Jak na věc


vinylová plovoucí podlaha cena

Supergraphic - nová kolekce zátěžových koberců od OBJECT CARPET

    Jednolité šedivé plochy koberců v kancelářských prostorách jsou už naštěstí minulostí - dneska můžete mít podlahu tak pestrou a vyladěnou, jak si jen přejete.
    Díky svému lamelovému či dílcovému formátu mají výhodu menšího prořezu a snazší opravy poškozených míst. Dalšími vynikajícími vlastnostmi vinylových podlah jsou jejich maximální odolnost a snadná údržba.
    Tkaný vinyl je podlahový materiál s velkým potenciálem - vysoce odolný, snadno udržovatelný, příjemný na došlap a jako bonus je možné z něj v podlaze skládat různé vzory a obrazce.
    Kobercové čtverce Fletco LockTiles mají všechny výhody své kategorie, a navíc výsledný koberec vypadá jako celoplošný. Díky novému patentovanému systému laserem řezaných okrajů.
    Recyklovatelný materiál, ekologický proces výroby a poetické názvy jednotlivých koberců (duna, kaňon, útes, oceán...) - to je nová kolekce zátěžových koberců Object Carpet v naší nabídce.
    Tkaný vinyl Polyscreen je vynikajícím potahovým materiálem na nábytek - hodí se na sedačky, židle, křesla i lehátka. Vyberte si z různých barev i struktur, nabídka je opravdu široká.


ZAJÍMAVOSTI A NOVINKY V PRODUKTECH

    Vinylové podlahy v designu dřeva, kamene, kovu či v případě homogenních podlah i jiném jsou oblíbeným typem podlah. Hodí se do komerčních i rezidenčních prostor. Vinylové podlahy určené do rezidenčních prostor se od těch určených pro komerční prostory kvalitou příliš neliší - rozdíl je především v síle nášlapné vrstvy, která kryje obrazovou vrstvu.
    Moderní podlahová krytina tkaný vinyl Fitnice je velice dobře použitelná i pro výrobu odolných kusových koberců - na výběr je z mnoha tvarů a barev, koberce mohou být položeny i v exteriéru.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00