Jak na věc


vizážistky prostějov

Máte dotaz nebo se chcete objednat? Napište nám.

    Má být jemné až cudné, požadavky jsou kladeny hlavně na trvanlivost po celý den, svatební líčení je podobné foto makeupu. 1x svatební líčení v den svatby (cca 60min) + líčení družiček, rodinných příslušníků v den svatby 400,-/ 1 líčení.
    V současné době mě naleznete v našem kadeřnickém a  kosmetickém salónu BE YOU HAIR & BEAUTY STUDIO na ulici Stodolní 29 (1. patro) v Moravské Ostravě, kde působím společně s kadeřnicí Veronikou Starou a našim dalším týmem. 
    ◄ zpět                            ▲ Nahoru
    Nabízím služby vizážistky a to především líčení denní, večerní, svatební, dále pak foto make-up, make-up pro módní přehlídky a pro kameru. Po domluvě je možné i školení jednotlivců i skupin.
    ... spojený s harmonií těla, duše i mysli. Nabízíme relaxační den plný krásy, pozitivního myšlení a duševní očisty.


Dexter Academy partnerem mezinárodní výstavy

    Ty opravdové změny vychází vždy z hloubky nás. Proto i na svoji profesi hledím z hlubší podstaty se znalostmi nejen kadeřnických služeb, ale i vizážistky vnímající tvar obličeje, váš styl, podstatu Vašeho vnitřního já, vašich tužeb a vizí. Ty se během života mění, stejně jako naše image. Prošla jsem i kurzem poradkyně pro výživu a suplementace, tedy i problematiku s vlasy a pletí i následnou péči vnímám s hlubší perspektivy.Tyto postoje vkládáme do všech našich služeb ve studiu:
    5-ti hodinový zcela individuální kurz image konzultace, rozdělený do několika bloků, které klientka postupně absolvuje.
    Mistr ČR v make upu a jeden z nejvyhledavánějších profesionálních vizažistů s 20 letou odbornou praxí, se zkušenostmi v oblasti kosmetiky a líčení pro módní časopisy, módní přehlídky, TV pořady, reklamy, VIP, poradenskou a lektorskou činnosti v oblasti vzdělávání.
    Výrobky španělské firmy Laurendor (tedy řady STAGE LINE, LAUKROM, LAURENDOR) jsou uznávané a používané po celé Evropě především profesionály, pro které jsou primárně určeny.
    Vítejte v KLUBU TEAM PROMĚNY- je to náš věrnostní program, který přináší výhody zákazníkům, jako jste Vy.
    Den plný hýčkání, kde se o Vás bude starat tým profesionálů našeho studia, jehož cílem je Váše maximální relaxace.
    Pro absolvování akreditovaného rekvalifikačního kurzu je nezbytné ukončené základní vzdělání, min. věk 18 let a doložení platného zdravotního průkazu (vydává na počkání váš praktický lékař) při nástupu na kurz.


VIZÁŽISTKY.CZ VÁM TOUŽÍ PŘEDAT TYTO ZNALOSTI A DOVEDNOSTI

    Líčení je můj velký koníček, kterému se věnuji při zaměstnání od roku 2008. Jsem z Ostravy a působím v rámci Moravskoslezského kraje, ale po dohodě i kdekoliv jinde.
    Vizážistka, svatební líčení, makeup, aribrush makeup, Ostrava, Opava, Havířov, Orlová, Frýdek Místek, Hlučín, Nový Jičín, Klimkovice, Bohumín, Karviná, Český Těšín, Třinec, Rychvald, Petřvald
    Doporučuje se zkouška před svatbou, aby se nevěsta mohla ujistit, že je to to co očekává, a aby se vybral nejvhodnější styl a nevěsta byla maximálně spokojená + + přítomnost vizážistky na svatbě pro případnou opravu líčení – dle dohody!
    Ukázka z druhého dne vizážistického kurzu v Dexter Academy. Kurz pod vedením naší úžasné lektorky Dashy Kopecké. Moc dě...
    Používám výrobky značek: Stage line. Dekorativní kosmetika LAURENDOR (Stage Line). Laurendor je španělská firma s více než 70-ti letou tradicí produkce kvalitní profesionální kosmetiky.
    Rekvalifikační kurz ,,VIZÁŽISTKA" KOMPLET je speciálně sestaveným, nejdelším a nejobsáhlejším kurzem určeným pro všechny, kteří se chtějí stát profesionály v oboru vizážistiky.


VIZÁŽISTKA I. Základní make-up kurz

    Beautiful, healthy hair and a great style is a trademark for Hairdresser. Professional care and awesome attention to details and your needs defines us.
    Kurz je určen ženám a dívkám, které si neví rady s líčením, touží vkusně sladit make-up s typem pleti, tvarem obličeje, barvou vlasů a očí.
    Jednodenní sobotní kurz,spojený s fotografií. Kde se naučíte vytvořit si skvěle vypadající make-up pro každou příležitost, vždy s ohledem na vaší individualitu.
    Je výraznější, vhodné pro večírky, plesy apod. Jednoduché večerní líčení + aplikace kamínků, flitrů, třpytek, umělých řas (za příplatek). 1x večerní líčení (cca 45 min).
    Na většině svých fotografiích spolupracuji s kadeřnicí Veronikou Starou a fotografy Vladimírem Součkem, Jiřím Matýskem, Lukášem Navarou, Darinou Kuzmovou a dalšími.
    Speciální líčení pro fotografii, korekce obličeje, stylizování – líčení na focení je nezbytností, protože světla v ateliéru působí jinak a každá nerovnost pleti je na fotografii viditelná, proto základ správného líčení pro focení usnadňuje následnou práci fotografa a zásadně ovlivní výsledek fotografie + 1x foto makeup (cca 60min).


Facebook - Image 21 Brno kadeřnictví vizážistika

    Vizážistické kurzy v Dexter Academy.Základy vizážistiky jsou součástí kosmetického rekvalifikačního kurzu, ale také...

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00