Jak na věc


vnitřní uspořádání vestavěné skříně

V naší nabídce naleznete tyto řady vnitřních dveří:

    Jsou vyráběny z lepeného programu, dveřní konstrukce lamely, výplně dřevěná spárovka. Konstrukční spojení je na kontrprofil, výroba dveří je prováděna na CNC stroji. Zárubeň je vyráběna dřevěná spárovka masiv, obložky dřevěný masiv. Tvarově zárubeň, standardní, Lux - malé bombírování zárubně, obložek, DeLux - velké bombírování zárubně + obložky tvarované nebo bombírované.
    Všechny parapety vnitřní (plastové, vnitřní, komůrkové parapety) jsou vhodné do jakéhokoliv i vlhkého prostředí. Pouze je nedoporučujeme umisťovat jako parapet venkovní. Díky své konstrukci vnitřní plastové parapety hravě unesou dospělého člověka bez viditelného prohnutí. Námi dodávané parapety jsou vyráběny z prvoplastu. Vnitřní plastové parapety jsou vyráběny v mnoha barevných kombinacích.
    Základní provedení povrchové úpravy jsou vodou ředitelné barvy, za příplatek moření dle vzorníku.Dále provádíme povrchovou úpravu nábytkovým olejem a možné dokončení voskováním pro získání dokonalé zvýraznění struktury přírodního dřeva.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00