Jak na věc


vyrábíme chovatelská zařízení- kurník

Skládanky z papíru – papírová čepice

    Ježky z různých materiálů vyrábíme rádi a často, proto jsme pro vás připravili speciál plný ježků a ježečků, při kterých si můžete vyzkoušet i různé kreativní techniky.
    Skládání papíru je skvělý způsob, jak pomoci malým dětem rozvíjet jejich jemnou motoriku. Ale nejen to. Skládáním papíru do nějakého cílového tvaru je také skvělý průvodce pro takové činnosti jako je psaní, třídění a počítání. Složte si s dětmi z papíru papírovou hru: Nebe peklo ráj.
    Sovičky prostě k podzimu patří, vyrábíme je každý rok v různých variantách. Tentokrát pro vás máme návod na sovičku s pohyblibými křídly, pod kterými je schované soví mládě.
    Skládání papíru je skvělý způsob, jak pomoci malým dětem rozvíjet jejich jemnou motoriku. Ale nejen to. Skládáním papíru do nějakého cílového tvaru je také skvělý průvodce pro takové činnosti jako je psaní, třídění a počítání. Složte si se svými dětmi z papíru třeba papírovou loďku.
    Ježek nesmí chybět na žádném podzimním obrázku. Nalepte mu místo bodlinek barevné lístečky, přidejte pár houbiček a uvidíte, že mu to bude moc slušet :-)


Skládanky z papíru – papírový pohár

    Skládání papíru je skvělý způsob, jak pomoci malým dětem rozvíjet jejich jemnou motoriku. Ale nejen to. Skládáním papíru do nějakého cílového tvaru je také skvělý průvodce pro takové činnosti jako je psaní, třídění a počítání. Složte si s dětmi z papíru třeba jednoduchého papírového motýlka, loďku, čepici, štěňátko nebo pomůcku pro hru “předvídání budoucnost”.
    Skládání papíru je skvělý způsob, jak pomoci malým dětem rozvíjet jejich jemnou motoriku. Ale nejen to. Skládáním papíru do nějakého cílového tvaru je také skvělý průvodce pro takové činnosti jako je psaní, třídění a počítání. Složte si s dětmi z papíru třeba papírovou čepici.
    Skládání papíru je skvělý způsob, jak pomoci malým dětem rozvíjet jejich jemnou motoriku. Ale nejen to. Skládáním papíru do nějakého cílového tvaru je také skvělý průvodce pro takové činnosti jako je psaní, třídění a počítání. Složte si s dětmi z papíru třeba papírové letadlo!
    Skládání papíru je skvělý způsob, jak pomoci malým dětem rozvíjet jejich jemnou motoriku. Ale nejen to. Skládáním papíru do nějakého cílového tvaru je také skvělý průvodce pro takové činnosti jako je psaní, třídění a počítání. Složte si s dětmi z papíru třeba jednoduchého papírového motýlka.


Skládanky z papíru – papírová hra Nebe peklo ráj

    Skládání papíru je skvělý způsob, jak pomoci malým dětem rozvíjet jejich jemnou motoriku. Ale nejen to. Skládáním papíru do nějakého cílového tvaru je také skvělý průvodce pro takové činnosti jako je psaní, třídění a počítání. Složte si s dětmi třeba z papíru papírový pohár.
    Na podzim chodíme s dětmi často do lesa, užívat si barevných hrátek přírody. Malé děti věří na různé pohádkové bytosti, takže se les hemží skřítky a vílami. My jsme objevili panenku Listěnku :-)
    Skládání papíru je skvělý způsob, jak pomoci malým dětem rozvíjet jejich jemnou motoriku. Ale nejen to. Skládáním papíru do nějakého cílového tvaru je také skvělý průvodce pro takové činnosti jako je psaní, třídění a počítání. Složte si s dětmi z papíru třeba papírové štěňátko.
    Za sychravého počasí děti často nastydnou a na krásné barvy podzimu se mohou dívat jen z okna. Ale na druhou strahu mohou doma, pěkně v teplíčku, tvořit - třeba podzim za oknem :-)

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00