Jak na věc


viktoria plzeň dukla praha

Online rezervace pro členy Klubu Centra ViktoriaRezervační systémCentrum Viktoria si v případě nezrušení rezervací vyhrazuje právo uplatňování těchto storno poplatků:25% ceny při zrušení rezervace méně jak 24 hodin předem50% ceny při zrušení rezervace méně jak 12 hodin předem75% ceny při zrušení rezervace méně jak 6 hodin předem100% ceny při nezrušení rezervace!!!

    CENTRUM VIKTORIA je moderní víceúčelový areál nacházející se v klidné lokalitě nedaleko centra města Brna na pravém břehu řeky Svratky.Moderní koncept centra nabízí propojení práce, pohybu a relaxace. Naleznete zde několik druhů atraktivních sportovišť - 6x squash, 8x beachvolejbal, 3x badminton, tenis, fotbálek, nohejbal, také fitness/wellness centrum, komerční prostory a kanceláře, restauraci s letní terasou a bowlingem, anglicko-českou mateřskou školku. Bezproblémové parkování hned u areálu.
    Aktuálně Vám na letošní letní sezónu nabízíme šest NOVĚ KLIMATIZOVANÝCH squashových kurtů.Jeden z kurtů má prosklené dvě stěny a je tak vhodný k pořádání turnajů. Při pořádání turnaje je Vám k dispozici mobilní tribuna.Na recepci Vám rádi zapůjčíme rakety i míčky.Zakoupit u nás můžete za výhodné, internetové i akční ceny rakety i doplňky značek:DUNLOP, TECHNIFIBRE, QM, OLIVER.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00