Jak na věc


vysoky napeti v zemi

Nejžádanější texty uživatele adelkabc

    Podle aplikace a na přání zákazníka máme k dispozici jedno-, dvou-, či třípólové varianty. Všechny varianty odpojovačů jsou dostupné s uzemňovačem. Všechny naše spínače jsou vybaveny pohonem, který je montován na speciální stoličku nebo přímo na rám.
    Dále poskytuje SERW podporu i při tvorbě projektu rozvodny. Naši technici ve spolupráci s projektantem zpracují dispozice umístění odpojovačů a navrhnou řešení přímo pro Vás.
     Obecné Technické parametry Zkoušky Servis Na základě dlouholetých zkušeností ve vývoji a výrobě spínací techniky v napěťové hladině od 72,5 kV do 420 kV je firma SERW schopná nabízet vysoce kvalitní a spolehlivé odpojovače a uzemňovače v různých provedeních. Základem pro kvalitu a dlouhou životnost našich výrobků je velké množství inovací, které jsme schopni díky našemu vývojovému oddělení provádět přímo v naší firmě. Naše spínací technika je celosvětově rozšířená a je schopná provozu i v těch nejnáročnějších přírodních podmínkách jako je vlhké klima na pobřeží, v oblastech s vysokými teplotními rozdíly či velkými mrazy.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00