Jak na věc


vyhlídkové lety balónem

Po vzletu a průběh vyhlídkového letu

    Vyhlídkový let, který vám nabídne nevšední pohled na naše hlavní město. Vychutnejte si jedinečný podívanou na vojenské letiště Kbely, odkud odlétají naší významní politici. Proleťte se nad Hostivařskou přehradou, koukně z výšky na nákupní centra Chodov a Černý most nebo dopravní špičku na Jižní spojce. Proleťtě se nad Prahou moderním letadlem Cessna 172 sami nebo tento zážitek věnujte svým blízkým jako dárek.
    Akrobatické lety jsou skvělým dárkem pro všechny milovníky adrenalinu. Zkušený pilot s Vámi bude provádět různé akrobatické kousky, během kterých se svět kolem Vás promění v rozmazanou šmouhu. Zjistěte hranice svých možností během vývrtek a pádů při letecké akrobacii.
    Nově jsme pro Vás připravili Letecký mini kurz určený jak pro širokou veřejnost tak pro fandy do létání. Naučíte se základy teorie a praktické pilotáže letounu přímo na mezinárodním letišti.
    Toužíte prožít něco víc než jen běžný vyhlídkový let letadlem, potom právě pro vás je určen noční vyhlídkový let letadlem. Vychutnejte si nevšední atmosféru nočního letu s pohled na osvícená města, zakončený přistáním na osvětlenou dráhu letiště.
    Rádi byste si užili zážitek vyhlídkového letu společně se svoji rodinou nebo blízkými přáteli? V tom případě Vám nabízíme vyhlídkové lety v letadle určeném až pro 5 pasažérů a jednoho pilota. Vyhlídkový let se tak stane jedinečnou vzpomínkou nejen pro Vás, ale i Vaše blízké.


Darujte let sportovním letadlem

    Zámek Český Krumlov, Hluboká, Červená Lhota nebo Jindřichův Hradec každý rok navštíví tisíce a tisíce turistů... Podívejte se na ně bez zbytečných front a tlačenit! Vyhlídkový let nad hrady a zámky jižních Čech vám nabídne neopakovatelný pohled na nejkrásnějích památky Jihočeského kraje z výšky.
    Hledáte něco zcela nového a jedinečného? Vyzkoušejte zkušební výcvikovou lekci na L 29! Let vojenský proudovým letounem L 29 Delfín bude pro Vás nezapomenutelným zážitkem! Vychutnejte si s námi pořádnou dávku adrenalinu v oblacích...
    Vystoupejte vysoko do oblak a sneste si zpět na zem kousek "modrého z nebe". Jedinečný romantický let ledadlem pro všechny zamilované páry! Potěšte svou drahou polovičku tímto nevšedním romantickým zážitkem a vyznejte jí vysoko nad mraky lásku...


Tandemové seskoky a paragliding

    Letadlo spustí motor, rozjede se po letištní dráze a dřív než se nadějete se od Vás začne země rychle vzdalovat a budete nabírat kurz na Vámi vybranou trasu letu. Pilot s Vámi bude po celou dobu komunikovat, upozorňovat Vás na zajímavá místa pod Vámi a v rámci možností měnit průběh letu podle Vašeho přání. Může tak přidat několik okruhů nad místem, která Vás zajímá, abyste mohli pořídit pěkné fotky nebo natočit video Vašeho oblíbeného místa z ptačí perspektivy. Po skončení vyhlídkového letu se vydáte směrem zpět na letiště, kde na zemi s pilotem zhodnotíte předcházející let a budete se moci vydat domů. Na některých letištích je k dispozici i slušné zázemí ve formě menší restaurace nebo baru s posezením. Zde samozřejmě můžete chvíli posedět a při pozorování letištního ruchu v sobě pomalu vstřebávat zážitek s vyhlídkového letu.
    Vyhlídkové lety pro skupinu až tří osob jsou ideální příležitostí jak si tento zážitek dopřát ve společnosti svých nejbližších přátel nebo rodiny. Oproti seznamovacímu letu pilotem letadla na zkoušku se sice ochudíte o možnost si letadlo vyzkoušet řídit sami, ale zase se o tento jedinečný zážitek budete moci podělit s více lidmi. Vyhlídkové lety jsou skvělým dárkem nejen k narozeninám, ale i jako odměna za životní úspěchy či jako opravdu netradiční způsob strávení jednoho dne se svými nejbližšími. Vyhlídkové lety pro tři osoby jsou nejčastěji prováděné na letounech typu Cessna 172 nebo Zlín 43. Oba tyto typy jsou léty prověřené stroje kvalitní tovární výroby, takže není třeba mít jakékoliv obavy o svoji bezpečnost během samotného letu.
    Pilotem letadla na zkoušku Pilotem vrtulníku na zkoušku Akrobatické lety letadlem Zlín 142 Vyhlídkové lety Brno Vyhlídkové lety Jihlava Vyhlídkové lety Praha Vyhlídkové lety Ostrava


Vyhlídkové, okružní, seznamovací a fotografické lety letadlem až pro 5 osob. Netradiční dárek a zážitek.

    Vyhlídkový let letadlem vám nabídne nevšední pohled na známá i neznámá místa Vysočiny z výšky. Vychutnejte si jedinečnou atmosféru vyhlídkového letu sami, nebo tento nevšední zážitek darujte svým blízkým.
    Poté co si na našich stránkách zakoupíte dárkový poukaz na vyhlídkový let pro tři osoby na Vámi vybraném letišti, stačí telefonicky dohodnout termín letu a můžete se začít těšit na tento jedinečný zážitek. Nebuďte však zklamáni pokud bude termín letu z důvodu nepřízně počasí přesunut na někdy jindy. O bezpečnost jde vždy až na prvním místě a pokud se na obzoru objeví bouřka nebo se zvedne silný vítr je lepší let odložit, než zbytečně riskovat. Počasí je věc, kterou nemůžeme ovlivnit, avšak vždy se snažíme s pomocí meteorologických předpovědí domluvit na termínu, kdy by měla být situace ve vzduchu klidná a ideální pro příjemný vyhlídkový let. Pokud tedy vše vyjde jak má a vy se společně s ostatními cestujícími dostavíte na letiště, může začít příprava na samotný let.
    Chcete si vyzkoušet let sportovním letadlem nebo věnovat svým blízkým dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku? Jsme tu pro Vás, abychom Vás vzali letadlem do oblak s odletem z mezinárodního letiště Brno Tuřany.


Co si s sebou vzít a co můžete zažít při výhlídkovém letu

    Tento let se liší od všech ostatních vyhlídkových letu nad Prahou hlavně tím, že neletíte jen kolem Prahy, ale přímo nad historickým centrem. Vychutnejte si společně s vašimi nejbližšími jedinečný vyhlídkový let, během kterého budete mít historické centrum našeho hlavního města jako na dlani a podívejte se na Karlův most, Pražský hrad, Chrám svatého Mikuláše, Nuselský most nebo Staroměstské náměstí z výšky.


Vyhlídkové lety letadlem pro 1-5 osob na palubě

    Vše co si s sebou na letiště budete muset přinést je letenka (dárkový poukaz), dobrá nálada a také fotoaparát nebo videokamera, se kterou si budete moci celý zážitek zdokumentovat. Není nutné žádné speciální oblečení, ale určitě si na sebe vezměte něco, v čem se budete cítit pohodlně. Záleží jen na Vás, zda to budou džíny a tričko, či dáte přednost teplákové soupravě. Po příjezdu na letiště se Vás ujme pilot. Tomu sdělíte svoji představu o trase letu. Můžete se například vydat nad svůj dům a prohlédnout si místa, kterými denně procházíte. Hodně oblíbené jsou i lety nad zajímavá místa v okolí letiště. Ať už se jedná o hrady a zámky, historická centra měst, popřípadě vrcholky hor, přehrady a jezera. Méně tradiční, avšak možný způsob strávení vyhlídkového letu, je vystoupat do výšky několika kilometrů a chvíli se vznášet nad mraky, v místech kde běžně létají dopravní letadla. Ve chvíli kdy se s pilotem dohodnete na trase Vašeho letu, Vás pilot seznámí s letadlem, naučíte se pár základních
    Dne 16.7.2008 vydala Evropská komise směrnici, přesouvající pojem vyhlídkový let pod správu veřejné letecké dopravy. Aerokluby jsou tak donuceny používat nové označení fotografický, pozorovací nebo seznamovací let. Pro pasažéra se nic nemění. Dostane stejný zážitek jako při vyhlídkovém letu, pouze s novým názvem.
    Pozn. Kompletní ceník najdete přímo v objednávce a ceny jsou stanoveny za celé letadlo vč. veškerých poplatků a pilota. Vyhlídkové lety provozujeme celoročně. Všechny naše letadla jsou vytápěna.
    Exkluzivní dárek a zážitek pro všechny, kteří chtějí zažít něco netradičního, nasednout do vrtulníku a odletět si dle své představy na svá oblíbená místa. Navíc si vyzkoušíte jak se takový vrtulník pilotuje. Na vlastní kůži zažijete - pilotem vrtulníku.
    Vyhlídkový let letadlem vám nabídne nevšední pohled na známá i neznámá místa jižní Moravy z výšky. Vychutnejte si jedinečnou atmosféru vyhlídkového letu sami, nebo tento nevšední zážitek darujte svým blízkým.


Brno, Jihlava, Kroměříž, Ostrava, Zábřeh

    Jedinečný vyhlídkový let až nad rakouské Alpy při kterém spatříte scenérie viditelné pouze z letadla. Tak blízko vrcholků rakouských Alp jste ještě nikdy nebyli. Alpy Vás uchvátí a strhnou, objevte krásu našich nejbližších velehor! Vyhlídkový let nad Alpy je dokonalý zážitek pro každého milovníka hor...
    Vyhlídkový let letadlem vám nabídne nevšední pohled na známá i neznámá místa v Českém ráji. Vychutnejte si jedinečnou atmosféru vyhlídkového letu sami, nebo tento nevšední zážitek darujte svým blízkým. Český ráj patří k nejkrásnějším vyhlídkovým letům.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
16952
cache: 0024:00:00