Jak na věc


vizážistka české budějovice

aktuální FOTOgalerie a akce našeho týmu na

    Svatební líčení je možné dohodnout nezávisle na tom, zda naši fotografové svatbu budou fotografovat. Je možné nalíčit jak nevěstu, tak i maminky, svědkyně a další svatebčanky. Líčení může probíhat jak v našem fotoateliéru, tak i přímo u Vás.
    V našem fotoateliéru působí milá a zkušená vizážistka Jana Jursová. Je možné dohodnout líčení před focením v atelieru či exterieru, pro jednu nebo i více osob. Dále nabízí svatební líčení a to včetně předsvatební zkoušky a poradenství v péči o pleť.
    Řasy LuxusLashes jako jediné vydrží skutečně až dva měsíce a s průběžným doplňováním ještě mnohem déle. Na rozdíl od řasenky jsou řasy LuxusLashes zcela bezpečné ve sprše, při cvičení i spaní, ale navíc oproti jiným metodám také v sauně či extrémních podmínkách.
    ... spojený s harmonií těla, duše i mysli. Nabízíme relaxační den plný krásy, pozitivního myšlení a duševní očisty.


Svatební líčení

    Díky své kvalitě, přirozenosti a hlavně době po kterou řasy skutečně vydrží je tato metoda čím dál ve větší oblibě také mezi známými tvářemi. Jmenujme alespoň některé: z modelingu známá topmodelka Simona Krainová, modelky Pavlína Němcová či Hanka Mašlíková, ze zpěvaček například Marta Jandová či Anna K, moderátorky Michaela Ochotská, Eva Decastelo nebo Martina Gavriely, Vendula Svobodová, Missky Eliška Bučková nebo Petra Minářová a další...
    Kurz je určen ženám a dívkám, které si neví rady s líčením, touží vkusně sladit make-up s typem pleti, tvarem obličeje, barvou vlasů a očí.
    ◄ zpět                            ▲ Nahoru
    Microblading je permanentní make-up obočí. Ideální k dotvarování a doplnění obočí. Jednotlivé chloupky obočí jsou vytetovány a jsou k nerozeznání od pravých.
    Vítejte v KLUBU TEAM PROMĚNY- je to náš věrnostní program, který přináší výhody zákazníkům, jako jste Vy.
    Rekvalifikační kurz ,,VIZÁŽISTKA" KOMPLET je speciálně sestaveným, nejdelším a nejobsáhlejším kurzem určeným pro všechny, kteří se chtějí stát profesionály v oboru vizážistiky.
    5-ti hodinový zcela individuální kurz image konzultace, rozdělený do několika bloků, které klientka postupně absolvuje.


VIZÁŽISTKA I. Základní make-up kurz

    Jako vizážistka působím v Jihlavě a blízkém okolí, ale po vzájemné domluvě mohu vyjet i mimo Jihlavu. Na líčení používám profesionální kosmetiku, převážně značek Inglot, MAC, NYX, ZOEVA, URBAN Decay a další.
    Pro absolvování akreditovaného rekvalifikačního kurzu je nezbytné ukončené základní vzdělání, min. věk 18 let a doložení platného zdravotního průkazu (vydává na počkání váš praktický lékař) při nástupu na kurz.
    Den plný hýčkání, kde se o Vás bude starat tým profesionálů našeho studia, jehož cílem je Váše maximální relaxace.
    Prodlužování řas pokročilo do dokonalosti. Nejmodernější prodloužení řas na nejvyšší úrovni. Řasy, které skutečně drží. Tajemství svůdných řas LuxusLashes je v tom, že jsou lehké, přirozené, perfektně drží a lze si vybrat přesně takovou délku, tloušťku, zakroucení či barvu, která podtrhne vaši osobnost a styl. Prodlužování řas, to je krása pro každou ženu.
    Pro objednávku focení kontaktujte náš fotoateliér na tel.: 777 060 357 nebo 774 357 060 či emailem na jursa@fotojursa.cz, případně kontaktujte vizážistku Janu Jursovou přímo na tel.: 776 766 786 nebo na emailu jana.jursa@seznam.cz


Vizážistka Martina Štěpánková - barvové poradenství

    Jednodenní sobotní kurz,spojený s fotografií. Kde se naučíte vytvořit si skvěle vypadající make-up pro každou příležitost, vždy s ohledem na vaší individualitu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00