Jak na věc


vodafone telefony pro věrné zákazníky

Chce někdo véčko? Alcatel má novinku

    V září pokračuje u Vodafonu několik velkých srpnových slev. Za skvělou cenu 9 977 Kč je v září stále ještě možné pořídit unikátní prohnutý smartphone LG G Flex 2. Pořizovací cena základní varianty Samsung Galaxy S6 se drží na 16 977 Kč, Samsung Galaxy S6 Edge s 32 GB na 19 577 Kč a za verzi s 64 GB pamětí zákazníci Vodafonu zaplatí 22 377 Kč.
    Výhodný Smart Tab 4G poskytuje prostor pro všechny aplikace, fotky i videa. Interní úložiště o kapacitě 8 GB lze dále rozšířit o dalších 64 GB prostřednictvím microSD karty.
    Lví podíl na úspěšné prezentaci Vodafonu a ve výsledku vzrůstajícímu počtu nových zákazníků má také tým starající se o marketing a komunikaci. Smekám před těmito lidmi, kterým se podařilo z Vodafone vytvořit značku, která patří k nejobdivovanějším v České republice i přes neustálý tlak konkurence.
    Nabídka telefonů podporujících Turbo Internet s počáteční platbou jedna koruna při pořízení některého z tarifů Red LTE, Red LTE Plus nebo Red LTE Premium pro věrné zákazníky:
    Roli operačního systému získal svižný Android v nejnovější verzi KitKat 4.4, plně ovladatelný skrze dotykové rozhraní. Další softwarová výbava sestává z řady předinstalovaných aplikací od Googlu, Vodafonu i třetích stran, a patří mezi ně i Peel Smart Remote, se kterou lze tablet používat jako dálkové ovládání televizoru.


Lumia 640 XL - 1080p video - Mobinfo.cz

    K mobilním telefonům a tabletům si zákazníci mohou vybrat z tarifů Red LTE, Red LTE Plus a Red LTE Premium. V případě tabletů lze zvolit také čistě datový tarif Mobilní připojení s objemem 4 GB nebo 10 GB. Všechna nabízená zařízení podporují rychlou síť LTE. Vodafone svým Turbo Internetem aktuálně pokrývá 96 % české populace.
    Rok 2001, 302 tisíc zákazníků a sedm procent na trhu, rok 2010, přes 3 miliony zákazníků a dvacet procent na trhu. To jsou statistiky našeho nejmladšího mobilního operátora, který si za posledních deset let dokázal vydobýt renomé a získat miliony nových zákazníků. Přestože na začátku mnozí odborníci tvrdili, že na český trh jsou tři operátoři příliš mnoho, povedlo se Oskarovi a dnešnímu Vodafonu uspět a v mnoha ohledech i překonat konkurenční operátory. Dokladem tohoto úspěchu může být například skutečnost, že za poslední dva roky získal Vodafone nejvíce nových zákazníků, dokonce o polovinu více než v pořadí druhý T-Mobile. A když se k tomu připočte zkušený management, kvalitní služby a nápaditý marketing, máme tu zajímavou společnost s velkým potenciálem.


Tablety T-Mobile v prosinci: 11 ks, 1 doprodej [ceník]

    Reklamní kampaně Vodafonu a dříve Oskara patřili vždy ke špičce na českém reklamním trhu. Nejen, že nepostrádají vtip a akčnost, ale v mnoha případech jde o kompletní příběh, který přesahuje rámec pouhého televizního spotu nebo billboardu. A právě úspěšný Storytelling v kombinaci s výrazným maskotem je často u zrodu nové reklamní Superstar, která osloví miliony lidí.
    Vodafone i přes svoji velikost netrpí nedostatkem flexibility a rychle reaguje na přání a požadavky zákazníků. Pracovníci na pobočkách jsou vstřícní, nepodbízí se a jsou vždy ochotní řešit jakýkoliv problém. Dnešním dnem jsem s Vodafonem již 7 let, 4 měsíce a 18 dnů a věrný zůstanu i nadále.
    Vodafone rozjíždí svoji novou službu s příhodným označením 360. Jde vlastně o kompletní sjednocení vašeho denního života na jednom místě. Samsung přišel s aplikací Social HUB ve svém prvním Bada telefonu S8500 Wave, tato aplikace integruje socialní sítě, SMS, MMS a e-mail. Nicméně Vodafone 360 jde dál. Se službou 360 můžete mimo jiné sdílet i vaši aktuální polohu, synchronizovat všechny data s PC nebo MAC a mnoho dalšího. Vodafone si připravil přímo pro 360 2 mobilní telefony Samsung H1 a Samsung M1. Podívejte se co všechno je s touto službou možné a určitě si ji vyzkoušejte.


Tablety O2 v prosinci: 21 ks, 3 doprodeje [ceník]

    Vodafone na své zákazníky působí na rozdíl od jiných korporací především lidsky. City, zábava, láska, smích, radost, emoce, to všechno v divákovi vyvolává pocit, že za značkou Vodafone jsou skuteční lidé a ne pouze armáda manažerů a pracovníků bez tváře. Vodafone je živý, je vidět, neustále chrlí novinky a o své zákazníky se stará s maximálním nasazením.
    Cenově atraktivní novinka s vysokorychlostním internetem LTE, operačním systémem Android 5.1 Lollipop, intuitivním uživatelským rozhraním a optimalizovaným využitím baterie bude u Vodafonu k dostání za standardní cenu 2 377 Kč.
    Při nákupu v eShopu je od října uplatňována u většiny LTE telefonů s tarifem plošná sleva 2 000 Kč. Podmínkou je pořízení Red LTE, Red LTE Super, Red LTE Premium nebo Red+ tarifu novým zákazníkem, v případě stávajícího zákazníka uzavření nové nebo prodloužení stávající smlouvy, ať již se stávajícím tarifem, nebo s výše zmíněnými tarify.


Vodafone přichystal unikátní zaměstnanecké benefity. Podporuje rodiny s dětmi

    Vodafone již od začátků ve velké míře vsází na velmi perspektivní okruh zákazníků – na mladé lidi. A to i na ty, kteří mají hluboko do kapsy a nemůžou si dovolit drahé tarify. Žádný jiný operátor nenabízel od začátku tak výhodné nabídky jako Vodafone a tato strategie vyšla perfektně. Orientace především na lidi však prochází celým Vodafonem. Ryze české názvy služeb jako Kamarádi, Tarify na míru nebo Připojení na stálo jsou jednoduché, snadno zapamatovatelné a pro uživatele srozumitelné. Informace ze zákulisí, novinky a rozhovory s lidmi z Vodafonu mohou zákazníci sledovat na povedeném blogu. Snaha přiblížit se ještě více lidem určitě dokládá i aktivita pracovníků Vodafonu na sociálních sítích, kde se rovněž čas od času objevují zajímavé nabídky a soutěže pro nové i stávající zákazníky. Dobrým čtením je také magazín ČiliChili, který baví, ale i informuje. Vtipně psané články a zábavná videa jsou příjemným zpestřením po náročném dni.
    Krátké a vtipné spoty ještě z dob Oskara patřili dlouhodobě k těm nejoblíbenějším, především pak u mladých lidí. Je proto skvělé, že i po přechodu pod značku Vodafone stále vznikají povedené kampaně a divácky úspěšné reklamy. Plesové šaty vystřídali falešní sobi, tančící čivavy nebo rozverné ovečky či kudlanky nábožné. Oproti pouze pocitovým reklamám bez hlubší myšlenky, kterými se prezentují některé firmy včetně operátorů a které se v každodenní záplavě informací ztrácejí, přichází Vodafone vždy s něčím novým a přitažlivým. Na reklamy Vodafonu je zkrátka spolehnutí, stejně jako na jeho služby.
    Pracovníci Nadace Vodafone vždy vystupují jako zkušení profesionálové a podpořené projekty mohou očekávat vynikající úroveň komunikace a spolupráce. Cením si také toho, že grantové programy jsou vždy transparentní, oznamovány včas a podle kvality podpořených projektů věřím, že i pečlivě posuzovány.


O Vánocích a Silvestru výrazně vzrostl objem přenesených dat

    V tomto měsíci přibylo u Vodafonu také několik zajímavých slev. Za skvělou cenu 17 977 Kč je v říjnu možné pořídit Apple iPhone 6 16GB ve třech barevných mutacích a za 21 177 Kč Apple iPhone 6 64GB. Pořizovací cena základní varianty Samsung Galaxy S6 se drží na 16 977 Kč, Samsung Galaxy S6 Edge s 32 GB na 19 577 Kč a za verzi s 64 GB pamětí zákazníci Vodafonu zaplatí 22 377 Kč.
    V tomto měsíci přibylo u Vodafonu také několik zajímavých slev. Za skvělou cenu 19 977 Kč je možné pořídit Apple iPhone 6 64GB ve dvou barevných provedeních. Pořizovací cena mobilního telefonu Sony Xperia Z5 klesla na 16 977 Kč, Sony Xperia Z3 na 11 977 Kč a Sony Xperia M4 Aqua na 6 377 Kč. Model Huawei P8 je nyní možné zakoupit za 10 977 Kč, Huawei Y6 za 3 777 Kč a Huawei Y5 za 2 777 Kč. Za LG G3 zaplatí zákazníci nově 8 977 Kč, za Alcatel Idol 3 jen 3 977 Kč a za Samsung Galaxy J5 4 977 Kč.
    Exkluzivní Smart Tab 4G od Vodafonu se prezentuje jako kvalitní výkonný tablet s více než zajímavou cenovkou. Nabízí ostrý 8 dotykový IPS displej o vysokém rozlišení 1280 x 800, ideálně se tak hodí například pro sledování televizních pořadů či filmů. Je poháněn čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon MSM8916, jenž ve spolupráci s 1GB operační pamětí zajišťuje dostatek výkonu pro surfování na internetu i hraní náročných her.


Vodafone v únoru: 3 nové telefony [ceník]

    Vodafone má v únorové nabídce tři nové telefony – LG K4 LTE, Huawei GX8 a Samsung Galaxy A5 (2016). Pokračuje ve slevách za nákup spolu s tarifem. Podívejte se na kompletní ceník.
    Při nákupu v eShopu je od listopadu uplatňována u většiny LTE telefonů s tarifem plošná sleva 2 000 Kč. Podmínkou je pořízení Red LTE, Red LTE Super, Red LTE Premium nebo Red+ tarifu novým zákazníkem, v případě stávajícího zákazníka uzavření nové nebo prodloužení stávající smlouvy, ať již se stávajícím tarifem, nebo s výše zmíněnými tarify.
    Vodafone v říjnu pokračuje s nabídkami telefonů pro věrné zákazníky. Zařízení si mohou pořídit na splátky bez navýšení s počáteční platbou od jedné koruny. Zákazník si může k vybranému zařízení sám zvolit tarif, který nejlépe vyhovuje jeho potřebám s tím, že u telefonů dělá Minimální měsíční plnění 690 korun.


Vodafone svým zákazníkům obnoví datový objem

    Vodafone usiluje o to, aby jeho nabídka zařízení pro věrné zákazníky byla co nejsrozumitelnější a nejvýhodnější. Telefony a tablety již nejsou balíčkovány s konkrétními tarify, ale zákazníci si při výběru sami volí ten tarif, který je pro ně opravdu vhodný. V průběhu března budou k dispozici například chytré telefony Samsung GALAXY A3, LG G3 a tablety Vodafone Smart Tab 4G či Apple iPad Air 2 64 GB.
    Vodafone sjednocuje svou nabídku mobilních telefonů a tabletů pro věrné zákazníky za lepší cenu do jediné propozice. Nově si zákazníci mohou k vybranému zařízení sami zvolit nejvhodnější tarif. Dalšími výhodami jsou nízká počáteční platba za zařízení a možnost kombinovat tablet s Red LTE tarify s druhou datovou SIM kartou zdarma.
    Velkou zásluhu na úspěchu Nadace Vodafone má její ředitelka paní Inga Kaškelyte. Díky jejím zkušenostem s nadační prací se povedlo Nadaci Vodafone získat reputaci i mezi dlouholetými kritiky korporátních nadací a vytvořit projekty, které pozitivně ovlivnili tisíce lidí všech věkových kategorií.
    Nabídka telefonů podporujících Turbo Internet s počáteční platbou jedna koruna při pořízení některého z tarifů Red LTE, Red LTE Plus nebo Red LTE Premium pro věrné zákazníky:
    Nabídka telefonů podporujících Turbo Internet s počáteční platbou jedna koruna při pořízení některého z tarifů Red LTE, Red LTE Plus nebo Red LTE Premium pro věrné zákazníky:


O2 TV odvysílá Formuli 1. Exkluzivně nabídne záběry z kokpitu

    Firemních nadací, které neslouží jen jako marketingový nástroj pro zviditelnění značky nebo vylepšování image, je v České republice jen velmi málo. Snad proto, že hranice mezi skutečně užitečnou a pro společnost přínosnou korporátní nadací a pouhým firemním fondem pro projekty na podporu značky je velmi tenká. Aktivity Nadace Vodafone jednoznačně patří do první skupiny nadací, které mají opravdový zájem o veřejně prospěšnou činnost a přispívají ke společenskému rozvoji.
    Nový smartphone LG K4 LTE, umožňující focení selfie pomocí gest, pořídíte u Vodafonu za standardní cenu 3 177 Kč. Elegantní Huawei GX8 nabízí zabezpečení a jednoduché navigace v menu telefonu pomocí gest. U Vodafonu je k dostání za standardní cenu 9 977 Kč. Samsung Galaxy A5 (2016) vyroben z kovu a nově také ze skla nabízí Vodafone za standardní cenu 10 977 Kč.
    Samozřejmě to vše co obsahuje Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech by nemohlo existovat bez podpory hlavních partnerů, ke kterým patří i náš mobilní operátor Vodafone!


Tablety T-Mobile v prosinci: 11 ks, 1 doprodej [ceník]

    Pokaždé, když se uvede nějaký nový telefon a dosáhne na mobilmanii do 10 místa v technické výbavě, tak si o něm vždy zjistím co se dá. Pokud mě tento nový model osloví natolik, že o něm začnu uvažovat jako o svém budoucím telefonu, pak příjde na řadu Vodafone se svojí nabídkou telefonů. Poslední dva roky nemám absolutně žádný problém si u Vodafonu vybrat nový mobil. Jeho nabídka telefonů již dlouho obsahuje celý průřez trhem od lowendů za pár korun pro děti nebo pro starší lidi až po hi-tech novinky. Příkladem by mohla být moje nedávná zkušenost : mám cca 3 měsíce Samsung omnia II zakoupený od Vodafonu, ale bohužel jsem došel k názoru, že mi tento telefon nevyhovuje. Následně jsem se začal zajímat o jeho možném budoucím nástupci. Velmi mě oslovil Samsung wave s jeho novým systémem s úžasným potenciálem a nejnovější použitou technologií v hardwareu. Teď už jen záleželo na Vodafonu, jestli uvede tuto novinku do své nabídky. Hned 1.června jsem šel na pobočku Vodafone pro jeho ČiliChili a
    Po velkém úspěchu vlajkové lodi Smart ultra 6 v černé barvě přináší Vodafone na trh také bílou verzi. Zákazníkům ji nabídne za standardní cenu 4 977 Kč.
    Projekty iniciované Nadací Vodafone mají vždy jasnou vizi s cílem podporovat aktivní mladé lidi, znevýhodněné skupiny a zároveň pomáhat rozvíjet činnost jiných neziskových organizací. Ocenění, která Nadace v minulých letech získala, si tak právem zaslouží.
    Smart Tab 4G je součástí speciální nabídky pro věrné zákazníky. V rámci ní jej všichni, kdo využívají služby Vodafonu po dobu nejméně 6 měsíců, mají bezproblémovou platební morálku a jejichž průměrná měsíční útrata činí minimálně 50 korun, mohou získat za pořizovací cenu 1 Kč. S datovým objemem 4GB vyjde provoz tabletu na 14 Kč denně.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00