Jak na věc


vinný sklípek hrušinský

Moravské vinné sklepy a sklípky

    Možnosti koupání: rybník Velký Bílovec, štěrkovna Mor. Nová Ves, rybník Lužice, bazén Břeclav, koupaliště Břeclav, koupaliště Dubňany, bazén Hodonín, koupaliště Hodonín, koupaliště Němčičky, bazén Ratíškovice, koupaliště Vracov.
    K posezení u vína k nám můžete pozvat i opravdu početné skupiny nad 90 hostů, kteří se zde díky členitému prostoru necítí stísněně. Akci ve sklípku můžete také atraktivně zkombinovat se zábavou a jídlem. Navíc je náš sklep vytápěný a vybavený zvukovou aparaturou. Hlavní je ale nabídka kvalitních vín od prověřených dodavatelů, s nimiž dlouhodobě spolupracujeme, a také kvalitní péče o víno.
    Pokud chcete do naší péče svěřit i svůj vinný archiv, můžete si u nás zřídit soukromý archivní box.  Všechna degustovaná vína a vína z nabídky vinného lístku lze zakoupit s sebou domů s 10 % slevou.
    Vinný sklep samostatný se 3 ložnicemi: 1x dvoulůžko a palanda, 2x dvoulůžko, společenská místnost s kuchyní, krbem a rozkládací pohovkou na dvoulůžko, koupelna s umyvadlem, pračkou a sprchovým koutem, 2 x WC. Vlastní přístupný kvelbený sklep s posezením. Uzavřená zahrada s bazénem, terasou, grilem, skluzavkami, houpačkou, zázemím pro děti.


Zážitková gastronomie dnes a dříve

    Vinný sklep 1 samostatný se 2 ložnicemi: 2 x 4 lůžka, společenská místnost s kuchyní a rozkládací pohovkou na dvoulůžko, koupelna s WC, umyvadlem, pračkou, sušičkou a sprchovým koutem. Uzavřená zahrada s bazénem, terasou, grilem, skluzavkami, pískovištěm, zázemím pro děti.
    Vinný sklep - apartmán s 1 ložnicí: 1x 4 lůžka (dvoulůžko a palanda) a dvoulůžko v obývacím pokoji s kuchyní, v každém pokoji TV, koupelna s WC, umyvadlem, pračkou a sprchovým koutem. Uzavřená zahrada s bazénem, samostatnou terasou, grilem, skluzavkami, houpačkou, zázemím pro děti, společná s apartmán A.
    Jako vždy touto dobou, kdy všude kolem nás kvasí hroznová šťáva (a někdy nejen ta), plní se média zaručenými zprávami o kvalitě či nekvalitě burčáku, o podvodech prodejců i nejrůznějšími testy.
    Vinný sklípek U Nováků (Znojmo - Vrbovec) Vás přivítá v údolí Vrboveckého potoka, které je nejvýznamnější sklepní lokalitou Znojemské vinařské podoblasti a jejích sklepních uliček. Vinný sklep hloubený do 18 metrů pod zem je vtesaný do pískovcové skály a vytváří nejen ideální podmínky pro víno samotné, ale i příjemnou atmosféru pro ochutnávání mistrovského díla pana sklepmistra. Vinný sklípek je umístěn ve sklepní uličce a jako jediný má jako součást vlastní ubytování pro až 18 osob!


V našem vinném sklípku jsou umístěny i různé rarity!

    PRO NAŠE HOSTY PŘIPRAVUJEME V PŘÍPADĚ ZÁJMU DEGUSTACE DOMÁCÍCH VÍN S OBČERSTVENÍM PŘÍMO V NAŠEM VINNÉM KVELBENÉM SKLEPĚ, GRILOVÁNÍ, HUDBU, KROJOVANOU OBSLUHU, ATD. K DISPOZICI NEOMEZENÉ MNOŽSTVÍ VÍN RŮZNÝCH ODRŮD PO CELOU DOBU POBYTU.
    Nově je zvětšena kapacita vinného sklepa o zrekonstruovanou lisovnu, která slouží jako kuřárna kubánských doutníků, které můžete ve sklepě zakoupit. Kapacita kuřárny je 20 lidí. Lze objednat víno balené v dřevěných krabicích s logem sklepa - v případě firemních akcí s logem příslušné firmy.
    Cyklostezky, Lednicko - Valtický areál, Minaret, Novomlýnské nádrže, Pálava, vykopávky Mikulčice, zámek Milotice, Baťův kanál, možnost zapůjčení kol v Hodoníně, možnost zapůčení lodě, kajaku, lužní les, skanzen, zámek Strážnice.
    Vinný sklep - apartmán se 2 ložnicemi: 1x 4 lůžka, 1x 3 lůžka, společenská místnost s kuchyní s myčkou a rozkládací pohovkou na dvoulůžko, koupelna, 2 x WC, sprchový kout. V každé ložnici TV. Vlastní přístupný kvelbený sklep s posezením. Uzavřená zahrada s bazénem, terasou, grilem, skluzavkami, pískovištěm, zázemím pro děti, společná s apartmán B.


PREMIUM hotel Znojmo - wellness hotel Jižní Morava, firemní akce, svatby Znojmo

    K dispozici je Vám video a data projektor, notebook, promítací plátno, videokamera s obsluhou, WiFi, DVD, televize, zařízení pro videokonference a také samozřejmosti jako laserové ukazovátko, hotelové kopírovací centrum, flipchart či osvětlení podle přání.
    Nově zrekonstruované vinné sklepy se nachází v unikátní oblasti zhruba 400 vinných sklepů zvané Nechory ležící mimo obytnou zónu. Ideální místo pro rodinnou dovolenou s dětmi (bazén, houpačka, pískoviště, hračky, stoleček židličky pro děti, dětská postýlka), pro cykloturistiku (v dosahu Lednicko - Valtický areál, Novomlýnské nádrže, vykopávky Mikulčice, rozhledna apod. ), pro firemní večírky (velký plynový gril Campingaz) nebo jednoduše relaxaci se sklenkou výborného vína. Možná degustace vín.
    Stylový vinný sklep s křížovou klenbou "U krále Jana" s kapacitou 120 osob je historicky nejstarší částí PREMIUM hotelu. Je ideálním místem pro konání Vaší firemní akce, oslavy nebo svatby. Za tónů tradiční cimbálové muziky, s přáteli a v dobré atmosféře jižní Moravy se Vám nebude chtít odejít.


Vinný sklípek U Nováků (Znojmo - Vrbovec)

    Vinný sklep samostatný se 3 ložnicemi: 1x dvoulůžko a palanda, 2x dvoulůžko, společenská místnost s kuchyní a rozkládací pohovkou na dvoulůžko, koupelna s umyvadlem, pračkou a sprchovým koutem, 2 x WC. Vlastní přístupný kvelbený sklep s posezením. Uzavřená zahrada s bazénem, terasou, grilem, skluzavkami, houpačkou, zázemím pro děti.
    Pro hosty pořádáme několik variant soutěžní vinařské stezky, kde se baví i poznávají při plnění úkolů s vinařskou tématikou. Zajišťujeme i audienci u emeritního prezidenta recesistické republiky Kraví hora a zprostředkujeme vystoupení cimbálové muziky či jiného hudebního žánru.
    V každém objektu je plně vybavená kuchyně se sporákem, mikrovlnnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí, myčka, v koupelně pračka. V obývacích pokojích je vždy televize. Každý objekt má svůj bazén, terasu s posezením a plynový gril.
    Kromě ochutnávky dobrých vín ve vinném sklípku samotném, můžete navštívit zajímavá místa v nejbližším okolí, ale i poznávat krásy celého znojemského vinařského kraje, ať už pěšky, autem nebo na kole. Více se dočtete v sekci Vrbovec a okolí.
    Ubytování pro 18 lidí v pěti nově zrekonstruovaných pokojích. Pokoje jsou vytápěny teplým vzduchem vedeným rozvodem z dvou krbů umístěnými v jednotlivých podložích. Kapacita vinného sklepa je 30 míst ve vinárně.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00