Jak na věc


vzpomínky na afriku karen blixen

Hovory H ještě po dvaceti letech

    • vložit novou vzpomínku                    • upravit vzpomínku, vložit vzkaz      (pouze NOVÉ děti, které zde nejsou)               (doplnění již vložených vzpomínek, změna fotky....)
    Cílem našeho projektu není jen poskytnout novou možnost jak vzpomínat na zesnulé, ale i podpořit diskusi o smrti v naší společnosti, což může vést i k hledání smyslu klasických rituálů, jako je například pohřeb, výroční setkávání, zádušní modlitby či bohoslužba, navštěvování hrobů i jiné vzpomínání.
    Upozornění pro rodiče dětí do 1 roku:Láskyplnou vzpomínku na děti do 1 roku, prosíme, nevkládejte zde, NEBUDE ZOBRAZENA. Je třeba ji zaslat přes formulář na titulní straně www.prazdnakolebka.cz, aby mohla být umístěna na stránky Prázdná kolébka. Děkujeme!


Miroslav Horníček: Humor není žádná sranda

    S Miroslavem Horníčkem (1918–2003) a jeho hosty se budete společně zamýšlet nad tím, co je láska, kam odešlo naše dětství a že všechno jednou skončí stejně jako každý velkolepý bál. Slavný herec a komentátor hovoří o tom, že náš život se podobá balení kufru. Když už se chystáme k odchodu, zjistíme, že jsme si do zavazadla přibalili většinou zbytečné věci a to, co bylo hlavní, jsme zapomněli doma. Rozvaha probíhá jako diskuze s druhým já, v níž vás Horníček poučí, jaká je past na snoby a co udělat, abyste je bezpečně rozeznali. Helena Vondráčková zazpívá píseň Úžasná láska, Hana Zagorová Bouřlivé počasí, Milan Chladil Za rok se vrátím a Naďa Urbánková přednese zasněný Valčík na rozloučenou.
    Vzkaz svému dítěti můžete poslat podle návodu v "upravit vzpomínku, vložit vzkaz" (zobrazí se po kontrole), nebo také na diskuzním fóru (zobrazí se okamžitě).
    č. účtů na provoz a aktivity DC............2032560001/5500 (Raiff)............2600173430/2010 (FIO)č. účtu pro veřejnou sbírku DC............2032560028/5500 (Raiff)


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
8918
cache: 0024:00:00