Jak na věc


vynechání jedné pilulky antikoncepce

Prodam trojkombinaci Casualplay s4 violet!!!

    Pokud jste zapomněla užít tablety z balení a očekávané krvácení se nedostavilo, můžete být těhotná. Dříve než zahájíte užívání z dalšího balení, vyhledejte lékaře.
    Řešením podle lékaře Ivo Apetauera je antikoncepce, která omezí riziko špatného užívání a zároveň má co nejméně nežádoucích vedlejších účinků. Odpověď přinesla španělská studie, které se účastnilo 458 gynekologů a 26.250 žen ve věku od 18 do 49 let, které ve zvoleném období přišly k lékaři na kontrolu. Z těchto žen 87 procent mělo stálého partnera.
    "Dalších 14 procent žen odradí problémy s užíváním, vysoká cena nebo strach z hormonů. Polovina žen proto ukončí antikoncepci do roka a mezi dospívajícími dokonce už do tří měsíců," uvedla lékařka. Necelá čtvrtina žen podle ní vysadí pilulky, protože chce otěhotnět.


Otěhotnění při vynechání antikoncepce

    Ahoj holky,prosím Vás mám takový dotaz.myslíte že se dá otěhotnět když vynecháte jednu pilulku antikoncepce?V den vynechání jsem měla pohlavní styk ale hned druhý den jsem si vzala tabletky dvě.I přes to že jsem to potom normálně dostala mám pořád divný pocit.Přijde mi že se mi zase dost osypal obličej,jsem kuřák a nějak mi přestává chutnat kouřit.Ale spíš si říkám že je to vše psychického původu jak otěhotnět při zapomenutí jednoho prášku.Děkuji za Vaše rady Zuzka
    Dobrý den, potrebovala bych poradit. beru antikoncepci sylviane kazdy den poctive ve 3hodiny, v úterý jsem si vzala normálně tabletku ve 3hodiny a ve středu jsem na tabletku zapomela a měla jsem s přítelem ps bez ochrany a udělal se do me, a bylo to kolem 5 hodiny, chtela jsem se zeptat jestli je možné ze bych byla tehotna, a jak dlouho ta jedna pilulka chrání. dekuji
    Ještě jedna pojistka Postinor-2, který jsem užila nedávno, antikoncepci sice neberu, ale v příbalovém letáku bylo psáno právě pro ženy, které zapomněly užít pilulku a je to déle než 12 hodin. Tudíž souhlasí s odpovědí nahoře. Jistota je jistota.  
    musíte i den, kdy jste tabletu zapomněla užít. Pak budete pokračovat v užívání tablet z dalšího balení. Pokud zvolíte tuto metodu, můžete začít užívání z následujícího balení ve stejný den jako obvykle.


Manželská poradna-vaše názory...

    Mám skvelou detskou dr, která má 4 deti. S usmevem mi ráda opakuje, že ke třem z toho přišla díky jedné zapomenute pilulce. :s: (Naopak na první dceři pracovala x let, už byla objednaná na ivf)
    "Nedodržení užívacího režimu bylo zjištěno u 71 procent uživatelek pilulek, 32 procent uživatelek náplasti a u 21,6 procenta uživatelek kroužku," uvedl Apetauer zjištění studie.
    Spokojenost se zvolenou antikoncepcí rozhoduje o tom, zda žena v jejím užívání vytrvá. Pro každou desátou je problém dodržet pravidelný rytmus užívání pilulek. Nepříjemné vedlejší účinky, jako jsou nepravidelný cyklus, přibývání na váze, změny nálady a bolesti hlavy či prsou vedou k přerušení antikoncepce 46 procent žen. Novinářům to řekla lékařka gynekologicko-porodnického oddělení brněnské Nemocnice Milosrdných bratří Martina Novotná.
    Ahoj holky,měla bych na Vás prosbu. Neděláte náhodou některá pařížský rohlíčky??? Potřebovala bych nějakej dobrej a vyzkoušenej recept. Prosím podělte se. Díky moc


ANKETA: Stalo se vám, že jste zapomněla vzít antikoncepční pilulku?

    Hůře dodržují režim braní pilulek ženy s nepravidelnou pracovní dobou, například letušky či podnikatelky. Častěji od antikoncepce upouštějí při potížích také ženy, které nemají úplnou důvěru ve svého lékaře a se svými problémy se mu nesvěří. Jinak by jim vysvětlil, že potíže jsou přechodné a časem ustoupí, nebo se alespoň zmírní.
    ahoj holky,musím se tu trochu vypovídat.dnes jsme byli s mímem na kontrole v porodce (termínek mám 24.12.), tak ozvy teda nic moc, prý hraniční,já mám vyšší tlak,ale prý se to ještě dá,bílkovina v moči (paráda),tak mi vzali krev a když jsem si tam teď volala na výsledky,tak zvýšený jaterní testy.takže v pondělí musím naklusat znovu
    Tohle je z příbalového letáku Yadine, předpokládám, že máš podobnou, jednobarevnou ATK. Fungují na stejnem principu. Protože  ty třífázové- vícebartevné,  se nemohou brát bez pauzy.  
    Pokud uplynulo více než 12 hodin od doby, kdy měla být tableta užita, spolehlivost pilulky může být snížena. Čím více po sobě následujících tablet jste vynechala, tím větší je riziko narušení antikoncepčního účinku. Zvlášť vysoké riziko otěhotnění je tehdy, pokud jste vynechala tabletu na začátku nebo na konci balení. Měla byste se proto řídit následujícími pravidly (viz také níže uvedený diagram).


MOJE TĚHOTENSTVÍ NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

    KOČÁRKY BAZAR | AUTOSEDAČKY | HRAČKY | DĚTSKÉ OBLEČENÍ | SPORTOVNÍ POTŘEBY | DĚTSKÝ NÁBYTEK | POSTÝLKY | TĚHOTENSKÁ MÓDA | DĚTSKÉ POTŘEBY Přidat nový inzerát
    na obalu je napsáno účinost 99.7% v případě že je užíváš pravidelně a poctivě. vynecháním se riziko zvyšuje . V návodu je třeba napsaný o jak moc. Jinak projistotu se dá ještě v lékárně koupit Postinor užít musíš do 72hodin po styku. :k:
    Pohotovostní antikoncepci, která ochrání před nežádoucím otěhotněním ženu, která žádnou antikoncepci nemá, nebo ji opomněla vzít, užije podle studie občas 14 procent žen s pilulkami, 11 procent žen s náplastí a 6,3 procenta uživatelek kroužku.
    pokud uplynulo méně než 12 hodin od doby, kdy jste měla tabletu užít, spolehlivost pilulky je zachována. Užijte tabletu, jakmile si chybu uvědomíte a následující tabletu užijte v obvyklou dobu.


Chci dát miminko k přímé adopci

    rada bych vedela jestli je velke riziko otehotneni jestlize jsem zapomnela jednu piluku z navazovaneho platicka. S pritelem jsme jeli na dovolenou a jelikoz jsem nechtela dostat menstruaci, navazala jsem z druheho plaicka rovnou na treti, ALE v prvnim tydnu jsem omylem zapomnela vzit 2. pilulku (sobota kolem 13:00 odpoledne). V ten den (sobota) jsem mela pohlavni styk s pritelem ale chraneny (kondom), dalsi den (nedele) jsem si vzala pilulky dve naraz kolem 2. hodiny odpoledne (jinak je zvyknu brat kolem 12-1 odpoledne). V ten den zadny pohlavni styk nebyl.
    Dobrý den. Nedávno jsem zjistila, že jsem ve 20. týdnu očekávání. Miminko si ale nemůžu a nechci nechat, protože bych ho nedokázala... DotazAhoj holky.Chtela bych vás poprosit o vaše názory.Jsem v 11tt a trápí mě občasné průjmy.Treba 2dny mám průjem,pak je chvilku klid a pak... Mohu být těhotná? Dobrý den. S přítelem jsme leželi nazí v posteli a mazlili se. Během toho se mi opřel penisem, na němž měl preejakulat o pysky. Moje... Snídaně u částečně kojeného ročního dítěteDobrý den, neporadíte mi někdo, co dávat ke snídani roční holčičce, která je částečně kojená a částečně na UM? Zatím jsme ráno vždy... Nesnasim sve dite :'( Dobrý den.Jsem skoro dva roky na rodičovské „dovolené“ se svým dítětem. Bohužel není den, kdy bych nelitovala svého rozhodnutí... DALŠÍ PŘÍSPĚVKY


Články o těhotenství, porodu, šestinedělí a rodině

    Porovnání skupin žen, které užívají antikoncepci delší dobu, a těch, které ji mají méně než 18 měsíců, ukázalo příklon žen k modernějším formám. V první skupině bralo pilulky 65 procent, vaginální kroužek mělo 23 procent a antikoncepční náplast 12 procent. Ve druhé skupině mělo pilulky i kroužek po 39 procentech žen a náplast 22 procent.
    Z vlastní zkušenosti..na posranyho aj hajzl spadne...přítel se jedinkrát neovládnul a za pár týdnů čekáme potomka:D To že jsi to dostala, nemusí nic znamenat, radši si pak udělej test..To nechci strašit..ale znám víc takových případů kdy po jednom vynechání z toho zrovna bylo mimi, jen v mém nejbližším okolí 3 holčičky:D
    současně) a následující tabletu pak užívejte v obvyklou dobu. Z dalšího balení začněte užívat hned po užití poslední tablety z balení stávajícího,  takže nebude žádná přestávka mezi dvěma baleními. Krvácení z vysazení se může dostavit až po využívání druhého balení, ale může se objevit špinění a intermenstruační krvácení v době užívání tablet.
    Milé maminky,ráda bych se vás zeptala na vaše zkušenosti s manželskou poradnou....Poslední dobou se s přítelem často hádáme a v podstatě je to jen proto, že spolu neumíme komunikovat, tak jsem se chtěla zeptat, jetsli máte některá osobní zkušenost s poradnou, jestli vám pomohla....


chlubeníčko,bříško a JAKÝ MÁTE NÁZOR NA MONITOR DECHU??

    "Zhruba 60 procent žen udělá někdy v braní pilulek chybu, jednou za měsíc ji zapomene každá třetí. Přitom výpadek jedné pilulky zvyšuje riziko nechtěného otěhotnění o třetinu," uvedla lékařka.
    Více než jedna vynechaná tableta Poraďte se s vaším lékařem.  1 tableta vynechaná v 1. týdnu Užijte tabletu, jakmile si opomenutí uvědomíte (i kdyby to znamenalo užít dvě tablety současně) a následující tablety pak užívejte v obvyklou dobu. Během následujících 7 dní používejte navíc další antikoncepční opatření (bariérovou metodu kontracepce). Pokud jste měla pohlavní styk během týdne před vynecháním tablety, existuje možnost, že otěhotníte. Neprodleně kontaktujte svého lékaře.  1 tableta vynechaná ve 2. týdnu Užijte tabletu, jakmile si opomenutí uvědomíte (i kdyby to znamenalo užít dvě tablety současně) a následující tabletu pak užívejte v obvyklou dobu. Spolehlivost pilulky zůstává zachována a nemusíte používat další antikoncepční opatření.  1 tableta vynechaná ve 3. týdnu Můžete si zvolit jednu z následujících možností, aniž byste musela používat další antikoncepční opatření. 1) Užijte tabletu, jakmile si opomenutí uvědomíte (i kdyby to znamenalo užít dvě tablety


Jak dlouho se dětem dává HA mléko?

    Řekla bych, že možný je všechno, ale po té normální MS bych se asi nebála. Každopádně pro klid duše se dá samozřejmě udělat test a budeš to vědět jistě. Když už MS proběhla, tak by to tam mělo být vidět, ale jak už jsem psala, asi bych se nebála. Psychika udělá hodně a ikdyž nejsi těhotná, tak klidně můžeš mít lehké příznaky. To ti potvrdí spousta holek, včetně mě. Jestli jsi nervózní, udělej test.
    Je to jak u koho u mě tohle nevadilo já zapomínala tabletky každou chvíli,kkolikrát jsem si nevzala a další den sem si vzala jen jednu a nikdy se nic nestalo,ale každý to má jin ak třeba patřís mezi ty kterým stačí jedna kapka a už to capka ja k ním nepatřím
    "Čísla svědčí o tom, že moderní forma antikoncepce ženám více vyhovuje a méně často dělají chyby v jejím užívání," shrnul lékař.
    zapoměla jsem několikrát a nikdy z toho nic nebylo-no nicméně spoléhat se na to nelze,možné to je,i když nepravděpodobné.udělerj si test,jestli máš zpoždění,jinak bych to nechala být do MS :///:
    Holky, radu.. Je to tak 14 dní, možná míň, co jsem si všimla, že má malá na dotek sušší kůži nad loktama a jakoby nad kolenama na stehýnkách, ale z vnější strany.. Když se na to člověk podívá, v podstatě ani nic nevidí, jen když se kouknu hodně zblízka, vidím jakoby maliličko hrubší kůži.. Když je ve vodě, tak to malinko zčervená a pak to zase zmizí..

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00