Jak na věc


vztah na pracovišti

Pro větší spokojenost i ve funkčním vztahu

    I ve vztahu, kde jsou partneři zvyklí řešit nedorozumění vzájemnou dohodou, může přijít krize, na kterou sami nestačí. Co v takové chvíli, kdy je vztah velkou zátěží, dělat? Čekat, že všechno samo přejde, obrátit se na přátele, nebo na odborníky?
    Šarmantní žena středních let čeká v kavárně na muže, kterého si vybrala na inzerát. Nemá se stát jejím životním partnerem, nechce se do něho zamilovat, má jen naplnit její sexuální touhy. Žena se tak chce definitivně odstřihnout od svých bývalých vztahů. Pohledný muž je Španěl a je překvapen, že již na první schůzku objednala žena pokoj v hotelu. Muž je se svou rolí srozuměn, ani on nechce navázat skutečný vztah. Začnou se pravidelně scházet... a pak, každý po svém, vyprávějí příběh o naplněných sexuálních touhách, ale nenaplněné lásce.
    Váš vztah se rozpadl, ale oba se musíte nadále starat o společné potomky, se vším, co k tomu patří - a k tomu patří i placení alimentů. Jenže občas začíná mít i sebelepší dohoda trhliny.


Zlepšete svůj vztah s partnerem

    Psychologická, pedagogická a kineziologická poradna s 20 letou praxí a tisíci spokojených klientů. Kvůli velkému zájmu o termíny v poradně nabízíme rychlou pomoc s Vašimi vztahy pomocí speciální analýzy Karmických archetypů a řadou neobyčejných vzdělávacích kurzů. Také nabízíme analýzy bytů, domů, pracoven a prodejen.
    Nemusíte se však bát, výsledky analýzy dostanete při konzultaci naprosto srozumitelně, i v písemné formě. V ceně analýzy je její podrobný 30-40 minutový rozbor s Dr. Mgr. Romanem Vodrážkou, CSc., při kterém zjistíte maximálně využitelné konkrétní rady a doporučení, jak odstranit své problémy ve vztahu a současně vztah vylepšit, přenastavit k větší spokojenosti a zpříjemnění Vašeho života.
    Křehký milostný příběh natočil mladý belgický režisér Frédéric Fonteyne jako svůj druhý celovečerní film. Pornografický vztah vzbudil ohlas především díky režijnímu pojetí a hereckým výkonům, na kterých je film postaven. Nathalie Bayeová získala na 56. MFF v Benátkách 1999 Volpiho pohár za ženský herecký výkon. Jejím partnerem je známý španělský herec Sergi López.


Máte pocit odcizení? Hádáte se?

    Prožíváte strach z toho, že o vás partner ztratí zájem? Nebo je to váš partner, který potřebuje neustálé ujišťování o tom, že ho neopustíte? Obojí může ukazovat na depresivní osobnost. Co tento typ osobnosti do vztahu vnáší a s čím je třeba počítat?

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00