Jak na věc


vyroba okapy

Pelc kuchyně - design, kvalita, funkce, servis

    Za zmínku jistě stojí také samostatné pracoviště Ohýbárna, díky němuž FenStar posouvá tvůrčí hranice výroby atypických oken či dveří daleko za standard. Pomocí ohýbacího stroje je zajištěna perfektní kvalita zpracování a precizní provedení.
    Na dalších pracovištích poté dochází k úplné kompletaci výrobků, tj.doplnění příslušenství (rolety, parapety, spojovací, rozšiřovací či podkladové profily, příčky apod.), okování a finálnímu zasklení.Všechna pracoviště jsou řízena počítači a navzájem propojena dopravníky, které přepravují polotovary bez lidského zásahu, čímž je eliminováno riziko jejich poškození.
    Disponujeme rozsáhlým pracovním prostorem vybaveným moderním technologickým zařízením nezbytným pro profesionální řešení nejrůznějších požadavků. Jsme držiteli certifikátu dle ČSN EN ISO 3834-2 a Velkého průkazu způsobilosti dle ČSN 732601. Stáváme se nejen partnery a dodavateli stavebních a strojírenských společností, jak na území České republiky, tak i v zahraničí, ale také partnery státních i soukromých subjektů.
    Výrobní hala je strategickou částí společnosti. Celková plocha činí přes 12 000 m2 a její výrobní kapacita činí více jak 500 ks okenních jednotek za den.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00