Jak na věc


vzorník žaluzií

Marmoleum vzorník – jsme tady pro každého zákazníka

    Dlouhotrvající odolnost marmolea při zachování jeho přírodních vlastností zajišťuje speciální povrchová úprava Topshield. Tato vrstva je plně renovovatelná, to znamená, že může být odstraněna a opět jednoduše – mechanickou cestou nanesena nová. Tato ochranná vrstva zároveň pomáhá udržet i sytost barvy a nedochází tak k jejímu blednutí. Povrchová úprava marmolea rovněž výrazně snižuje náklady na čištění a údržbu. 
    Pro vaši lepší představu o možnostech vzhledu Vaší nové podlahy jsme pro Vás připravili interaktivní vzorník podlah. Věříme, že naše energie, vložená do vytvoření interaktivních vzorníků, nebyla zbytečná a poslouží Vám jako dobrá inspirace.
    Marmoleum je takzvanou homogenní podlahovou krytinou, to znamená, že struktura a tím i barva prostupují celou jeho tloušťkou. Tím se liší jak od laminátové podlahy, tak také od PVC podlahy. Barevnost marmoleu dodávají ekologicky šetrné pigmenty.  
    Připravili jsem pro Vás vzorníky stálých kolekcí látek Stof jednobarevné a Stof Quilters shadows, aby jste tyto doplňkové látky mohli vybírat na vlastí oči.


Tim Holtz látky vzorník II 21,...

    Marmoleum je obchodní název pro přírodní linoleum vyráběné podle původních receptur z čistě přírodních materiálů. Jeho základ tvoří lněný olej, nášlapná vrstva je složena z korkové drti, pryskyřice, vápence a dřevité moučky. Tato směs je lisována na jutovou textilii zvolené tloušťky a tvrdosti. Tím, že se vyrábí pouze z čistě přírodních materiálů, se jedná o ekologickou podlahovou krytinu, která ani po konci svojí použitelnosti nezatíží přírodu. Lze totiž bez problémů spálit nebo např. vyhodit na kompost, kde se postupně zcela rozloží.  
    V našem podlahovém studiu si můžete na vlastní oči prohlédnout marmoleum vzorník, ve kterém naleznete všechny druhy námi dodávaných dekorů marmolea. Naši odborníci vám zde předvedou jednotlivé dekory marmolea ze vzorníku na velkých deskách, ochotně Vám poradí se správným výběrem a vyzkouší různé barevné kombinace marmolea, tak aby výsledný barevný efekt byl podle vašich představ.
    Přírodní podlahová krytina marmoleum poskytuje pestrou škálu dekorů, vzorů a barevných odstínů od jemných mramorových, přes neutrální jednobarevné až po syté a zářivé barvy. Tím nabízí široký prostor k využití pro nejrůznější barevné kombinace, vzory či ornamenty na podlahách. Díky svým neobyčejnými funkčním vlastnostem a zejména širokým výběrem vzájemně kombinovatelných barevných odstínů a dekorů je ideální nejen pro podlahu bytů a kanceláří, ale i veřejných budov jako jsou např. školy či zdravotnická zařízení. Marmoleum vzorník, který na našich stránkách najdete, vás přesvědčí o jeho rozmanitosti.


Marmoleum vzorník - ukázky našich prací

    AKCE: Pokud si budete objednávat pouze vzorník a platit jej na účet, zapište do poznámky ,,Vzorník bez poštovného".  Po automatickém potvrzovacím mailu E-shopu Vám v dalším mailu potvrdíme akci a výši platby k úhradě.
    Podlahy z marmolea jsou pro svoji možnost vzájemného kombinování barev, vysokou odolnost a trvanlivost často voleny nejen do domácností, ale také do různých komerčních prostor, ve kterých je velký provoz, např. školy, úřady, zdravotnická zařízení, nemocnice apod. Podlahy Praha nabízí kvalitní podlahy marmoleum, od předních evropských výrobců těchto stále vyhledávanějších podlah. Marmoleum vzorník Vám všechny námi dodávané typy marmolea představí, neváhejte a vybírejte!
    V termínu 17. 12. 2018 - 2. 1. 2019 má Klubíčkovna dovolenou.Záměrně není možné odesílat objednávky.Odesílání objednávek bude opět aktivní v neděli 30. 12. 2018.První balíky budou expedovány ve středu 2. 1. 2019.Děkujeme za pochopení a budeme se na Vás těšit.
    Zaujaly Vás vzorníky podlah? Jsou pro Vás naše vzorníky inspirací? V tom případě jsme potěšeni.Rádi Vám poskytneme více informací o realizaci lité podlahy. Neváhejte se na nás obrátit. Pro kontakt s námi využijte telefonní čísla 608 031 292 nebo 775 372 225.


Quilt Gate japonské látky vzor...

    Naši partneři:Deratizace Praha neboli hubení hlodavců vám provede firma KF TRANS na profesionální úrovni. Deratizace a ostatní DDD služby - dezinfekce dezinsekce deratizace. Pokud budete potřebovat výměnu autoskla, tak neváhejte kontaktovat firmu Autosklo Praha JR. Firma nabízí služby jako je výměna čelního skla, výměna čelního skla z připojištění, výměna zadního skla, výměna autoskla z povinného ručení, lepení prasklin čelního skla a to u všech typů vozidel. K vaší pravidelné relaxaci a psychickému pohodlí vám doporučujeme stránky Masáže Praha
    Marmoleum vzorník máme zpracován v několika různých verzích. Naleznete ho na našich webových stránkách, v barevném katalogu a je pro Vás připraven také v sestavě složené z malých kousků jednotlivých dekorů, který vám rádi zapůjčíme domů. Marmoleum vzorník pro vás bude nejlepší pomocník k porovnávání barev a dekorů, a v klidu domova, si budete moci udělat výběr svojí nové podlahy.
    Díky mnoha různobarevným dekorům, ve kterých je marmoleum vyráběno, nabízí široké možnosti kombinací a lze jej použít v různých a designově laděných interiérech. Marmoleum lze velmi dobře svařovat, spáry jsou téměř neviditelné a díky tomu je možné z nich vytvářet různé obrazce, vzory a ornamenty, čímž lze dodat vašemu interiéru punc originality a jedinečnosti. Pokud si nejste jisti a máte pochybnosti o tom, zda výběr marmolea zvládnete pouze pomocí počítače, navštivte naše podlahové studio, kde pro Vás máme připraven kompletní marmoelum vzorník.


Moderní imitace kůže- koženka ...

    Marmoleum má, kromě toho, že je vyráběno v široké škále barevných odstínů (viz náš marmoleum vzorník) mnoho důležitých vlastností. Tento materiál má přirozeně antistatické vlastnosti, díky čemuž nepřitahuje prach a dá se snadno udržovat. Mezi další vlastnosti, pro které je marmoleum využívané např. do zdravotnických či školských zařízení, patří potlačování tvorby bakterií.
    Škála typů marmolea, ze které si můžete vybírat, je opravdu velká. Skládá se z několika typových řad a více než 160 barev. Výrobci navíc každý rok přichází s novými kolekcemi barev a vzorů, takže se výběr neustále rozšiřuje. Navíc má zákazník možnost nechat si u výrobce barvu či vzor marmolea vyrobit takzvaně na míru podle přání. Pokud si chcete celou škálu marmolea prohlédnout, máme pro vás na našem webu připraven kompletní marmoleum vzorník.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00