Jak na věc


volání afriky ilona maria hilliges

SIM karta k novým číslům zdarma

    Dovolujeme si Vás tímto informovat, že s platností od 01. 10. 2016. dojde ke změně poskytovatele služby První Mobil. Z tohoto důvodu společnost První Mobil s.r.o. nebude nadále příjmat další objednávky na tarify jí poskytované. V případě vytvoření nové objednávky bude objednávka z naší strany stornována.
    Chcete zjistit, zdali můžete volat ze svého mobilu nebo pevné linky ještě levněji než doposud? Nebo potřebujete nový tarif pro volání? Porovnejte a vyberte si některý z tarifů volání z naší nabídky. Využít také můžete výhodné balíčky s voláním.
    Vteřinová tarifikace znamená, že budete platit pouze za to, co DOOPRAVDY PROVOLÁTE! Vaše hovory se totiž již od začátku účtují po vteřinách a ne po minutách, jak bývá zvykem. Příklad: “Ahoj, jsem tam za 10 minut, počkáš na mě?” → 6 vteřin = 0,15 Kč!
    Na trh přicházejí stále noví mobilní operátoři, a tak je nabídka tarifů pro volání a internet velmi široká. Díky našemu srovnání však budete mít přehled o tom, kde hledat levné volání, neomezený internet v mobilu nebo třeba volné minuty navíc. S námi za volání i surfování na internetu výrazně ušetříte.


Jak si vybrat nejvýhodnější půjčku?

    V případě, že se rozhodnete službu nadále nevyužívat, zašlete písemnou výpověď na adresu společnosti První Mobil s.r.o. (postačuje v elektronické podobě na adresu info@prvnimobil.cz), a to nejpozději do 29. 09. 2016. Současně, pokud máte zájem o převod svého telefonního čísla k jinému operátorovi, zašlete rovněž žádost o vygenerování Čísla výpovědi opuštěného poskytovatele (ČVOP). Tato informace je pro nás důležitá, abychom mohli včas zažádat o vygenerování ČVOP, které budete potřebovat k případnému převodu telefonního čísla k jinému operátorovi. Oba dokumenty jsou k dispozici ve formátu pdf v sekci ke stažení.
    Projekt www.finmarket.cz rozšiřuje služby čtenářům iDNES.cz a při jeho realizaci se spojili mediální skupina Mafra, a.s. a přední finančně-poradenská společnost Partners Financial Services, a.s. Pokud byste se o nás chtěli dozvědět cokoliv dalšího, nebo byste měli jakékoliv nápady či připomínky, neváhejte se na nás obrátit...
    Při sjednávání cestovního pojištění před výjezdem do zahraničí se vyplatí zvážit, která z možných rizik se vás skutečně týkají, a vyplatí se pojistit právě na ně. Zjistěte... více zde
    Díky ADSL.cz nemusíte procházet nepřehledné stránky operátorů, u nás máte vše přehledně na jednom místě. Vyberte si tarify od O2, nebo od T-Mobile a zvolte ten pro vás nejvýhodnější nebo si vyberte nejlevnější volání. Pokud s mobilním voláním potřebujete poradit, neváhejte a kontaktujte nás, ochotně vám pomůžeme.


Proč bychom měli být Vaše první volba?

    Bez datData 150 MB (bez FUP) - 89,-/měsData 300 MB (bez FUP) - 149,-/měsData 600 MB - 249,-/měsData 1200 MB - 349,-/měsData 1500 MB - 389,-/měsData 300 MB LTE (bez FUP) - 169,-/měsData 600 MB LTE - 269,-/měsData 1200 MB LTE - 369,-/měsData 1500 MB LTE - 409,-/měsPlatba za přenesená data - 1,-/Mb
    Rozhodli jsme se Vás za Vaše dobití kreditu odměňovat! Točte na našem KOLE ŠTĚSTÍ a při každém dobití od 200 Kč získejte 5 %, 7 %, 9 %, 10 %, 15 %, 20 % nebo až 100 % kreditu navíc.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00