Jak na věc


vstupenky otačecí hledište český krumlova

Přihlásit se k odběru novinek

    Náš pokladní systém neumožňuje vrácení vstupenek. Vstupenky je možné pouze vyměnit na jiné představení nebo za vstupenky dárkové. To se týká vstupenek všech níže uvedených cenových kategorií, včetně vstupenek zakoupených přes internet u jiných prodejců!
    +420 224 316 784 / 607 911 458  ( v pokladních hodinách ) Pozor! Nevyřizujeme SMS!út - pá 9:00 - 13:00 hodin také tel.: +420 607 057 459Telefonická rezervace trvá maximálně týden.
    Klasická tištěná vstupenka je v tuto chvíli i jediná možnost pro majitele průkazů tělesně postižených, s úrovní ZTP/P. To jsou mimo jiné hlavně vozíčkáři. Pro ně platí u nás již zavedené pravidlo.
    V případě, že divadlo nehraje, nebo je na uměleckém turné je pokladna o víkendech uzavřena!!! * Hrajeme-li představení pro dospělé je pokladna otevřena do 19.00 hod.
    Darujte nezapomenutelný fotbalový zážitek. Potěšte své nejbližší moderním dárkem na který nikdy nezapomenou. Vstupenky nebo zájezd na fotbal jsou pro fotbalového fanouška absolutně ideálním dárkem. Kontaktujte nás a dárkovou poukázku vám vyrobíme na míru.


Pomůže Hazard Bílému baletu zpět na evropský trůn?

    - pokud chcete věnovat vstupenky do našeho divadla jako dárek, ale nejste si jisti, které představení vybrat, nebo pokud vám z nějakého důvodu nevyhovuje naše předplatné. Dárkové vstupenky lze kdykoliv během sezóny vyměnit za vstupenky skutečné. /dle běžných zásad nákupu./
    Ne každý chce, popř. může platit on-line. On-line platba znamená, že dotyčný může platit z domova nebo třeba z kanceláře platební kartou, nebo převodem z účtu. Je to samozřejmě pohodlnější a rychlejší, protože nemusí opustit domov, a vstupenku „ e-ticket“ si doma, popř. v kanceláři vytiskne sám. S tímto e-ticketem dorazí na koncert, a my ho identifikujeme na základě „unikátního“ (neopakovatelného) čárového kódu.
    Toto jsou internetové stránky společnosti IRSnet CZ s.r.o., IČO: 26732122, se sídlem Politických vězňů 934/15, Nové Město, 110 00 Praha 1, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 90221. Společnost IRSnet CZ s.r.o. je členem koncernu AGROFERT.


! Doporučujeme ! vstupenky v pokladně rezervovat alespoň tři týdny předem.  

    Tento „bohužel“ jediný způsob prodeje ZTP/P jsme zvolili hlavně z důvodu, abychom měli jasnou zpětnou kontrolu, že této kategorie nikdo nebude zneužívat, a my budeme zároveň znát počty předem. O kolik našich příznivců, nebo fanoušků se chceme postarat, a kolika lidem vč. doprovodu máme zajistit vyhovující – specifické podmínky.
    Po potvrzení formuláře Vám zašleme aktivační odkaz na Vaši e-mailovou adresu. Po kliknutí na tento aktivační odkaz bude Váš účet aktivovaný.
    na výše uvedených číslech a také na e-mailových adresách: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
    Majitel průkazu ZTP/P zakoupí vstupenku v ceně 10,-Kč, a jeho doprovod (jedna osoba) musí mít plnohodnotnou vstupenku v cenové relaci nejlevnějšího stání. Pro tyto hendikepované diváky bude stejně jako v předchozích letech připraven samostatný vchod (pokud to dispozice areálů umožní), a vytvořena platforma s nájezdem, ze které bude dobrý výhled na koncert.


Dárkové vstupenky a abonentky lze vyměnit  dle našeho programu vždy pouze do konce divadelní sezóny.Tzn. maximálně do konce června!

    Pro ty, kteří nechtějí použít on-line prodej, je zde možnost zakoupit si klasickou papírovou vstupenku. Znamená to ovšem, že se budete muset vydat na jedno z prodejních míst, jehož adresu naleznete na stránce („klikněte“ na buton TICKETPORTAL nebo TICKETLIVE, a tam se dozvíte, kde si můžete zakoupit vstupenku).
    V naší pokladně je možno zakoupit i výpravnou trojjazyčnou brožuru o divadle. Přečtete si o jednotlivých hlavních postavách. Nejen o Hurvínkovi, Spejblovi, Máničce, Kateřině a Žerykovi, ale i o jejich představitelích. V brožuře najdete obsahy našich her a dozvíte se vše o historii a další zajímavosti.To vše v češtině, angličtině a němčině. Za 80,- Kč
    !!! V případě zájmu o vyprodané představení, víkendové nebo pro dospělé, doporučujeme zopakovat poptávku 5 dnů před představením! To se uvolňují rezervace z předprodejů. !!!
    Dopolední a odpolední představení za 110,- Kč jsou určena pro školy a školky!Jednotlivci si mohou na tato představení vstupenky pouze rezervovat a to nejdříve 10 dní předem.Vstupenky za 110,- Kč mohou jednotlivci zakoupit pouze v den představení!!!
    Právě zde najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky. Velice rádi vám se vším poradíme i telefonicky, emailem nebo v naší kanceláři. Prosím kontaktujte nás.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
12772
cache: 0024:00:00