Jak na věc


vraník protektory

Navštivte rodinný pivovar Vraník v Trnavě

    Ubytování Zlín v penzionu Vraník nabízí 35 plně zrekonstruovaných lůžek v 8 pokojích a 3 apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny stylovým dřevěným nábytkem, sociálním zařízením, LCD televizí, lednicí a internetovým připojením WIFI. Penzion Zlín disponuje i pokoji v podkroví jsou vybaveny klimatizací a pro hosty je k dispozici uzavřené hlídané parkoviště.
    Ubytovací a restaurační komplex s vlastním pivovarem se nachází v Trnavě nedaleko Zlína, na úpatí Vizovických vrchů v turisticky zajímavém, ale doposud málo poznaném místě Valašska. Pivovar nabízí příjemné prostředí pro ubytování, ale i pro posezení u dobrého jídla a domácího piva. Pivovar Vraník prochází pod rukama již čtvrté generaci rodinných příslušníků, je nově zrekonstruován, nicméně neztratil nic z poctivosti a atmosféry moravské hospůdky. Pivovar se nachází přímo v restauraci, kde se v 6 hl varně vaří několik druhů piva Vraník. Baťův kraj, jak se okolí kolem Zlína nazývá, nabízí možnosti vyrazit na okolní výlety do turisticky zajímavých míst Valašska, mezi které patří krajské město Zlín s mnoha památkami, Vizovice, kde se koná tradiční kulturní setkání Trnkobraní, rockový festival Master of Rock či světově proslulá palírna Rudolf Jelínek. Dále je možné navštívit dostihové závodiště ve Slušovicích nebo zoologickou zahradu v Lešné.


Ubytování a penzion Zlín - Restaurace a penzion Vraník

    Srdečně Vás zveme na Masopust v Pivovaru Vraník! Kromě řady novinek z kategorie našich PIVOVARSKÝCH SPECIALIT se můžete v atmosféře předjaří těšit také na MASOPUSTNÍ JANTAROVÝ LEŽÁK 12.5° limitovanou edici!!! Začátek akce je v pátek v 17:00; Rezervace na tel.: 602 967 480 Masopustní a pivní menu zde bit.ly/Masopust_2019
    Ve vztahu k Vám zákazníkům nedošlo v rámci aktuálního případu hovězího masa ze šarže s výskytem bakterií salmonely z naší strany žádného pochybení. A především, potenciálně infikované maso od dodavatele MP Krásno se ani nedostalo do procesu přípravy jídel.
    Ve stylové restauraci si lze pochutnat na specialitách teplé i studené kuchyně. Nachází se zde i salónek s 30 místy. Součástí je i venkovní zahrádka, která umožní až 70 hostům v teplých měsících příjemné posezení. V letní sezóně probíhá i venkovní grilování. Pro děti je připraveno hřiště průlezkami. Pivovar Vraník je také hojně vyhledávaným svatebních oslav.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00