr), na který odpovím – přímo do e-mailu by to mohl napsat kdokoliv.
    Tak si stáhni zdroják aktuální verze v Delphi a převeď to. Když k máš k dispozici původní verzi v obou jazycích i dnes funkční verzi v jednom z nich, neměl by ten převod být nijak složitý.


Je YTD postižen chybou Heartbleed?

    Peosím o pomoc na YouTube se mi normálně nahraje video ale píše, že v některých zemích je zákázané… jak je to možný?… vždyť hafo lidí mají videa se znímými písničkami a normálně je na internetu najdu >.< musím si něco stáhnout?.. nebo jak udělat aby to šlo?
    JBS:Server grabuj.cz je řešením, pokud ještě nebyl pořad odvysílán a není v internetovém archivu nějaké TV. Navíc je nutná registrace a zadání nejen emailu, ale i jména a českého mobilního telefonního čísla.
    Mimochodem, nekdo se tu ptal na Gametrailers a registraci. Do Firefoxu staci doinstalovat Greasemonkey a z userscripts.org stahnout script, ktery povinnou registraci odstrani.
    Hodně stahovačů to dělá regulárním výrazem, což často uspokojivě funguje, o něco spolehlivější je ale využít toho, že swfArgs je definován pomocí JSON, pro který mají konvenční jazyky příslušné knihovny. Stačí tedy nějak vytáhnout celou deklaraci a předhodit ji JSON knihovně, která už si to asociativní pole vytvoří sama. Otázkou je, jak vytáhnout tu deklaraci – momentálně to dělám jiným regulárním výrazem, výhledově bude vhodné napsat si vlastní parser schopný zpracovat aspoň zásobníkovou gramatiku.


Šlo by zařídit nějakou stabilní adresu, ze které se dá stáhnout nejaktuálnější verze?

    U te novy by me vazne zajimal pravni nazor, ono zjistit si tajne heslo neni az takovy problem, ale opravdu to smrdi paragrafem 43 odstavec 2, najde se nekdo kdo znameho? nebo znamy znameho? atd…
    Přepis do něčeho jiného než Delphi neplánuji. Pokud to někdo bude chtít rozchodit pod tučňákem, může využít toho, že to jde zkompilovat FreePascalem – stačí vyházet nebo přepsat ty části, které jsou závislé na Windows. To by měly být především soubory v Source/lib/pepak (přepsání by nemělo být obtížné) a podpora pro RTMP a MMS/RTSP (což jsou obojí Cčkové knihovny psané původně pro Linux, takže by je určitě šlo do FreePascalu dostat i jinak než prostřednictvím DLL). Plus je samozřejmě potřeba použít DEFINE NO_GUI, aby se překládala pouze command-line verze programu.


393 komentářů “YTD – podpora”

    Zdravím, nevyznám se v programování takže možná je to blbost. Ale napadlo mně, když YTD občas něco nedokáže stáhnout, jen protože web s videem něco změní, video ale přitom jde na počítači přehrát. Tak nešlo by ten stahovač vylepšit tak, aby uměl stahovat všechny videa stejně bez ohledu nato odkud se stahují? Myslím tím způsobem, že by se pro ten web tvářil jako přehrávač, video by přehrával ale nezobrazoval by obraz a nepouštěl zvuk, ale přímo by zaznamenával obraz a zvuk který přehrává do videosouboru. Samozřejmě by to mělo jednu nevýhodu, že by stažení videa tímhle způsobem muselo trvat tak dlouho, jak dlouho trvá přehrání videa, a asi by to bylo i náročnější pro procesor. Ale zase by se dalo stáhnout cokoliv, co jde na počítači přehrát.
    Marketa: Uživatelsky nejjednodušší postup je otevřít konfigurační soubor ikonkou, ukončit YTD, pak teprve změnit hodnotu a uložit konfiguraci. Ale tvým postupem to jde také.
    Ty píšeš, že se nemůžeš vyjdřovat jak získat token, ale mohl by si napsat co to je. A v čem se to používá. Všeobecně ne u toho příkladu. To by potom nebyla nápomoc, ale vysvětlění zabezpečení ne?
    Tak se taky přidávám s díky za Tvou práci. Využíval jsem Tvůj program několik let, škoda, že už nechceš pokračovat, byl fajn. Tak hodně štěstí a úspěchů v profesním i osobním životě.
    Palo: YTD je implicitně v angličtině, ale pokud detekuje prostředí v jednom z přeložených jazyků (čeština, slovenština, ruština), tak použije ten. Známý z USA automaticky uvidí anglickou verzi.


Chci stáhnout video … Jak to mám udělat?

    Šlo. Dokonce už taková adresa existuje, používá ji sám YouTube Downloader pro zjišťování novější verze (při použití parametru -v nebo po kliknutí na tlačítko „About“, samo od sebe se nic nekontroluje). Můžete použít jednu z následujících tří adres: Plná verze, Lite verze, zdrojové kódy. Všechny tři adresy navíc vrací HTTP hlavičku X-YTD-Version obsahující číslo aktuální verze, tzn. například X-YTD-Version: 0.33; to můžete využít pro vlastní detekci, jestli je vůbec co stahovat (použijte HTTP metodu HEAD).
    Jan: Pokud nevíš, co token je, tak ho najít nedokážeš. Nicméně můžeš si ho představit jako heslo, kterým přehrávač říká serveru, „já jsem oprávněný přehrávač; na ostatní se můžeš vybodnout, ale mě video pošli“. Konkrétní použití tokenu je server od serveru jiné.
    pavel: .webm je možná trapnej, ale jde o oficiální hlavní formát YouTube, takže by byla hloupost ho nestahovat. Teď ještě jde stahování vypnout, záleží to ale na YouTube, jak dlouho budou podporovat alternativní formáty. (Proč jsem udělal funkci pro vypnutí: Protože jsem asi po dvou mailech ztratil trpělivost s odpovídáním, jak to přehrát…)


Kde zjistím token pro Barrandov resp. heslo pro Novu (Voyo)?

    1. Co myslíš, proč je ta aktivace takhle samostatně a ne přímo v programu? Má to nějaký důvod? A pokud ano, je tím důvodem to, že to nedokážu změnit programově, nebo něco jiného? Pro tvou informaci, správně je to druhé – je to tak udělané schválně, abych donutil zájemce o konverze část dokumentaci. Pokud ani s dostupnou nápovědou nedokáže uživatel aktivaci nastavit, tak si s největší pravděpodobností nedokáže nastavit ani ty konverze. V takovém případě pro něj konverze, které podporuje YTD, nejsou, a měl by pro konvertování použít jiný program.
    Winky: Ten soubor se upravuje přesně tak, jak ti program říká: že ti ho otevře v samostatném okně, že máš potom YTD ukončit a teprve potom se pustit do editace. Co je na tom tak složitého? No a k tvým dvěma pozorováním:
    Ahoj, pokousim se stahnout http://youtu.be/lNwWOul4i9Y ale vzdycky se stahne jen 720p. Maximum je 4k … YTD ma pry stahovat tu nejvyssi a kdyz ne tak je to bug. Hlásím ho tedy.
    vvvcc: Nepočítej s ní v dohledné době, a pro jistotu vůbec. Pokud už něco, tak by první byla linuxová verze, a její pravděpodobnost je obávám se někde mezi nulou a ničím.


Video se začne stahovat, ale download se později vždy zastaví.

    Paul: Nejsi za totálního blbce, to by ses musel ptát, proč ti nejde Prima. YTD videa stahuje, ale neupravuje (s drobnou výjimkou v případě Adobe HDS streamů, kde to bez úpravy nejde, ale to se ČT netýká), takže co mu televize pošle, to by mělo skončit na disku. Tvoje video jsem kousek stáhnul a spustil, normálně se přehrává. Takže bych si tipnul, že problém bude v tom, že používáš program, který si s tím videem (nebo nějakou jeho částí) neporadí. Použij MPlayer, KMPlayer nebo něco podobného.
    Jana: Na to se nedá odpovědět jednoznačně. Principielně to nejde, protože se to video přehrává na počítači, nad kterým nemáte vůbec žádnou kontrolu, naopak uživatel nad tím tu kontrolu má. Tzn. vždycky bude existovat způsob, jak to video uložit a dál šířit (přinejhorším nahráváním obrazovky při přehrávání originálu) – můžete se akorát snažit, aby to bylo pracnější (tím by šlo docela dobře odstavit programy typu YTD, méně už programy typu StreamRecorder) a dělalo to míň lidí. Ale podle mého názoru to je spíš kontraproduktivní: vy potřebujete ochránit video před každým uživatelem, zatímco zájemci o kopírovanou verzi stačí, když to zkopíruje jeden uživatel (a používáním ochrany si u mnoha lidí vysloveně říkáte o to, aby vám to „vrátili“ tím, že rozšíří nechráněnou verzi). Na nějaké magické řešení zapomeňte – kdyby existovalo, tak první, kdo po něm skočí, bude komplet celý Hollywood.


Videa stáhnutá z Primy neustále skáčou o několik sekund zpět

    Proto bych Vás chtěl strašlivě moc poprosit zda by jste se na to nemohl podívat a případně opravit, aby se mě stáhlo video se zvukovým popisem pro nevidomé.
    S největší pravděpodobností jde o falešné hlášení, pravděpodobně způsobené tím, že někdo napsal malware zkomprimovaný do samorozbalovacího .exe 7-zipem a antivirové společnosti jako obvykle použily špatný detekční řetězec. Není to bohužel nijak výjimečné.
    Catlover: Pro příspěvky beru jako primární Paypal, běžný účet je samozřejmě také možný – to ale až na vyžádání (ne snad že by stálo za to ho tajit, ale přeci jenom ho radši zatajím než abych hledal vhodný způsob, jak ho zobrazit :-)).
    Že je to složité? Možná je. Ale nedá se nic dělat. Existuje několik důvodů, proč je to udělané právě takhle (mimo jiné i licence zůčastněných komponent), a neočekávám, že by se to někdy v budoucnosti měnilo. Pokud chcete konverze, tak buď budete postupovat podle návodu a provedete všechny tam uvedené kroky, nebo budete muset přejít na jiný program.


Šlo by do programu udělat jednoduchý konvertor videa do formátu AVI nebo podobného?

    Zdrávím mám problém s programem ytd-1.59, nelze mi stáhnout videa z archivu české televize. Klasicky načtu url adresu z české televize a stáhne se mi jenom 2763b víc se prostě nestáhne a nevím co s tím tak jestli by jste mohli poradit? Blíži se MS v hokeji a rád bych si ty zápasy nastahoval.
    Pokud stahování začne, tak zbytek už je jen o stabilitě spojení. YTD nenavazuje přerušený download, protože to je dost problematické udělat univerzálně. Ideální, když dáš video stahovat znovu, v nějakém exotickém čase (5 ráno apod.).
    K videím z Youtube ve Full HD a výš – jsem si jist, že většina lidí by uvítala alespoň částečné řešení v podobě stažení dvou souborů, i naprostý amater si pak umí pustit nějaký editor a spojit obojí do jednoho kontejneru.
    Bohužel vzhledem k nedostatku času a i zájmu už nejsem schopen se věnovat údržbě YTD. Poslední verze může ještě nějakou omezenou dobu fungovat, ale postupně budou přibývat weby, které nejdou stáhnout – v poslední době např. Česká televize. Pokud má někdo zájem projekt převzít a navázat na něj, rád mu s tím pomohu, v opačném případě se prosím raději poohlédněte po jiném nástroji, protože už YTD nebudu dále udržovat. Děkuji za pochopení. Jako náhradu můžete vyzkoušet Ivošovu verzi.


Nefunguje mi video …, přitom má být podporované. Co to?

    Dollyman: Stačí ho smazat. Pokud jsi při prvním spuštění řekl, že nechceš portable verzi, tak se udělal ještě jeden soubor v uživatelském profilu, ale ten by neměl ničemu vadit a má jen pár kilo. Ale pokud se chceš zbavit i toho, tak si dej ve Windows vyhledat soubory se jménem ytd.xml a smaž ten, který ti to najde.
    „Konvertovač nebyl nalezen“ možná není úplně dobře volený název – že „nebyl nalezen“ (tzn. cesta je uvedená špatně, nebo tak něco) je jen jedna z možností, při které se zobrazí tahle chyba. Další možnost je, že se konvertovač sice podařilo najít, ale už ne ho spustit – například proto, že vyžaduje Windows 2000 a vyšší (to je jen příklad, já nevím, jestli MEncoder umí nebo neumí běžet pod Win98). Další problém může být v tom, že při spouštění konvertovačů používám speciální rutinu, která funguje jen na Windows 2000 a vyšších; mám tam sice fallback, který by měl zabrat pro Windows 98, ale není vyzkoušené, že opravdu funguje správně (nebylo by od věci nakonfigurovat si „konvertovač“, který jen spustí Notepad – ten funguje i pod Windows 98 a je snadno poznat, jestli se spustil nebo nespustil).


Program hlásí, že se soubor nepodařilo uložit, nejsou dostatečná práva atd.

    V YTD se OpenSSL používá v komponentě Synapse, kterou používám pro stahování informací ze zašifrovaných webů. Touto cestou tedy může být YTD napadeno. Naštěstí v YTD lze použít celkem libovolnou starší nebo novější verzi OpenSSL, aniž by to mělo vliv na funkčnost; můžete tedy použít buď OpenSSL verze 1.0.0 nebo starší (mám vyzkoušeno, že YTD bez problémů funguje i s OpenSSL 0.9.7 z roku 2005), nebo naopak opravené OpenSSL verze 1.0.1g. Stačí v systému nahradit libeay32.dll a ssleay32.dll.
    Rád by som sa i ja prihovoril za podporu nadviazania prerušeného sťahovania videa. Mám totiž tak zlé internetové pripojenie, že bez tejto možnosti sa stal pre mňa tento perfektný program skoro nepoužiteľný ( kedysi som bol s tým spojením na tom lepšie, takže som tento problém vôbec nemal). Viem, že to možno nie je jednoduché, urobiť to, ale aj všeobecne by to Ytd veľmi pomohlo, veď i prehrávače videa, ktoré bežia na stream, toto musia vedieť. Aj keď sa človek občas stretne s tým, že aj ony skončia napríklad podobne ako práve ten, čo beží na internetovom vysielaní ČT, kde vám v polovici pozeraného programu zahlási, že video se nezdařilo načíst


Antivirus mi v YTD hlásí virus. Čím je to způsobeno a co s tím?

    Dobrý den, kdysi jsem stahoval z iPrima.cz Temný kraj a vše šlo bezvadně. Teď bych rád stáhl Exnera a nejde to. Nevím ovšem zda televize Prima omezila právo stahovat premiérové díly. Ale všiml jsem si již dřívějšího dotazu (1.6._SirKorax) že nemůže od jisté doby stahovat z Prima ZOOM. Také ve výčtu podporovaných zdrojů zmizela iPrima.cz a tak nevím jestli by to nešlo opět doplnit?
    wentoline: Nikdy jsem to neviděl, ale je to klidně možné jako důsledek hacku, který používám, abych mohl mít jeden exáč společný pro command-line i grafickou verzi programu. Můžeš spouštět YTD s parametrem --gui, sice ti zůstane viset okénko konzole, ale zase by nemělo docházet k efektům s ikonkou na liště…
    ad 2: Je možné, že RTMPDUMP nezavírá správně soubory. Potíž je s tím, jak se k tomu postavit. Správně by se to mělo opravit v RTMPDUMPu, ale v něm se to neprojevuje, protože ten je dělaný jen na stahování jednoho souboru a pak skončí, čímž se soubor sám zavře. A co koukám do zdrojáku, tak to zavření souboru tam je, takže je to možná nějaká divná interference mezi proměnnou typu soubor a thread local variables.
    Za druhé, speciálně v případě TV Nova je vhodné zkusit stáhnout video později – Novácké servery nejsou úplně stabilní a občas se stane, že odmítnou video poslat, ale za dvě minuty už to jde. Totéž platí od dubna 2011 pro Českou televizi.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00