Jak na věc


vosí úly s kokosem

Silvestrovské pohoštění trochu jinak - připravte si crostini!

     Hodnoty jsou vztaženy na jednu porci. DDD (doporučená denní dávka) je založena na průměrných hodnotách pro dospělého člověka o váze 70kg z vyhlášky č. 225/2008 Sb.
    Piškoty pokapeme rumem. Tvořítko vysypeme cukrem a vmáčkneme do něj vždy jednu kuličku hmoty. Držadlem vařečky vyhloubíme důlek a vložíme do něj trochu připraveného krému. Uzavřeme piškotem, přimáčkneme a vosí hnízdo vyklepneme.
    Já dělám těsto s ořechy a mám rozevírací formičku plním do velké .V sadě jsem koupila dvě , takže používám tu větší.A plním nejprve kouskem ananasu z kompotu a pak zastříknu krémem a přiklopím piškot- bože to je dobrota. Kdo jednou ochutná neodolá a dlabe jedno za druhým.Hezké dny přeji.Hanka
    Zdravim! Tak jsem poprve v zivote delala vosi hnizda, myslim ze vypadaji dobre, ale muzete mi prozradit, jak jste jich z te davky udelala 30? Ja se ani nepriblizila, mam jich 16
    Miluji vaření mobilní aplikace je jedna z nejobsáhlejších aplikací na českém trhu. Na nic nečekejte a stahujte nekonečnou zásobu receptů do vašeho mobilu!


Desetitisíce receptů do vašeho mobilu a tabletu

    Suroviny Cukr vanilka, Máslo čerstvé, Máslo čerstvé, Piškoty dětské kulaté mají zadané pouze základní hodnoty. Výpočty nutriční tabulky, nemusí souhlasit se skutečností.
    Nemam s cim porovnat, ale to nevadi. Tak si dame jedno misto dvou
     Piškoty pokapeme rumem. Tvořítko vysypeme cukrem a vmáčkneme do něj vždy jednu kuličku hmoty. Držadlem vařečky vyhloubíme důlek a vložíme do něj trochu připraveného krému. Uzavřeme piškotem, přimáčkneme a vosí hnízdo vyklepneme.
    Martino, zdravím Vás a děkuji za komentář :) asi Vás zklamu, ale o makových vosích hnízdech jsem nikdy neslyšela :) mák tam byl mletý jako nádivka nebo celé máčky? Vůbec se to nedokážu představit :)
    Dobrý den Míšo, děkuji za váš úžasný blog... Už jsem vyzkoušela několik vašich receptů a vždy jsem slavila úspěch. Měla bych pro vás výzvu, moje babička dělávala maková vosí hnízda. Recept se nedochoval a od té doby jsem jinde recept nenašla a ani neznám nikoho, kdo by je dělal. Co vy na to??? Zdraví Martina
    Simono, zdravím Vás, myslím, že problém bude asi ve formičce :) k dostání jsou různé velikosti. Navíc je potřeba udělat do těsta pořádný důlek, aby se tam vešlo dostatek krému :)


Přijďte za námi na 9. Apetit piknik

    1 Dejte si stranou 30–36 piškotů. Dalších 100g (nebo více, podle chuti) piškotů umelte. Přidejte k nim cukr, máslo, bílek, kakao, rum a vlašské ořechy a zpracujte na stejnorodou hmotu. Rozdělte ji na 30–36 kuliček a ty důkladně obalte v cukru. Suroviny na krém utřete dohladka.2 Na tác dejte piškoty a na každý opatrně kápněte rum. Tvořítko vysypte krystalovým cukrem a vtlačte do něj kuličku hmoty. Držadlem vařečky do něj udělejte důlek a dejte trochu náplně. Uzavřete piškotem, přimáčkněte a pak vosím hnízdem klepněte o prkénko nebo otevřete formičku. Stejným způsobem připravte zbývající hnízda.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
10170
cache: 0024:00:00