Jak na věc


vizážistky prostějov

Facebook - Image 21 Brno kadeřnictví vizážistika

    Mistr ČR v make upu a jeden z nejvyhledavánějších profesionálních vizažistů s 20 letou odbornou praxí, se zkušenostmi v oblasti kosmetiky a líčení pro módní časopisy, módní přehlídky, TV pořady, reklamy, VIP, poradenskou a lektorskou činnosti v oblasti vzdělávání.
    Líčení je můj velký koníček, kterému se věnuji při zaměstnání od roku 2008. Jsem z Ostravy a působím v rámci Moravskoslezského kraje, ale po dohodě i kdekoliv jinde.
    5-ti hodinový zcela individuální kurz image konzultace, rozdělený do několika bloků, které klientka postupně absolvuje.
    V současné době mě naleznete v našem kadeřnickém a  kosmetickém salónu BE YOU HAIR & BEAUTY STUDIO na ulici Stodolní 29 (1. patro) v Moravské Ostravě, kde působím společně s kadeřnicí Veronikou Starou a našim dalším týmem. 
    Ukázka z druhého dne vizážistického kurzu v Dexter Academy. Kurz pod vedením naší úžasné lektorky Dashy Kopecké. Moc dě...
    Má být jemné až cudné, požadavky jsou kladeny hlavně na trvanlivost po celý den, svatební líčení je podobné foto makeupu. 1x svatební líčení v den svatby (cca 60min) + líčení družiček, rodinných příslušníků v den svatby 400,-/ 1 líčení.


Kadeřnictví, vizážistka Brno, Kosmetika, Pedikúra, Manikúra

    Beautiful, healthy hair and a great style is a trademark for Hairdresser. Professional care and awesome attention to details and your needs defines us.
    Výrobky španělské firmy Laurendor (tedy řady STAGE LINE, LAUKROM, LAURENDOR) jsou uznávané a používané po celé Evropě především profesionály, pro které jsou primárně určeny.
    Jednodenní sobotní kurz,spojený s fotografií. Kde se naučíte vytvořit si skvěle vypadající make-up pro každou příležitost, vždy s ohledem na vaší individualitu.
    ◄ zpět                            ▲ Nahoru
    Doporučuje se zkouška před svatbou, aby se nevěsta mohla ujistit, že je to to co očekává, a aby se vybral nejvhodnější styl a nevěsta byla maximálně spokojená + + přítomnost vizážistky na svatbě pro případnou opravu líčení – dle dohody!


VIZÁŽISTKA I. Základní make-up kurz

    Ty opravdové změny vychází vždy z hloubky nás. Proto i na svoji profesi hledím z hlubší podstaty se znalostmi nejen kadeřnických služeb, ale i vizážistky vnímající tvar obličeje, váš styl, podstatu Vašeho vnitřního já, vašich tužeb a vizí. Ty se během života mění, stejně jako naše image. Prošla jsem i kurzem poradkyně pro výživu a suplementace, tedy i problematiku s vlasy a pletí i následnou péči vnímám s hlubší perspektivy.Tyto postoje vkládáme do všech našich služeb ve studiu:
    Kurz je určen ženám a dívkám, které si neví rady s líčením, touží vkusně sladit make-up s typem pleti, tvarem obličeje, barvou vlasů a očí.
    Vizážistka, svatební líčení, makeup, aribrush makeup, Ostrava, Opava, Havířov, Orlová, Frýdek Místek, Hlučín, Nový Jičín, Klimkovice, Bohumín, Karviná, Český Těšín, Třinec, Rychvald, Petřvald
    Vítejte v KLUBU TEAM PROMĚNY- je to náš věrnostní program, který přináší výhody zákazníkům, jako jste Vy.
    Vizážistické kurzy v Dexter Academy.Základy vizážistiky jsou součástí kosmetického rekvalifikačního kurzu, ale také...
    Je výraznější, vhodné pro večírky, plesy apod. Jednoduché večerní líčení + aplikace kamínků, flitrů, třpytek, umělých řas (za příplatek). 1x večerní líčení (cca 45 min).


Dexter Academy v Českém rozhlasu

    Speciální líčení pro fotografii, korekce obličeje, stylizování – líčení na focení je nezbytností, protože světla v ateliéru působí jinak a každá nerovnost pleti je na fotografii viditelná, proto základ správného líčení pro focení usnadňuje následnou práci fotografa a zásadně ovlivní výsledek fotografie + 1x foto makeup (cca 60min).
    Rekvalifikační kurz ,,VIZÁŽISTKA" KOMPLET je speciálně sestaveným, nejdelším a nejobsáhlejším kurzem určeným pro všechny, kteří se chtějí stát profesionály v oboru vizážistiky.
    Den plný hýčkání, kde se o Vás bude starat tým profesionálů našeho studia, jehož cílem je Váše maximální relaxace.
    Nabízím služby vizážistky a to především líčení denní, večerní, svatební, dále pak foto make-up, make-up pro módní přehlídky a pro kameru. Po domluvě je možné i školení jednotlivců i skupin.
    Pro absolvování akreditovaného rekvalifikačního kurzu je nezbytné ukončené základní vzdělání, min. věk 18 let a doložení platného zdravotního průkazu (vydává na počkání váš praktický lékař) při nástupu na kurz.
    Používám výrobky značek: Stage line. Dekorativní kosmetika LAURENDOR (Stage Line). Laurendor je španělská firma s více než 70-ti letou tradicí produkce kvalitní profesionální kosmetiky.
    ... spojený s harmonií těla, duše i mysli. Nabízíme relaxační den plný krásy, pozitivního myšlení a duševní očisty.


Pavel Bauer - profesionální vizážista

    Na většině svých fotografiích spolupracuji s kadeřnicí Veronikou Starou a fotografy Vladimírem Součkem, Jiřím Matýskem, Lukášem Navarou, Darinou Kuzmovou a dalšími.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
13239
cache: 0024:00:00