Jak na věc


vnitrni pásový opar a jeho léčení

Vnitřní dveře LOPRAIS s.r.o.dveře z dřevěného masivu v nejvyšší kvalitě

    Základní provedení povrchové úpravy jsou vodou ředitelné barvy, za příplatek moření dle vzorníku.Dále provádíme povrchovou úpravu nábytkovým olejem a možné dokončení voskováním pro získání dokonalé zvýraznění struktury přírodního dřeva.
    Všechny parapety vnitřní (plastové, vnitřní, komůrkové parapety) jsou vhodné do jakéhokoliv i vlhkého prostředí. Pouze je nedoporučujeme umisťovat jako parapet venkovní. Díky své konstrukci vnitřní plastové parapety hravě unesou dospělého člověka bez viditelného prohnutí. Námi dodávané parapety jsou vyráběny z prvoplastu. Vnitřní plastové parapety jsou vyráběny v mnoha barevných kombinacích.
    Jsou vyráběny z lepeného programu, dveřní konstrukce lamely, výplně dřevěná spárovka. Konstrukční spojení je na kontrprofil, výroba dveří je prováděna na CNC stroji. Zárubeň je vyráběna dřevěná spárovka masiv, obložky dřevěný masiv. Tvarově zárubeň, standardní, Lux - malé bombírování zárubně, obložek, DeLux - velké bombírování zárubně + obložky tvarované nebo bombírované.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00