Jak na věc


vodafone telefony pro věrné zákazníky

Vodafone zrychluje pokrytí českých měst LTE (4G)

    Nový smartphone LG K4 LTE, umožňující focení selfie pomocí gest, pořídíte u Vodafonu za standardní cenu 3 177 Kč. Elegantní Huawei GX8 nabízí zabezpečení a jednoduché navigace v menu telefonu pomocí gest. U Vodafonu je k dostání za standardní cenu 9 977 Kč. Samsung Galaxy A5 (2016) vyroben z kovu a nově také ze skla nabízí Vodafone za standardní cenu 10 977 Kč.
    Vodafone i přes svoji velikost netrpí nedostatkem flexibility a rychle reaguje na přání a požadavky zákazníků. Pracovníci na pobočkách jsou vstřícní, nepodbízí se a jsou vždy ochotní řešit jakýkoliv problém. Dnešním dnem jsem s Vodafonem již 7 let, 4 měsíce a 18 dnů a věrný zůstanu i nadále.
    Krátké a vtipné spoty ještě z dob Oskara patřili dlouhodobě k těm nejoblíbenějším, především pak u mladých lidí. Je proto skvělé, že i po přechodu pod značku Vodafone stále vznikají povedené kampaně a divácky úspěšné reklamy. Plesové šaty vystřídali falešní sobi, tančící čivavy nebo rozverné ovečky či kudlanky nábožné. Oproti pouze pocitovým reklamám bez hlubší myšlenky, kterými se prezentují některé firmy včetně operátorů a které se v každodenní záplavě informací ztrácejí, přichází Vodafone vždy s něčím novým a přitažlivým. Na reklamy Vodafonu je zkrátka spolehnutí, stejně jako na jeho služby.


EU chce zrušit sirény, poplach vyhlásí SMS

    Vodafone usiluje o to, aby jeho nabídka zařízení pro věrné zákazníky byla co nejsrozumitelnější a nejvýhodnější. Telefony a tablety již nejsou balíčkovány s konkrétními tarify, ale zákazníci si při výběru sami volí ten tarif, který je pro ně opravdu vhodný. V průběhu března budou k dispozici například chytré telefony Samsung GALAXY A3, LG G3 a tablety Vodafone Smart Tab 4G či Apple iPad Air 2 64 GB.
    Cenově atraktivní novinka s vysokorychlostním internetem LTE, operačním systémem Android 5.1 Lollipop, intuitivním uživatelským rozhraním a optimalizovaným využitím baterie bude u Vodafonu k dostání za standardní cenu 2 377 Kč.
    Při nákupu v eShopu je od listopadu uplatňována u většiny LTE telefonů s tarifem plošná sleva 2 000 Kč. Podmínkou je pořízení Red LTE, Red LTE Super, Red LTE Premium nebo Red+ tarifu novým zákazníkem, v případě stávajícího zákazníka uzavření nové nebo prodloužení stávající smlouvy, ať již se stávajícím tarifem, nebo s výše zmíněnými tarify.
    V tomto měsíci přibylo u Vodafonu také několik zajímavých slev. Za skvělou cenu 17 977 Kč je v říjnu možné pořídit Apple iPhone 6 16GB ve třech barevných mutacích a za 21 177 Kč Apple iPhone 6 64GB. Pořizovací cena základní varianty Samsung Galaxy S6 se drží na 16 977 Kč, Samsung Galaxy S6 Edge s 32 GB na 19 577 Kč a za verzi s 64 GB pamětí zákazníci Vodafonu zaplatí 22 377 Kč.


Honor 7A: není nutné platit mnoho [recenze]

    Reklamní kampaně Vodafonu a dříve Oskara patřili vždy ke špičce na českém reklamním trhu. Nejen, že nepostrádají vtip a akčnost, ale v mnoha případech jde o kompletní příběh, který přesahuje rámec pouhého televizního spotu nebo billboardu. A právě úspěšný Storytelling v kombinaci s výrazným maskotem je často u zrodu nové reklamní Superstar, která osloví miliony lidí.


Tablet Smart Tab 4G ve speciální nabídce pro věrné zákazníky Vodafonu

    Pokaždé, když se uvede nějaký nový telefon a dosáhne na mobilmanii do 10 místa v technické výbavě, tak si o něm vždy zjistím co se dá. Pokud mě tento nový model osloví natolik, že o něm začnu uvažovat jako o svém budoucím telefonu, pak příjde na řadu Vodafone se svojí nabídkou telefonů. Poslední dva roky nemám absolutně žádný problém si u Vodafonu vybrat nový mobil. Jeho nabídka telefonů již dlouho obsahuje celý průřez trhem od lowendů za pár korun pro děti nebo pro starší lidi až po hi-tech novinky. Příkladem by mohla být moje nedávná zkušenost : mám cca 3 měsíce Samsung omnia II zakoupený od Vodafonu, ale bohužel jsem došel k názoru, že mi tento telefon nevyhovuje. Následně jsem se začal zajímat o jeho možném budoucím nástupci. Velmi mě oslovil Samsung wave s jeho novým systémem s úžasným potenciálem a nejnovější použitou technologií v hardwareu. Teď už jen záleželo na Vodafonu, jestli uvede tuto novinku do své nabídky. Hned 1.června jsem šel na pobočku Vodafone pro jeho ČiliChili a
    Samozřejmě to vše co obsahuje Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech by nemohlo existovat bez podpory hlavních partnerů, ke kterým patří i náš mobilní operátor Vodafone!
    Vodafone má v únorové nabídce tři nové telefony – LG K4 LTE, Huawei GX8 a Samsung Galaxy A5 (2016). Pokračuje ve slevách za nákup spolu s tarifem. Podívejte se na kompletní ceník.
    Po velkém úspěchu vlajkové lodi Smart ultra 6 v černé barvě přináší Vodafone na trh také bílou verzi. Zákazníkům ji nabídne za standardní cenu 4 977 Kč.
    Smart Tab 4G je součástí speciální nabídky pro věrné zákazníky. V rámci ní jej všichni, kdo využívají služby Vodafonu po dobu nejméně 6 měsíců, mají bezproblémovou platební morálku a jejichž průměrná měsíční útrata činí minimálně 50 korun, mohou získat za pořizovací cenu 1 Kč. S datovým objemem 4GB vyjde provoz tabletu na 14 Kč denně.


EU chce zrušit sirény, poplach vyhlásí SMS

    Vodafone rozjíždí svoji novou službu s příhodným označením 360. Jde vlastně o kompletní sjednocení vašeho denního života na jednom místě. Samsung přišel s aplikací Social HUB ve svém prvním Bada telefonu S8500 Wave, tato aplikace integruje socialní sítě, SMS, MMS a e-mail. Nicméně Vodafone 360 jde dál. Se službou 360 můžete mimo jiné sdílet i vaši aktuální polohu, synchronizovat všechny data s PC nebo MAC a mnoho dalšího. Vodafone si připravil přímo pro 360 2 mobilní telefony Samsung H1 a Samsung M1. Podívejte se co všechno je s touto službou možné a určitě si ji vyzkoušejte.
    Firemních nadací, které neslouží jen jako marketingový nástroj pro zviditelnění značky nebo vylepšování image, je v České republice jen velmi málo. Snad proto, že hranice mezi skutečně užitečnou a pro společnost přínosnou korporátní nadací a pouhým firemním fondem pro projekty na podporu značky je velmi tenká. Aktivity Nadace Vodafone jednoznačně patří do první skupiny nadací, které mají opravdový zájem o veřejně prospěšnou činnost a přispívají ke společenskému rozvoji.
    Při nákupu v eShopu je od října uplatňována u většiny LTE telefonů s tarifem plošná sleva 2 000 Kč. Podmínkou je pořízení Red LTE, Red LTE Super, Red LTE Premium nebo Red+ tarifu novým zákazníkem, v případě stávajícího zákazníka uzavření nové nebo prodloužení stávající smlouvy, ať již se stávajícím tarifem, nebo s výše zmíněnými tarify.


Uživatelé letos na Štědrý den přenesli o 319 % dat více než na Štědrý den 2013

    Exkluzivní Smart Tab 4G od Vodafonu se prezentuje jako kvalitní výkonný tablet s více než zajímavou cenovkou. Nabízí ostrý 8 dotykový IPS displej o vysokém rozlišení 1280 x 800, ideálně se tak hodí například pro sledování televizních pořadů či filmů. Je poháněn čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon MSM8916, jenž ve spolupráci s 1GB operační pamětí zajišťuje dostatek výkonu pro surfování na internetu i hraní náročných her.
    Vodafone sjednocuje svou nabídku mobilních telefonů a tabletů pro věrné zákazníky za lepší cenu do jediné propozice. Nově si zákazníci mohou k vybranému zařízení sami zvolit nejvhodnější tarif. Dalšími výhodami jsou nízká počáteční platba za zařízení a možnost kombinovat tablet s Red LTE tarify s druhou datovou SIM kartou zdarma.
    Projekty iniciované Nadací Vodafone mají vždy jasnou vizi s cílem podporovat aktivní mladé lidi, znevýhodněné skupiny a zároveň pomáhat rozvíjet činnost jiných neziskových organizací. Ocenění, která Nadace v minulých letech získala, si tak právem zaslouží.
    Nabídka telefonů podporujících Turbo Internet s počáteční platbou jedna koruna při pořízení některého z tarifů Red LTE, Red LTE Plus nebo Red LTE Premium pro věrné zákazníky:


myPhone FUN 6 Lite: s rychlým Androidem Go

    Vodafone již od začátků ve velké míře vsází na velmi perspektivní okruh zákazníků – na mladé lidi. A to i na ty, kteří mají hluboko do kapsy a nemůžou si dovolit drahé tarify. Žádný jiný operátor nenabízel od začátku tak výhodné nabídky jako Vodafone a tato strategie vyšla perfektně. Orientace především na lidi však prochází celým Vodafonem. Ryze české názvy služeb jako Kamarádi, Tarify na míru nebo Připojení na stálo jsou jednoduché, snadno zapamatovatelné a pro uživatele srozumitelné. Informace ze zákulisí, novinky a rozhovory s lidmi z Vodafonu mohou zákazníci sledovat na povedeném blogu. Snaha přiblížit se ještě více lidem určitě dokládá i aktivita pracovníků Vodafonu na sociálních sítích, kde se rovněž čas od času objevují zajímavé nabídky a soutěže pro nové i stávající zákazníky. Dobrým čtením je také magazín ČiliChili, který baví, ale i informuje. Vtipně psané články a zábavná videa jsou příjemným zpestřením po náročném dni.
    Velkou zásluhu na úspěchu Nadace Vodafone má její ředitelka paní Inga Kaškelyte. Díky jejím zkušenostem s nadační prací se povedlo Nadaci Vodafone získat reputaci i mezi dlouholetými kritiky korporátních nadací a vytvořit projekty, které pozitivně ovlivnili tisíce lidí všech věkových kategorií.
    Roli operačního systému získal svižný Android v nejnovější verzi KitKat 4.4, plně ovladatelný skrze dotykové rozhraní. Další softwarová výbava sestává z řady předinstalovaných aplikací od Googlu, Vodafonu i třetích stran, a patří mezi ně i Peel Smart Remote, se kterou lze tablet používat jako dálkové ovládání televizoru.


Nová Vodafone internetová samoobsluha

    Rok 2001, 302 tisíc zákazníků a sedm procent na trhu, rok 2010, přes 3 miliony zákazníků a dvacet procent na trhu. To jsou statistiky našeho nejmladšího mobilního operátora, který si za posledních deset let dokázal vydobýt renomé a získat miliony nových zákazníků. Přestože na začátku mnozí odborníci tvrdili, že na český trh jsou tři operátoři příliš mnoho, povedlo se Oskarovi a dnešnímu Vodafonu uspět a v mnoha ohledech i překonat konkurenční operátory. Dokladem tohoto úspěchu může být například skutečnost, že za poslední dva roky získal Vodafone nejvíce nových zákazníků, dokonce o polovinu více než v pořadí druhý T-Mobile. A když se k tomu připočte zkušený management, kvalitní služby a nápaditý marketing, máme tu zajímavou společnost s velkým potenciálem.
    Lví podíl na úspěšné prezentaci Vodafonu a ve výsledku vzrůstajícímu počtu nových zákazníků má také tým starající se o marketing a komunikaci. Smekám před těmito lidmi, kterým se podařilo z Vodafone vytvořit značku, která patří k nejobdivovanějším v České republice i přes neustálý tlak konkurence.
    V tomto měsíci přibylo u Vodafonu také několik zajímavých slev. Za skvělou cenu 19 977 Kč je možné pořídit Apple iPhone 6 64GB ve dvou barevných provedeních. Pořizovací cena mobilního telefonu Sony Xperia Z5 klesla na 16 977 Kč, Sony Xperia Z3 na 11 977 Kč a Sony Xperia M4 Aqua na 6 377 Kč. Model Huawei P8 je nyní možné zakoupit za 10 977 Kč, Huawei Y6 za 3 777 Kč a Huawei Y5 za 2 777 Kč. Za LG G3 zaplatí zákazníci nově 8 977 Kč, za Alcatel Idol 3 jen 3 977 Kč a za Samsung Galaxy J5 4 977 Kč.
    Nabídka telefonů podporujících Turbo Internet s počáteční platbou jedna koruna při pořízení některého z tarifů Red LTE, Red LTE Plus nebo Red LTE Premium pro věrné zákazníky:


Tablety a telefony pro věrné. Vodafone představuje sjednocenou nabídku chytrých zařízení pro věrné zákazníky

    Vodafone na své zákazníky působí na rozdíl od jiných korporací především lidsky. City, zábava, láska, smích, radost, emoce, to všechno v divákovi vyvolává pocit, že za značkou Vodafone jsou skuteční lidé a ne pouze armáda manažerů a pracovníků bez tváře. Vodafone je živý, je vidět, neustále chrlí novinky a o své zákazníky se stará s maximálním nasazením.
    Vodafone v říjnu pokračuje s nabídkami telefonů pro věrné zákazníky. Zařízení si mohou pořídit na splátky bez navýšení s počáteční platbou od jedné koruny. Zákazník si může k vybranému zařízení sám zvolit tarif, který nejlépe vyhovuje jeho potřebám s tím, že u telefonů dělá Minimální měsíční plnění 690 korun.
    Nabídka telefonů podporujících Turbo Internet s počáteční platbou jedna koruna při pořízení některého z tarifů Red LTE, Red LTE Plus nebo Red LTE Premium pro věrné zákazníky:
    Výhodný Smart Tab 4G poskytuje prostor pro všechny aplikace, fotky i videa. Interní úložiště o kapacitě 8 GB lze dále rozšířit o dalších 64 GB prostřednictvím microSD karty.
    Pracovníci Nadace Vodafone vždy vystupují jako zkušení profesionálové a podpořené projekty mohou očekávat vynikající úroveň komunikace a spolupráce. Cením si také toho, že grantové programy jsou vždy transparentní, oznamovány včas a podle kvality podpořených projektů věřím, že i pečlivě posuzovány.


Vodafone pokryl Brno technologií LTE

    K mobilním telefonům a tabletům si zákazníci mohou vybrat z tarifů Red LTE, Red LTE Plus a Red LTE Premium. V případě tabletů lze zvolit také čistě datový tarif Mobilní připojení s objemem 4 GB nebo 10 GB. Všechna nabízená zařízení podporují rychlou síť LTE. Vodafone svým Turbo Internetem aktuálně pokrývá 96 % české populace.
    V září pokračuje u Vodafonu několik velkých srpnových slev. Za skvělou cenu 9 977 Kč je v září stále ještě možné pořídit unikátní prohnutý smartphone LG G Flex 2. Pořizovací cena základní varianty Samsung Galaxy S6 se drží na 16 977 Kč, Samsung Galaxy S6 Edge s 32 GB na 19 577 Kč a za verzi s 64 GB pamětí zákazníci Vodafonu zaplatí 22 377 Kč.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00