Jak na věc


volání afriky ilona maria hilliges

SIM karta k novým číslům zdarma

    Na trh přicházejí stále noví mobilní operátoři, a tak je nabídka tarifů pro volání a internet velmi široká. Díky našemu srovnání však budete mít přehled o tom, kde hledat levné volání, neomezený internet v mobilu nebo třeba volné minuty navíc. S námi za volání i surfování na internetu výrazně ušetříte.
    Dovolujeme si Vás tímto informovat, že s platností od 01. 10. 2016. dojde ke změně poskytovatele služby První Mobil. Z tohoto důvodu společnost První Mobil s.r.o. nebude nadále příjmat další objednávky na tarify jí poskytované. V případě vytvoření nové objednávky bude objednávka z naší strany stornována.
    Vteřinová tarifikace znamená, že budete platit pouze za to, co DOOPRAVDY PROVOLÁTE! Vaše hovory se totiž již od začátku účtují po vteřinách a ne po minutách, jak bývá zvykem. Příklad: “Ahoj, jsem tam za 10 minut, počkáš na mě?” → 6 vteřin = 0,15 Kč!


Jak si vybrat nejvýhodnější půjčku?

    V případě, že se rozhodnete službu nadále nevyužívat, zašlete písemnou výpověď na adresu společnosti První Mobil s.r.o. (postačuje v elektronické podobě na adresu info@prvnimobil.cz), a to nejpozději do 29. 09. 2016. Současně, pokud máte zájem o převod svého telefonního čísla k jinému operátorovi, zašlete rovněž žádost o vygenerování Čísla výpovědi opuštěného poskytovatele (ČVOP). Tato informace je pro nás důležitá, abychom mohli včas zažádat o vygenerování ČVOP, které budete potřebovat k případnému převodu telefonního čísla k jinému operátorovi. Oba dokumenty jsou k dispozici ve formátu pdf v sekci ke stažení.
    Projekt www.finmarket.cz rozšiřuje služby čtenářům iDNES.cz a při jeho realizaci se spojili mediální skupina Mafra, a.s. a přední finančně-poradenská společnost Partners Financial Services, a.s. Pokud byste se o nás chtěli dozvědět cokoliv dalšího, nebo byste měli jakékoliv nápady či připomínky, neváhejte se na nás obrátit...
    Chcete zjistit, zdali můžete volat ze svého mobilu nebo pevné linky ještě levněji než doposud? Nebo potřebujete nový tarif pro volání? Porovnejte a vyberte si některý z tarifů volání z naší nabídky. Využít také můžete výhodné balíčky s voláním.
    Díky ADSL.cz nemusíte procházet nepřehledné stránky operátorů, u nás máte vše přehledně na jednom místě. Vyberte si tarify od O2, nebo od T-Mobile a zvolte ten pro vás nejvýhodnější nebo si vyberte nejlevnější volání. Pokud s mobilním voláním potřebujete poradit, neváhejte a kontaktujte nás, ochotně vám pomůžeme.


Proč bychom měli být Vaše první volba?

    Rozhodli jsme se Vás za Vaše dobití kreditu odměňovat! Točte na našem KOLE ŠTĚSTÍ a při každém dobití od 200 Kč získejte 5 %, 7 %, 9 %, 10 %, 15 %, 20 % nebo až 100 % kreditu navíc.
    Bez datData 150 MB (bez FUP) - 89,-/měsData 300 MB (bez FUP) - 149,-/měsData 600 MB - 249,-/měsData 1200 MB - 349,-/měsData 1500 MB - 389,-/měsData 300 MB LTE (bez FUP) - 169,-/měsData 600 MB LTE - 269,-/měsData 1200 MB LTE - 369,-/měsData 1500 MB LTE - 409,-/měsPlatba za přenesená data - 1,-/Mb
    Při sjednávání cestovního pojištění před výjezdem do zahraničí se vyplatí zvážit, která z možných rizik se vás skutečně týkají, a vyplatí se pojistit právě na ně. Zjistěte... více zde

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00