Jak na věc


vidunix praha žižkov husitská

PR servis České tiskové kanceláře

     Vidunix, s.r.o. je společností zaměřující se na nová média a videotechnologie, která nabízí rozvinutá cloudová řešení, která umožňují klientům propojit, aktivovat a obohatit jejich vztah se zákazníky. Navštivte stránky společnosti http://www.vidunix.com nebo ji sledujte na Twitteru na http://www.twitter.com/vidunix.
     Společnost Vidunix je novým hráčem na trhu. Založili ji členové vrcholového managementu konkurenční společnosti KIT Digital, která rovněž sídlí v Praze. Vidunix je soukromou společností, jejíž vizí je poskytovat klientům kvalitní a inovativní služby a proklientský přístup, bez zátěže, typické pro akciovou společnost, která prochází masivní transformací a snaží se za každou cenu dosáhnout obchodních cílů a splnit očekávání trhu.
     Společnost Vidunix v současnosti hledá dodatečné kancelářské prostory, které by odpovídaly její strategii organického růstu. Společnost plánuje uspořádat koncem měsíce května akci u příležitosti zahájení své činnosti, která bude určena potenciálním klientům, uchazečům o zaměstnání a tisku.
    Společnost Vidunix, s.r.o., zabývající se novými medii a video technologiemi, dnes oznámila, že bude rozvíjet své aktivity v České republice a svou globální centrálu umístí v Praze.


PR servis České tiskové kanceláře

     Derek McKellar, bývalý viceprezident pro klientské činnosti, přichází do společnosti Vidunix jako generální ředitel a Ondřej Matějka, bývalý ředitel globální zákaznické podpory, jako technický ředitel. Oba přinášejí dlouholeté manažerské zkušenosti v oblasti nových médií, poradenství a informačních technologií. Oznámení o jmenování do dalších funkcí se očekává v následujících týdnech.
     "V průběhu posledních několika měsíců jsme měli možnost sledovat posun geografického zaměření našich konkurentů, kteří sídlí v Praze, doprovázený vývojem, díky kterému se uvolňuje značné množství talentovaného a zkušeného lidského kapitálu,“ řekl Derek McKellar, generální ředitel společnosti Vidunix. "Naším cílem je využít této skutečnosti a rozšířit náš tým. Zaměřujeme se na Českou republiku, podnikatelské prostředí a vysoce kvalifikované pracovníky a na to, abychom poskytovali našim klientům globální služby z centrální lokace, která je zároveň velmi efektivní, co se týče nákladů.“

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00