Jak na věc


vinný sklípek hrušinský

V našem vinném sklípku jsou umístěny i různé rarity!

    Stylový vinný sklep s křížovou klenbou "U krále Jana" s kapacitou 120 osob je historicky nejstarší částí PREMIUM hotelu. Je ideálním místem pro konání Vaší firemní akce, oslavy nebo svatby. Za tónů tradiční cimbálové muziky, s přáteli a v dobré atmosféře jižní Moravy se Vám nebude chtít odejít.
    Kromě ochutnávky dobrých vín ve vinném sklípku samotném, můžete navštívit zajímavá místa v nejbližším okolí, ale i poznávat krásy celého znojemského vinařského kraje, ať už pěšky, autem nebo na kole. Více se dočtete v sekci Vrbovec a okolí.
    Vinný sklep samostatný se 3 ložnicemi: 1x dvoulůžko a palanda, 2x dvoulůžko, společenská místnost s kuchyní, krbem a rozkládací pohovkou na dvoulůžko, koupelna s umyvadlem, pračkou a sprchovým koutem, 2 x WC. Vlastní přístupný kvelbený sklep s posezením. Uzavřená zahrada s bazénem, terasou, grilem, skluzavkami, houpačkou, zázemím pro děti.
    Vinný sklep - apartmán s 1 ložnicí: 1x 4 lůžka (dvoulůžko a palanda) a dvoulůžko v obývacím pokoji s kuchyní, v každém pokoji TV, koupelna s WC, umyvadlem, pračkou a sprchovým koutem. Uzavřená zahrada s bazénem, samostatnou terasou, grilem, skluzavkami, houpačkou, zázemím pro děti, společná s apartmán A.


Dřevo sudu má vliv na kvalitu i chuť vína

    Ubytování pro 18 lidí v pěti nově zrekonstruovaných pokojích. Pokoje jsou vytápěny teplým vzduchem vedeným rozvodem z dvou krbů umístěnými v jednotlivých podložích. Kapacita vinného sklepa je 30 míst ve vinárně.
    Možnosti koupání: rybník Velký Bílovec, štěrkovna Mor. Nová Ves, rybník Lužice, bazén Břeclav, koupaliště Břeclav, koupaliště Dubňany, bazén Hodonín, koupaliště Hodonín, koupaliště Němčičky, bazén Ratíškovice, koupaliště Vracov.
    Nově je zvětšena kapacita vinného sklepa o zrekonstruovanou lisovnu, která slouží jako kuřárna kubánských doutníků, které můžete ve sklepě zakoupit. Kapacita kuřárny je 20 lidí. Lze objednat víno balené v dřevěných krabicích s logem sklepa - v případě firemních akcí s logem příslušné firmy.
    K dispozici je Vám video a data projektor, notebook, promítací plátno, videokamera s obsluhou, WiFi, DVD, televize, zařízení pro videokonference a také samozřejmosti jako laserové ukazovátko, hotelové kopírovací centrum, flipchart či osvětlení podle přání.


Vinný sklípek U Nováků (Znojmo - Vrbovec)

    Vinný sklep samostatný se 3 ložnicemi: 1x dvoulůžko a palanda, 2x dvoulůžko, společenská místnost s kuchyní a rozkládací pohovkou na dvoulůžko, koupelna s umyvadlem, pračkou a sprchovým koutem, 2 x WC. Vlastní přístupný kvelbený sklep s posezením. Uzavřená zahrada s bazénem, terasou, grilem, skluzavkami, houpačkou, zázemím pro děti.
    Jako vždy touto dobou, kdy všude kolem nás kvasí hroznová šťáva (a někdy nejen ta), plní se média zaručenými zprávami o kvalitě či nekvalitě burčáku, o podvodech prodejců i nejrůznějšími testy.
    Nově zrekonstruované vinné sklepy se nachází v unikátní oblasti zhruba 400 vinných sklepů zvané Nechory ležící mimo obytnou zónu. Ideální místo pro rodinnou dovolenou s dětmi (bazén, houpačka, pískoviště, hračky, stoleček židličky pro děti, dětská postýlka), pro cykloturistiku (v dosahu Lednicko - Valtický areál, Novomlýnské nádrže, vykopávky Mikulčice, rozhledna apod. ), pro firemní večírky (velký plynový gril Campingaz) nebo jednoduše relaxaci se sklenkou výborného vína. Možná degustace vín.
    V každém objektu je plně vybavená kuchyně se sporákem, mikrovlnnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí, myčka, v koupelně pračka. V obývacích pokojích je vždy televize. Každý objekt má svůj bazén, terasu s posezením a plynový gril.


Ve vinném sklípku je možné uspořádat:

    K posezení u vína k nám můžete pozvat i opravdu početné skupiny nad 90 hostů, kteří se zde díky členitému prostoru necítí stísněně. Akci ve sklípku můžete také atraktivně zkombinovat se zábavou a jídlem. Navíc je náš sklep vytápěný a vybavený zvukovou aparaturou. Hlavní je ale nabídka kvalitních vín od prověřených dodavatelů, s nimiž dlouhodobě spolupracujeme, a také kvalitní péče o víno.
    Vinný sklep - apartmán se 2 ložnicemi: 1x 4 lůžka, 1x 3 lůžka, společenská místnost s kuchyní s myčkou a rozkládací pohovkou na dvoulůžko, koupelna, 2 x WC, sprchový kout. V každé ložnici TV. Vlastní přístupný kvelbený sklep s posezením. Uzavřená zahrada s bazénem, terasou, grilem, skluzavkami, pískovištěm, zázemím pro děti, společná s apartmán B.
    Pro hosty pořádáme několik variant soutěžní vinařské stezky, kde se baví i poznávají při plnění úkolů s vinařskou tématikou. Zajišťujeme i audienci u emeritního prezidenta recesistické republiky Kraví hora a zprostředkujeme vystoupení cimbálové muziky či jiného hudebního žánru.
    Vinný sklep 1 samostatný se 2 ložnicemi: 2 x 4 lůžka, společenská místnost s kuchyní a rozkládací pohovkou na dvoulůžko, koupelna s WC, umyvadlem, pračkou, sušičkou a sprchovým koutem. Uzavřená zahrada s bazénem, terasou, grilem, skluzavkami, pískovištěm, zázemím pro děti.


Moravské vinné sklepy a sklípky

    Pokud chcete do naší péče svěřit i svůj vinný archiv, můžete si u nás zřídit soukromý archivní box.  Všechna degustovaná vína a vína z nabídky vinného lístku lze zakoupit s sebou domů s 10 % slevou.
    PRO NAŠE HOSTY PŘIPRAVUJEME V PŘÍPADĚ ZÁJMU DEGUSTACE DOMÁCÍCH VÍN S OBČERSTVENÍM PŘÍMO V NAŠEM VINNÉM KVELBENÉM SKLEPĚ, GRILOVÁNÍ, HUDBU, KROJOVANOU OBSLUHU, ATD. K DISPOZICI NEOMEZENÉ MNOŽSTVÍ VÍN RŮZNÝCH ODRŮD PO CELOU DOBU POBYTU.
    Cyklostezky, Lednicko - Valtický areál, Minaret, Novomlýnské nádrže, Pálava, vykopávky Mikulčice, zámek Milotice, Baťův kanál, možnost zapůjčení kol v Hodoníně, možnost zapůčení lodě, kajaku, lužní les, skanzen, zámek Strážnice.
    Vinný sklípek U Nováků (Znojmo - Vrbovec) Vás přivítá v údolí Vrboveckého potoka, které je nejvýznamnější sklepní lokalitou Znojemské vinařské podoblasti a jejích sklepních uliček. Vinný sklep hloubený do 18 metrů pod zem je vtesaný do pískovcové skály a vytváří nejen ideální podmínky pro víno samotné, ale i příjemnou atmosféru pro ochutnávání mistrovského díla pana sklepmistra. Vinný sklípek je umístěn ve sklepní uličce a jako jediný má jako součást vlastní ubytování pro až 18 osob!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
14312
cache: 0024:00:00